2

@Luciano99 ciekawe czy zabrał ich na ustawkę po meczu :)

1

@Jakchcesz może być. I tak płeć sobie wybierze po 18

1

@Pawlak1992 ja tam mam poglądy prawicowe i z braku laku głosuje na Konfę Mentzena i Bosaka.

Do innych partii tak naprawdę nic nie mam, bo nie każdy musi mieć takie poglądy jak ja. Wkurw**** mnie tylko pier*** wyborcy innych opcji, którzy wmawiają mi na siłę, że tylko ich poglądy są okej, a ja jestem faszysta. A tu takich pełno. Niepotrzebnie wdaje się w dyskusję, ale nie lubię hipokrytów

4

@Popitek12 z sensem szefa kuchni?

1

@Safrani a takie przykłady można mnożyć :)

3

@kuz @reakwon aaaah ten nowoczesny zachód. Jak się Was czyta, to odechciewa się wyjeżdżać z naszego bantustanu :d

0

@Losiex ale wyciągnął nas z dołka. Kolejny już raz

1

@Aragorn33 to jest też Twój pan prezydent. Nie zapominaj o tym.
Czyli w przypadku Tuska nam nie przeszkadza bycie pseudokibicem i ustawki? Trochę hipokryzja z Twojej strony.

Nie będę się odnosił do kwestii, która miała 10 wersji i była wykorzystywana w kampanii wyborczej. Jakoś konsekwencji prawnych nie ma

5

@Karol145 nie przypadek, że tylko Laporta odnajduje się w takim burdelu :D

17

Każdy kto doszedłby do władzy i pozwolił odejść Flickowi mógłby odrazu podać się do dymisji.

1

@kamiVeB chyba wezmę kredyt

1

@Arden gdyby się nie łamał, to robiłby robotę

17

@kanver_ czułem, że ten Flick się nie nadaje

0

@zadafcb sport nawet fajny, ale 10 sekund akcji i reklamy mnie trochę odstrasza.

0

@Fantastyczny Chłopiec jak bardzo się cykasz, to znajdź klinikę, która jest otwarta w nd. Pewnie będą sprzedawać kagańce

1

@Aragorn33 rozumiem, że z powodu kibolstwa również potępiasz obecnego premiera?

0

@Kgorecki2500 gorsze niż ? na skelige?

0

@kuz Ty jesteś gitarzystą z Ajronwejder?

1

@Aragorn33 dlaczego ma nie pouczać? Nie przypominam sobie, żeby pan prezydent wstąpił do PZPR

3

@agaFCB labambadziary*

1

@Kgorecki2500 ooo, gram sobie teraz w AC odyssey i wszystko podbijam na rzecz Sparty

3

@BulaKG dopiszesz to sobie do cv?

1

@Rifek no i? Każdy miał kaca, ale każdy wiedział, że i tak było zajebiście i ponad stan. Nie pamiętam nikogo poza @Comentateiro zwalniajacego Flicka

2

@Kozinho. A nie, czekaj. To jutro

1

@Sewren122 lipa, dobrze, że nie oglądałeś. Kopali się po czole, wynik przepchnięty kolanem przez błędy sędziego

0

@Firestone we Flicku najlepsze jest to, że nawet jak dostaniemy na łeb, to nikt nie ma pretensji, bo wlał już tyle szczęścia w nasze serduszka

0

@FcPortoFan1999 no niekoniecznie. Barca zawsze gra 11 vs 14 oraz 3 patafianów na VAR. Nawet jak kogoś lejemy, to jest ten dreszczyk emocji

3

@Rupert_Haubica ale by ten skurczybyk chodził u Flicka. W końcu ktoś miałby szansę pobić rekord Leo

2

@PatrychoO dobra scena jak Batman lał Jokera na posterunku

0

@FcPortoFan1999 Oski, nieeeee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?