0

Oezu. Etap z sierocińcem w RE9 jest zbyt gruby

0

@FCBparasiempre wstawiaj Pan takie tasiemce w komentarzu

1

@Luciano99 dobra, otwieraj kolejną flaszkę

8

Real Madryt to najbardziej obrzydliwy klub na świecie, ale mają te swoje 15 lig miszczuf, co roku bijemy się o la liga, itp. Za to Kotletico to taki wioskowy przegryw, który nic nie osiąga i tylko wkur*** innych. Gówno grają, gówno wygrywają, a napinają się jakby coś realnie znaczyli. Teraz będą skamleć o sędziów, a czerwone kartki dla duetu Simaone, które nie zostały pokazane oraz nieprawidłowo anulowany gol na 1:4 nie przeszkadzał.

0

@Aragorn33 rzadko się z Tobą zgadzam, a te wpisy pod postem są śmieszne. Zarobki piłkarza nie mogą usprawiedliwiać zbydlęcenia madrycioków

4

@Safrani często zaczepiasz starsze kobiety?

4

@marcin62 powinna być jeszcze statystyka „wydymana cała lewa strona Atletico”, to dzieciak miałby dwucyfrówkę

0

@MsBarca za dużo sałatki jarzynowej i wzdęcia

1

@Jakchcesz a gołe baby też Ci wyświetla?

1

Myślicie, że w Mallorce pracują tacy frajerzy, że zgodzą się na wymianę Ferran za Muriqiego?

2

@Comentateiro jakie są tradycje świąteczne w Bawarii?

4

Może zdjęli Bernala czysto profilaktycznie. Szedł normalnie, więc raczej nic poważnego

0

Już się odkleja tym oszołomom. Nie zdziwię się jak się coś zaraz odwali

1

Madrycioki na majku w ryk

2

Wybijał piłkę, bez jaj. To był przypadek

0

No ale co miał zrobić jak chłop mu nogę wsadził?

0

To teraz 15 min szukania dobrej klatki

4

Może koke kłóci się o kartkę za swój stempel?

0

Zawsze w niego wierzyłem

5

Zjeb jak ojciec…

0

Pedri jakiś nieswój

0

Jebaniutki. W sumie to nic lepszego by nie zrobił, ale Yamal miałby 1 na 1, więc to nie powinna być czerwona?

8

Lewy miałby już dwie bramki. Problem w tym, że nie dobiegłby już do takich piłek

7

Od słuchania Ołłowskiego można wylądować na onkologii. Bez kitu

3

To zaczynamy serię 4 spotkań, które dadzą odpowiedź, czy warto wykupić tego Rasha

1

7

@norbi77 bo w Trumpie żyją dwa wilki

17

Żona szykowała święconkę i naszła mnie taka myśl, czy w Afryce wkłada się do niej banany? @Kessie jak jest?

1

@Kgorecki2500 no nie widzę wad rozdupcenia tego sztucznego tworu przez Turków

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?