2

@heniusss i wiadomo skąd słabsza dyspozycja Ferrana. Jest mobbingowany przez Niemca

1

@macio_944 zatrudnij się. Zrobią te koleje co jeżdżą 320 km/h, to czas dojazdu będzie prawie jakby zjechał windą z 3 piętra

0

@Aragorn33 ale młody wydaje się być kumaty. Bardziej martwiłbym się jakby to Rapha był w takiej sytuacji

3

@Eric_Abidal_22 CR był lepszym piłkarzem, a dodatkowo zmienił sposób gry. Przykleił się bardziej pola karnego. Real gra tak, że bez sprintów ciężko im stworzyć okazję.

8

@heniusss nawet za granico się śmieją z Marciniaka

6

@Aragorn33 pewnie taki sam plan jak te na powstrzymanie Messiego

2

@Eric_Abidal_22 tylko bez szybkości nie będzie oddawał tych strzałów

4

Trzyma się za dobre kolano?

0

Wyobraźmy sobie teraz Mareczka w bramce Bayernu xD

0

@maroon kurde, a już pisałem papier

0

@Roobo bombowców i latających cystern nie podnosi się dla straszenia. Możemy obudzić się w nowej rzeczywistości

0

Monkey domagał się kartki dla siebie?

1

Może to takie szachy 5D Laporty? Odpuścił Diaza, który strzela dzisiaj realowi

3

Monkey nie potrafi przyjąć piłki, a i tak mają strzał. Ten Baja nadaje się do tarcia chrzanu

3

Kompany, typie, dzwoń do Flicka

0

@Comentateiro tik tak

5

Noooooooo kurwa mać

6

Jeżeli Baja strzeli pierwszy, to padnie słynne „niestety”?

0

Dobra, chyba stara prawda się ziści, że Real leje każdego, aż trafi na Barce, która ich pokona

0

Dobra, Noja już nie pamięta jak się gra nogami

3

A to nie Valverde faulował?

0

@Ilka tak samo dobry powód jak długi

0

Jak gra Baja z Madrytem, to najlepiej jakby jakaś bomba pizdła na boisko

1

@Luciano99 no i chuj, Real w 1/2

1

@LAMC_10 że od Embape?

0

@Patryk_Evra u mnie wystarczyła zmiana szefowej i z pracy, która mi się podobała zrobiła się męczarnia

1

@July_6_BcN sam przylazł mi do salonu
Z @Kessie nagralismy inscenizację



1

@Ilka niby żyjemy w najlepszych czasach w historii ludzkości, ale ta presja i pęd za pieniędzmi potrafią złamać niejednego

0

@Bykunn no nie wiem. U mnie zawsze gotowało się warzywa na sałatkę, a nie brało po czymś innym

0

@July_6_BcN ale już nie naciągaj mnie na koszty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?