3

@Puyolex trochę lipa, bo wszyscy będą Cię brać za kibica valencii :P

1

@budel17 w ramach walki z klimatem powinni im tam wmontować wolnossące 1.0

4

I znowu oponiarze przejęli la bambę

8

Dzisiaj pomylili się na korzyść realu, to jutro dla równowagi pomylą się na niekorzyść Barcelony.

0

@AmigoBlancos co ma bandycki faul rudigera do czerwonej Celty?

11

W tej lidze nic się nie zmieni jeżeli pozostałych 19 drużyn będzie siedzieć cicho. Później takie patałachy szczekają o 15 ligach mistrzów, w których też byli ciągnięci za uszy. Szczyt upodlenia im kibicować

0

@Encore Arteta to chyba po znajomości

2

@kundee heeeeej!

0

@macio_944 i super, bo skurczybyk nawet bez formy mógłby namieszać

1

@gumaz opowiadałbym kawały o murzynach

4

@Vegeta88 a może to nasz @Borneo ?

0

@PatrykBarca ale po co je sprzedawać?

2

@tbas przecież to nie chodzi o żadne safe 0%, a po to żeby zagrać rudemu na nosie. Oni się nie interesują naszym bezpieczeństwem, a interesem partyjnym. Obydwa projekty do kosza

1

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 ale Gerard z Rumi został wykreowany w kasiazkach, więc się nie liczy. Też o nim myślałem, ale Redzi mieli łatwiej

2

@RozowaPantera @Comentateiro juz nie pamięta kto to ten Messi

7

@Jakchcesz ona się tak droczy

0

@RozowaPantera w ogóle to głuptasek z tego Artura. W drugim akcie można mieć już kilka sztabek złota, które starczyły by na wyjazd na Tahiti
@Kgorecki2500 to kto lepszy?

5

To chyba najlepiej napisana w grach postać ever



1

@GeneralXavi oni powinni we dwóch rządzić i niech kończy się świat

1

@Vurt nie, Hansi na to nie zasłużył

1

@PatrychoO ciekawe, czy Lio rozumie co tam Trump pitoli

0

@Borneo no nie wiem

0

@BillyButcher Rosja od 4 lat ma się wywracać na mordę, a tymczasem Trump robi kaboom i ceny ropy w górę. Wcale to Rosji nie jest na rękę. Wcale :v

0

@Borneo no podobno te 3 procent to farmazon i nie ma na to kwitów

1

@draxidox oni to się wszyscy na chuj nadają. Każdy mądry, a nic nie robią. Nie mamy żadnego planu strategicznego. Wszystko na lapu capu. To safe tak samo. Zaplanujcie na co wydacie tyle siana w miesiąc i zróbcie to dobrze. Chyba najważniejsze, żeby wydać na niemca albo francuza

5

@LAMC_10 no debil

1

@wyrek tyle lat becelowalem na innych, że proszę mi teraz nie odbierać 800+

0

@RoberDzik niedawno mieliśmy dwóch panów od tabelek. Tak liczyli te eurocenty, że nie było nas stać na Messiego

0

@urbipl nie pochwalam ruszania rezerw, ale też nie pochwalam brania kredytu, bo dają. Jeszcze jak to wszystko jest na tyle niejasne. Powinno się poszukać innego finansowania niż safe, czy nbp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?