Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 ciekawe czy zabrał ich na ustawkę po meczu :)
1
@Jakchcesz może być. I tak płeć sobie wybierze po 18
1
@Pawlak1992 ja tam mam poglądy prawicowe i z braku laku głosuje na Konfę Mentzena i Bosaka.
Do innych partii tak naprawdę nic nie mam, bo nie każdy musi mieć takie poglądy jak ja. Wkurw**** mnie tylko pier*** wyborcy innych opcji, którzy wmawiają mi na siłę, że tylko ich poglądy są okej, a ja jestem faszysta. A tu takich pełno. Niepotrzebnie wdaje się w dyskusję, ale nie lubię hipokrytów
4
@Popitek12 z sensem szefa kuchni?
1
@Safrani a takie przykłady można mnożyć :)
3
@kuz @reakwon aaaah ten nowoczesny zachód. Jak się Was czyta, to odechciewa się wyjeżdżać z naszego bantustanu :d
0
@Losiex ale wyciągnął nas z dołka. Kolejny już raz
1
@Aragorn33 to jest też Twój pan prezydent. Nie zapominaj o tym.
Czyli w przypadku Tuska nam nie przeszkadza bycie pseudokibicem i ustawki? Trochę hipokryzja z Twojej strony.
Nie będę się odnosił do kwestii, która miała 10 wersji i była wykorzystywana w kampanii wyborczej. Jakoś konsekwencji prawnych nie ma
5
@Karol145 nie przypadek, że tylko Laporta odnajduje się w takim burdelu :D
17
Każdy kto doszedłby do władzy i pozwolił odejść Flickowi mógłby odrazu podać się do dymisji.
1
@kamiVeB chyba wezmę kredyt
1
@Arden gdyby się nie łamał, to robiłby robotę
17
@kanver_ czułem, że ten Flick się nie nadaje
0
@zadafcb sport nawet fajny, ale 10 sekund akcji i reklamy mnie trochę odstrasza.
0
@Fantastyczny Chłopiec jak bardzo się cykasz, to znajdź klinikę, która jest otwarta w nd. Pewnie będą sprzedawać kagańce
1
@Aragorn33 rozumiem, że z powodu kibolstwa również potępiasz obecnego premiera?
0
@Kgorecki2500 gorsze niż ? na skelige?
0
@kuz Ty jesteś gitarzystą z Ajronwejder?
1
@Aragorn33 dlaczego ma nie pouczać? Nie przypominam sobie, żeby pan prezydent wstąpił do PZPR
3
@agaFCB labambadziary*
1
@Kgorecki2500 ooo, gram sobie teraz w AC odyssey i wszystko podbijam na rzecz Sparty
3
@BulaKG dopiszesz to sobie do cv?
1
@Rifek no i? Każdy miał kaca, ale każdy wiedział, że i tak było zajebiście i ponad stan. Nie pamiętam nikogo poza @Comentateiro zwalniajacego Flicka
2
@Kozinho. A nie, czekaj. To jutro
1
@Sewren122 lipa, dobrze, że nie oglądałeś. Kopali się po czole, wynik przepchnięty kolanem przez błędy sędziego
0
@Firestone we Flicku najlepsze jest to, że nawet jak dostaniemy na łeb, to nikt nie ma pretensji, bo wlał już tyle szczęścia w nasze serduszka
0
@FcPortoFan1999 no niekoniecznie. Barca zawsze gra 11 vs 14 oraz 3 patafianów na VAR. Nawet jak kogoś lejemy, to jest ten dreszczyk emocji
3
@Rupert_Haubica ale by ten skurczybyk chodził u Flicka. W końcu ktoś miałby szansę pobić rekord Leo
2
@PatrychoO dobra scena jak Batman lał Jokera na posterunku
0
@FcPortoFan1999 Oski, nieeeee