0

@FcPortoFan1999 a wiesz co się mówi o rudych dziewczynach?

2

@AlexDark00 nie znasz się. Trump, który jest starym biznesmenem znanym z tego, że gra twardo będzie teraz miekiszonem, bo jakiś random na la bambie uważa, że ma sprzedawać broń pół darmo, a w ogóle nie warto od nich kupować. Można zainwestować w niemieckie hełmy

2

@FcPortoFan1999 i tak Ci powiem. Mogli być rudzi

0

@FcPortoFan1999 a wiesz co się mówi o lysych?

25

@Aragorn33 weź Ty zamilcz człowieku



Pisiory zachowały się wzorowo jak wybuchła wojna na Ukrainie. Bez wachania oferowali każdą możliwą pomoc i jeździli do Kijowa mimo zagrożenia.

Drugiego tak żałosnego gościa na tym forum nie ma

1

@FcPortoFan1999 bo to Polak Rodak

44

@Rifek ile fikołków w krótkiej wypowiedzi. Jak wojna zaczynała się na naszej granicy, to obecni czcigodni rządzący nosili nachodźcom picke, chcieli ich wpuszczać, a na wojsko szczuli. Obecny minister spraw zagranicznych pitolił, że Putin jest spoko, bo morduje detalicznie, a Ty zarzucasz innym pro ruskość xD

Trump ma swoje odklejki i w tej kadencji już w ogóle odpina wrotki, ale jak ktoś ma urobić Wolodie, to tylko on.

0

@FcPortoFan1999 Ty to za młody jesteś żeby pamiętać Pique w prime

8

@Arden Pikej miał zajebiste warunki, bardzo dobrze bronił, rozgrywał lepiej niż wielu pomocników, a i w ataku robił robotę. Obrońca kompletny

@Kessie no, do tej pory nie pojmuje jak on szedł na raz przez całe euro 2016 i mu się udawało xD

3

@Arden Gerard Pique, mówi to Panu coś?

3

@Luciano99 @kundee ma ewidentnie jakiś problem z koncentracją. Często ma taki nieobecny wzrok jakby nie ogarniał. Mimo to, jak chłop gra swoje, to jest nie do przejścia

2

@Jakchcesz litr oleju rzepakowego to niecałe 9000 kcal

0

@BorzyKrzys elyta :v

1

Ale to się wujowo zestarzało xD



1

@FcPortoFan1999 o przekonanie

4

@Pedri16Future Yamal, który ma 18 lat jest podwajany i potrajany przez topowych obrońców, a ludziom odwala.

4

Ale Martínez Munuera dostał tego MVP?

0

@kuz ciekawe czy słowa Hansa o realu mogły mieć wpływ na to drukowanie

1

@CurryTheGoat30 trochę skład nie ten, ale ja tam i tak wierzę w tych chłopaków

2

Kilka kwestii. Pajaca z gwizdkiem i debili na var pomijam - tu wszystko było powiedziane.

Samobój był dosyć kluczowy, bo podłączył tlen Atleti i po chwili poszli po 2:0. Kolejne dwie bramki były konsekwencją chęci odrobienia strat.

Murawa. To oczywiście była kwestia przypadku kto gdzie zaczynał, ale jej stan miał wpływ. Ewidentnie ciężej nam było atakować w pierwszej połowie, bo co chwilę się ktoś ślizgał. W drugiej zaś madrycioki cofnęły się do obrony, a tam już tak ślisko nie było - my doszliśmy do głosu, ale i im było łatwiej jak stali mocno na nogach.

Napastnicy - bez Raphy i o dziwo Rasha nie mamy napadu. Lewy nie dojeżdża, a Ferran raczej nie będzie gwarantem goli. Na pewno nie będzie kimś kto zmieni obraz meczu. Podwajany i potrajany Yamal to jeszcze nie ten poziom, żeby samemu wygrywać mecze (ale to się pewnie szybko zmieni).

Czy Flick mógł zrobić coś więcej? Pewnie nie, bo znowu wypadło nam dwóch najbliższych zawodników. Bronienie bliżej pola karnego też nic nie da, bo my nie mamy kim bronić. Największymi atutami obrońców są umiejętności wyprowadzania piłki, a nie bronienie. Jak ma być z nich pożytek, to muszą grać wysoko.

Mimo wszystko stwarzaliśmy sobie sytuacje. Ten rewanż jest jeszcze do uratowania. Byle wyłączyć im tego cholernego Lookmana, bo to głównie on robił im robotę w ataku. Oni mają 3 topowych napastników i jednego solidnego na ławce. My mamy Yamala, Raphę, od biedy tego Rasha i długo nic.

2

@FabianekMrozek a w dzień kobiet 6:1 :)

7

Anulowany ból po szukaniu odpowiedniej klatki, która i tak nic nie wyjaśnia, Yamal kopnięty w polu karnym i Simaone jadący prostą nogą w Balde. No, czy kogoś to dziwi?

0

O ile pajac z gwizdkiem i klauni na var nas znowu nie przekręca, to ogramy to Kotletico w rewanżu

0

@La Pulgaa a to inna kwestia

14

Jeden i drugi Simaone powinien był wylecieć z boiska

17

Lewy widoczny tylko przy spalonym

1

Ale pięknie drukują w tym meczu

3

Pajac z gwizdkiem

0

Simaone zdjął wszystkie armaty. Teraz moznaby zaryzykować i dać Rooneya i Cancelo

0

Nie wywalił Simaone, a teraz próbują nam anulować gola. Śmieszne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?