Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba przyznać, że jak mamy defensywnego pomocnika i Pedriego, to gra obronna jest okej. Oczywiście materace wchodziły w pole karne, ale po pierwsze primo, to my musieliśmy atakować całym zespołem, a po drugie secundo oni mają takie armaty w ataku, że byliby pipami, żeby nie być w stanie atakować
0
@clyde nie płacze. Tylko po raz kolejny sędzia miał wpływ na ostateczny rezultat
70
I teraz możemy podziękować za anulowanie bramki na 1-4
0
Camp nou też nie jak Camp nou. Na tygodniu nie ma turystów, to jest doping
0
@July_6_BcN dobra, lepiej motywuj tam dalej narzeczonego. Jeszcze 3 razy musi otworzyć obronę Atleti
1
Laporta zamiast jeździć ciągnikiem powinien wprowadzić się do Haalanda na kwadrat i ściągać go do nas
3
@Vegeta88 Wojtas ze szlugiem w zębach stworzy większe zagrożenie
0
@July_6_BcN i będą plotki, ploteczki xD
0
@konajoncek dzisiaj nie jest wstyd być najgorszym w Barcelonie
0
@July_6_BcN a nie jak widzisz powiadomienia ode mnie?
3
Wrócił Pedrito, wróciła radość na Camp Nou
8
To walimy ich na pizdę. Nie ma innej możliwości
3
@macio_944 @Comentateiro
1
Patrząc na Yamala, to ramadan powinien trwać cały rok
0
Dawno nie byłem taki nakręcony jak dzisiaj :D
1
Yamal to jest kozak
3
@Kessie no i chuj wielki. Można wyłączać
3
Dobra, na wszelki wypadek pora na czary:
@Luciano99 dzisiaj czutka na atleti?
1
I jak tu w nich nie wierzyć?
3
@heniusss dlatego szkoda, że Eryczka nie będzie. Jakby on, Rash, Rapha, Fermin i Bernal trochę postrzelali z dystansu, to by bramkarz mógł mieć kłopoty.
4
@EzioAuditoreDF Coutinho lekko uśmiechnięty
2
Ciekawi mnie tylko jaki pomysł ma Cholo na ten mecz. Czy ruszą na nas, żeby wklepać nam 5 bramkę i zrobić zjazd do bazy, czy staną w 10 w polu karnym i wywalone jajca.
0
@Eklerek tylko Kesior prace w piątek kończy w niedzielę wieczorem
0
@Roobo i chyba go pochłonęło, bo nawet się nie odnosi
0
@4drian0 vamos vini
0
@tomek8756 a ten pojeb, to nie dobierał się do tego Strusia?
1
@July_6_BcN no 15 ziko za eleven przeżyje. To co na c+ leci, to sobie człowiek musi jakoś radzić ;P
0
@PIWOSZ89 hmmm, zaraza
1
@PIWOSZ89 ale tak, że tylko i wyłącznie?
3
Szczęście w nieszczęściu, że madrycioki dzisiaj grają. Przypadkowo zauważyłem, że skończył mi się pakiet eleven i z rana będę nadupcał do operatora kablówki