Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oezu. Etap z sierocińcem w RE9 jest zbyt gruby
0
@FCBparasiempre wstawiaj Pan takie tasiemce w komentarzu
1
@Luciano99 dobra, otwieraj kolejną flaszkę
8
Real Madryt to najbardziej obrzydliwy klub na świecie, ale mają te swoje 15 lig miszczuf, co roku bijemy się o la liga, itp. Za to Kotletico to taki wioskowy przegryw, który nic nie osiąga i tylko wkur*** innych. Gówno grają, gówno wygrywają, a napinają się jakby coś realnie znaczyli. Teraz będą skamleć o sędziów, a czerwone kartki dla duetu Simaone, które nie zostały pokazane oraz nieprawidłowo anulowany gol na 1:4 nie przeszkadzał.
0
@Aragorn33 rzadko się z Tobą zgadzam, a te wpisy pod postem są śmieszne. Zarobki piłkarza nie mogą usprawiedliwiać zbydlęcenia madrycioków
4
@Safrani często zaczepiasz starsze kobiety?
4
@marcin62 powinna być jeszcze statystyka „wydymana cała lewa strona Atletico”, to dzieciak miałby dwucyfrówkę
0
@MsBarca za dużo sałatki jarzynowej i wzdęcia
1
@Jakchcesz a gołe baby też Ci wyświetla?
1
Myślicie, że w Mallorce pracują tacy frajerzy, że zgodzą się na wymianę Ferran za Muriqiego?
2
@Comentateiro jakie są tradycje świąteczne w Bawarii?
4
Może zdjęli Bernala czysto profilaktycznie. Szedł normalnie, więc raczej nic poważnego
0
Już się odkleja tym oszołomom. Nie zdziwię się jak się coś zaraz odwali
1
Madrycioki na majku w ryk
2
Wybijał piłkę, bez jaj. To był przypadek
0
No ale co miał zrobić jak chłop mu nogę wsadził?
0
To teraz 15 min szukania dobrej klatki
4
Może koke kłóci się o kartkę za swój stempel?
0
Zawsze w niego wierzyłem
5
Zjeb jak ojciec…
0
Pedri jakiś nieswój
0
Jebaniutki. W sumie to nic lepszego by nie zrobił, ale Yamal miałby 1 na 1, więc to nie powinna być czerwona?
8
Lewy miałby już dwie bramki. Problem w tym, że nie dobiegłby już do takich piłek
7
Od słuchania Ołłowskiego można wylądować na onkologii. Bez kitu
3
To zaczynamy serię 4 spotkań, które dadzą odpowiedź, czy warto wykupić tego Rasha
1
@Comentateiro danke
7
@norbi77 bo w Trumpie żyją dwa wilki
17
Żona szykowała święconkę i naszła mnie taka myśl, czy w Afryce wkłada się do niej banany? @Kessie jak jest?
1
@Kgorecki2500 no nie widzę wad rozdupcenia tego sztucznego tworu przez Turków
0
Komentarz usunięty