Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 jakby Ci się chciało oglądać, to byś wiedział, że tam nie było butelkomatu. Poza tym jak są, to wiecznie nie przyjmują butelek. Sam się kilka razy odbiłem. Kolejne debilne prawo
0
Kto tu na chama od kogo zerżnął? XD
https://informacje.wp.pl/sport/marca-atletico-madryt-zwrocilo-sie-do-cta-o-wyjasnienia-ws-faulu-gerarda-martina-7272051570320449a
0
Oezu. Etap z sierocińcem w RE9 jest zbyt gruby
0
@FCBparasiempre wstawiaj Pan takie tasiemce w komentarzu
1
@Luciano99 dobra, otwieraj kolejną flaszkę
8
Real Madryt to najbardziej obrzydliwy klub na świecie, ale mają te swoje 15 lig miszczuf, co roku bijemy się o la liga, itp. Za to Kotletico to taki wioskowy przegryw, który nic nie osiąga i tylko wkur*** innych. Gówno grają, gówno wygrywają, a napinają się jakby coś realnie znaczyli. Teraz będą skamleć o sędziów, a czerwone kartki dla duetu Simaone, które nie zostały pokazane oraz nieprawidłowo anulowany gol na 1:4 nie przeszkadzał.
0
@Aragorn33 rzadko się z Tobą zgadzam, a te wpisy pod postem są śmieszne. Zarobki piłkarza nie mogą usprawiedliwiać zbydlęcenia madrycioków
4
@Safrani często zaczepiasz starsze kobiety?
4
@marcin62 powinna być jeszcze statystyka „wydymana cała lewa strona Atletico”, to dzieciak miałby dwucyfrówkę
0
@MsBarca za dużo sałatki jarzynowej i wzdęcia
1
@Jakchcesz a gołe baby też Ci wyświetla?
1
Myślicie, że w Mallorce pracują tacy frajerzy, że zgodzą się na wymianę Ferran za Muriqiego?
2
@Comentateiro jakie są tradycje świąteczne w Bawarii?
4
Może zdjęli Bernala czysto profilaktycznie. Szedł normalnie, więc raczej nic poważnego
0
Już się odkleja tym oszołomom. Nie zdziwię się jak się coś zaraz odwali
1
Madrycioki na majku w ryk
2
Wybijał piłkę, bez jaj. To był przypadek
0
No ale co miał zrobić jak chłop mu nogę wsadził?
0
To teraz 15 min szukania dobrej klatki
4
Może koke kłóci się o kartkę za swój stempel?
0
Zawsze w niego wierzyłem
5
Zjeb jak ojciec…
0
Pedri jakiś nieswój
0
Jebaniutki. W sumie to nic lepszego by nie zrobił, ale Yamal miałby 1 na 1, więc to nie powinna być czerwona?
8
Lewy miałby już dwie bramki. Problem w tym, że nie dobiegłby już do takich piłek
7
Od słuchania Ołłowskiego można wylądować na onkologii. Bez kitu
3
To zaczynamy serię 4 spotkań, które dadzą odpowiedź, czy warto wykupić tego Rasha
1
@Comentateiro danke
7
@norbi77 bo w Trumpie żyją dwa wilki
17
Żona szykowała święconkę i naszła mnie taka myśl, czy w Afryce wkłada się do niej banany? @Kessie jak jest?