Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Font konkuruje z Laportą, czy ze Szwagrem, bo już się gubię?
3
Amigos zagłosował na Laporte? No kto to słyszał?
0
@Ptasior GP Sosnowca
0
Gdzie kartka za symulkę?
1
@Popitek12 3500 tyś miesięcznie nie starcza?
4
@Luciano99 klątwa rzucona
4
Jakiś klub dla gejow otwierają w Madrycie?
2
@July_6_BcN tu są dzieci. Co byś chciała z Pedrim, to Twoja prywatna sprawa
1
@Kessie kiedyś mi podobnie odpisałeś i się tydzień nie widzieliśmy:v
1
@Kessie Kesior za wstawianie takich zdjęć można dostać bana
2
@July_6_BcN ciekawe jakie wnioski wyciąga?
17
Pedri siedzi i czyta wpisy @July_6_BcN na la rambli
1
@jacobFCB to ja bym postawił na koguta na masce
1
@Kessie @Frimpong Wy to żyć bez siebie nie możecie
3
@jacobFCB niech zrobi jak większość. Leasing na corollę i poza płaceniem faktury nic go nie interesuje:P
3
Ricardo Diaz, ale to była menda i złodziej
2
@tomek8756 to niech teraz sam sobie wytoczy proces o znieważenie głowy państwa
5
@gumaz francuza
11
No ta, Luisito to ma najwięcej do powiedzenia. Laporte może spotkał kiedyś na ulicy
0
@Tasde dobra, szkoda mi już czasu
2
@LAMC_10 Polski Mlot
0
@Tasde tam nic nie ma. Przeleciałem to na szybko i nie ma nic o tych korzystnych dla nas warunkach. Za to jest zapis, że trzeba składać wniosek i komisja ocenia, czy wypłaci, czy nie ;P
Ty to czytałeś, czy ktoś Ci recenzował?
0
@Tasde podrzuć Linka do warunków tego kredytu
Nie ma żadnego ryzyka. Po prostu nam nie wypłacą jak władza im się nie będzie podobała. Tak samo jak z kpo. Nic się nie zmieniło, a pieniądze zostały odblokowane. UE wpiernicza się z butami i mówi kto ma rządzić, a kto nie.
Człowieku, do końca maja, to można zawrzeć umowę na leasing samochodu, a nie wielomiliardowe kontrakty. Jakbym ja odpowiadał za negocjacje i wiedziałbym, że rząd jest pod ścianą, to bym jebał takie warunki, że za cholerę by się to nie opłacało, a te pajace i tak muszą to podpisać, bo ich opinia publiczna zje, że kupują u niemca i francuza.
Farmazon to Ty jesteś, bo bezrefleksyjnie łykasz to co Ci podpowie jedynie słuszny rząd.
Jeżeli argument o tym, że nie da się w tak krótkim czasie podpisać korzystnych dla kupującego kontraktów do Ciebie nie trafia, to nie wiem jak mam rozmawiać.
Edit.
Jak nie musisz go uznawać za prezydenta? To ja mogę nie uznawać ograniczeń prędkości w mieście, bo nie utożsamiam się z nimi? Zachowujecie się jak banda odklejencow. Ja nie gadam, że Tusk nie jest premierem, bo mi to nie odpowiada. Komucha jako marszałka też nie mogę zdzierżyć, ale jakoś nie robię takich scen jak Ty
1
@severius ano tak. I doświadczonych operatorów ze straży miejskiej
1
@Kgorecki2500 kiedyś ludziom nie przeszkadzał rasizm i żyło się lepiej
0
@norbi77 prezydentem wybranym przez 10 mln Polaków, nie dorabiaj ideologii.
@Tasde zaciaganie kredytu, który będą spłacały przynajmniej dwa pokolenia, na niejawnych warunkach, przy ryzyku warunkowości i szantażu z zewnątrz jak przy kpo nie warto zaciągać. Ponadto, jeżeli to prawda, że kontrakty mają być zawarte do maja, czy innego bliskiego terminu jest kolejnym ryzykiem złego wydania kasy. Szczerze, to wolę, żeby nie brali takich pieniędzy jak mają jeszcze bardziej zadłużyć państwo, a i tak wydać ten hajs bez żadnego pomysłu. Nasi rządzący od lewa do prawa myślą w horyzoncie najbliższych wyborów. Tusk z Kaczyńskim mają w pompie Twoje bezpieczeństwo i to czy się to opłaca. Końca kredytu nie dożyją, a mogą zbić kapitał polityczny na przyszły rok. I o to w tym wszystkim chodzi
1
@Tasde Karol Nawrocki jest Twoim prezydentem, czy Ci się o podoba, czy nie. Jeżeli zawetował, to miał powód i miał prawo. Jakoś na „wetującym” marszałku psów nie wieszasz
1
@Kgorecki2500 ja bym ich porwał i wystąpił o reparacje
2
@jaras121 tak, premier osobiście, z sentymentu maluje na nich napis V2
1
@Eklerek może nie mamy dronów, ale mamy rakiety za milion dolarów, którymi będziemy zestrzeliwać drony warte kilka tysięcy dolców, może być?