0

Trzeba przyznać, że jak mamy defensywnego pomocnika i Pedriego, to gra obronna jest okej. Oczywiście materace wchodziły w pole karne, ale po pierwsze primo, to my musieliśmy atakować całym zespołem, a po drugie secundo oni mają takie armaty w ataku, że byliby pipami, żeby nie być w stanie atakować

0

@clyde nie płacze. Tylko po raz kolejny sędzia miał wpływ na ostateczny rezultat

70

I teraz możemy podziękować za anulowanie bramki na 1-4

0

Camp nou też nie jak Camp nou. Na tygodniu nie ma turystów, to jest doping

0

@July_6_BcN dobra, lepiej motywuj tam dalej narzeczonego. Jeszcze 3 razy musi otworzyć obronę Atleti

1

Laporta zamiast jeździć ciągnikiem powinien wprowadzić się do Haalanda na kwadrat i ściągać go do nas

3

@Vegeta88 Wojtas ze szlugiem w zębach stworzy większe zagrożenie

0

@July_6_BcN i będą plotki, ploteczki xD

0

@konajoncek dzisiaj nie jest wstyd być najgorszym w Barcelonie

0

@July_6_BcN a nie jak widzisz powiadomienia ode mnie?

3

Wrócił Pedrito, wróciła radość na Camp Nou

8

To walimy ich na pizdę. Nie ma innej możliwości

3

1

Patrząc na Yamala, to ramadan powinien trwać cały rok

0

Dawno nie byłem taki nakręcony jak dzisiaj :D

1

Yamal to jest kozak

3

@Kessie no i chuj wielki. Można wyłączać

3

Dobra, na wszelki wypadek pora na czary:

@Luciano99 dzisiaj czutka na atleti?

1

I jak tu w nich nie wierzyć?

3

@heniusss dlatego szkoda, że Eryczka nie będzie. Jakby on, Rash, Rapha, Fermin i Bernal trochę postrzelali z dystansu, to by bramkarz mógł mieć kłopoty.

4

@EzioAuditoreDF Coutinho lekko uśmiechnięty

2

Ciekawi mnie tylko jaki pomysł ma Cholo na ten mecz. Czy ruszą na nas, żeby wklepać nam 5 bramkę i zrobić zjazd do bazy, czy staną w 10 w polu karnym i wywalone jajca.

0

@Eklerek tylko Kesior prace w piątek kończy w niedzielę wieczorem

0

@Roobo i chyba go pochłonęło, bo nawet się nie odnosi

0

@4drian0 vamos vini

0

@tomek8756 a ten pojeb, to nie dobierał się do tego Strusia?

1

@July_6_BcN no 15 ziko za eleven przeżyje. To co na c+ leci, to sobie człowiek musi jakoś radzić ;P

0

@PIWOSZ89 hmmm, zaraza

1

@PIWOSZ89 ale tak, że tylko i wyłącznie?

3

Szczęście w nieszczęściu, że madrycioki dzisiaj grają. Przypadkowo zauważyłem, że skończył mi się pakiet eleven i z rana będę nadupcał do operatora kablówki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?