2

@Bykunn tylko u nas nie ma to sensu, bo i tak jest nakaz segregowania śmieci. Poza tym jakiś ziutek wypowiadał się chyba w TVP, że to miało sens 30 lat temu, bo teraz maszyna sama przebiera te śmieci

4

@MateS Niemcy robili dziwne rzeczy w swojej historii i chyba nie ma co się na nich wzorować

0

@Faro oby. Mimo wszystkich baboli żaden komentator nie potrafi wylewać emocji z telewizora tak jak Szpaku

0

@Cules69 Misie kolorowe, my możemy nawet stać w 10 w polu karnym, a i tak nie wybronimy się, bo nasi obrońcy nie potrafią bronić na topowym poziomie. Nasi obrońcy potrafią kopać piłkę i celnie podawać, więc jak cofniemy się do tyłu, to zabierzemy im największy atut, a w polu karnym i tak będziemy dziadami. Ostatnią dobrze broniącą parą stoperów był Araujo i Christensen. Co się z nimi stało każdy widzi

2

W ogóle, to chyba za dużo oczekuje się od Yamala. Niepotrzebnie dawali mu wczoraj tego karnego. Dzieciak ma 18 lat, a ma stanowić o sile FC Barcelony i samemu wygrywać mecze. Ja wiem, że to było już bardzo dawno temu, ale chyba nawet Messi nie miał takiego ciśnienia w tym wieku. Aczkolwiek mogę już tego nie pamiętać.

2

@Luciano99 problem w tym, że nawet jak nas zepchną w pole karne, to i tak gro dośrodkowań trafia pod nogi napastników, bo nasze tuzy obrony grają każdy sobie bez żadnej koordynacji

0

@robsesh już tłumaczę.
- Ferran grał, bo w poprzednich meczach częściej dochodził do sytuacji niż Bobek,
- Rapha zszedł, żeby znowu nie wypadł,
- Olmo i Fermin grali razem, bo nie mamy obecnie nikogo lepszego,
- co do Erica na defensywnym 100% zgody,
- Araujo widać, że łapie pewność siebie, a Hansi raczej nie chce go znowu stracić i wprowadza go stopniowo.

0

@1LY0 tam przynajmniej nie mają pod kogo drukować

0

@KacperVEB mi najbardziej brakuje Erica pięterko wyżej pod nieobecność Pedriego. Tak to Flick musi łapać to wszystko na trytytki

0

Teraz wyobraźmy sobie takie sędziowanie w Anglii:p

0

@tbas dodajmy, że tej bramki realu również nie powinno było być ;P

0

@Beztroskii wydaje mi się, że tak jest im po prostu łatwiej. Muszą skupić się na łapaniu na spalone. Jak się nie uda, to dzida i faul lub bramkarz wybije. Zauważ, że jak przeciwnik spycha nas w pole karne, to dopiero dzieje się chaos, bo nikt niczego nie kontroluje.

0

@Beztroskii no ale poważnie. Co tu zrobić? Nasi obrońcy jedyne co mają na wysokim poziomie, to wyprowadzenie piłki. Nie potrafią bronić na światowym poziomie i zmiana systemu nic nie da.

1

@BARCA1899Messi postrzelony dostałby żółta za symulowanie

0

@Kobieras każda drużyna ma dołek formy w trakcie sezonu. Wtedy przepycha się mecze po 1:0, a w takich okolicznościach dymaja nas aż miło

0

@Beztroskii no a co on ma zmienić jak my nie mamy ani jednego topowego obrońcy?

0

No a tak poważnie. Potrzeba nam w końcu klasowej 9, rozgrywającego, bo bez Pedriego to jest chaos i 80% posiadania piłki nic nie zmieni, a przede wszystkim jakiegoś kozaka na środek obrony.

Za dużo tracimy na fajtlapowatości Ferrana i Lewego, obrona jaka jest każdy widzi, a klepiąc od lewej do prawej nie da się rozbić niskiej obrony przeciwników.

W chuj mi szkoda tego meczu, bo znowu mieliśmy sporo okazji i Teletubisie w polu karnym przeciwnika. Nawet sędzia by nie pomógł madryciokom jakbyśmy byli skuteczni.

1

Piłkarze są pod formą i bardzo możliwe, że tak był zaplanowany ten sezon. To normalne, że w takiej sytuacji przepycha się mecze, ale z tymi pajacami z gwizdkami nie da się wygrać w tym roku mistrzostwa. Nie da się w każdym meczu walić po 3-4 bramki, a bez tego drukują aż miło.

4

Najgorsze, że na każdym stadionie jest po kilka kamer wysokiej klasy, jest Var, a te pajace z gwizdkami drukują i nikt nawet nie myśli o wyciąganiu konsekwencji

2

Jak Flick się nie odpali po meczu, to będę w wielkim szoku

0

Gol do anulowania

4

Ferran nie ścina włosów dopóki nie rozegra jednego dobrego meczu

1

Najgorsze jest to, że w kolejnym meczu mamy multum okazji, ale nie potrafimy strzelać bramek

0

Tam nie było spalonego?

0

A idź pan w chuj. To jest niemożliwe

0

Nooo, i to jest skuteczność pod bramką rywala

0

Nosz kurwa mać …

0

No i negreira doszedł do głosu

4

Kurde, zapomniałem, że Ferran gra XD

2

Oni powinni mieć treningi strzeleckie po 3x dziennie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?