Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 nie. To Betis nie ma obrony
6
@partymaker mogliśmy im wtedy zaproponować kosz owoców i zdjęcie z Yamalem
0
@Dieselzor 3 miesiące z Cholo i będzie grał głównie na swojej połowie
2
Zamiast Bartry i tego drugiego leszcza można tyczki postawić i efekt będzie ten sam
1
Luźna teoria.
Messi uciekł z Europy, żeby nie musieć rywalizować z Antonym
2
Kibice powinni szybko ogarnąć banery „REAL betis” to soto grado coś ugotuje w tym meczu
1
@Vegeta88 zaraz ich GOAT sprowadzi na ziemię
3
Póki co wygląda to jak mecz Betis - Lech Poznań
2
@Luciano99 moderacja ze mną gra w pokera. Raz kasuje, raz banuje
3
Dobry ten Ez Abde. Ciekawe jakby chodził u nas na skrzydle
2
@PatrykBarca nie no Erni to straszny beton, a Pellegrini chce grać w piłkę
@Comentateiro wydsje mi się, że by wtedy pracował w Bundeslidze
@BulaKG. Ciekawe czy daje wypić lufę jak babcia nie widzi
5
Niby Pellegrini przez rok trenował madrycioków, ale mam jakąś sympatię do tego gościa.
1
@BulaKG w fifie działa
1
@Comentateiro tak myślałem
0
@TR3YWAY @July_6_BcN @clyde @agaFCB opinia?
1
@Comentateiro a pochwalisz się jeszcze w co całujesz?
0
@TR3YWAY to Ty chyba szukasz kobiety w podstawówce ;P
1
@Aragorn33 taki będą miały efekt, że będzie grzanie kim jest pan czarzasty, a nikt nie będzie go bronił kosztem władzy
3
@marcin62 dla mnie mogą wywalić go za założenie dwóch różnych skarpetek. Przecież Tusk nie wyjdzie i nie powie, że wywali go za afery, dziwne znajomości i czerwone zapędy, bo sam zrobi z siebie debila
3
@marcin62 grzeją to co jest w mediach. Skandal, że dali takiego człowieka na marszałka w imię władzy.
@Aragorn33 taa, 40%, a ludzie na domach będą wieszać flagi z sierpem i młotem
7
Komentarz usunięty
2
@DTMisTheBest to jak Nokia dała dupy powinno być we wszystkich podręcznikach biznesu. Mieć taką pozycję i finalnie zwinąć się z rynku
3
@Kessie nie rozumiem poza „Żydów” i okej
2
@Szklaner A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w du**?
3
Dro? A co to w ogóle jest za ksywka?
0
@Aragorn33 jak się Byczku przyczyniasz do zatrzymania niekorzystnych zmian klimatu?
4
@MessiForeverTheBest @Popitek12 nie ma na nie czasu, bo leci serię Francuza
4
Heeej Popito, one wołają mnie
1
@Konradowskyy zaraz zaproszę kolegów na A i zobaczysz jak się to robi
4
@misterio te paczki to takie gówno, że nawet za 9 gr tego nie kupię. Już ciul w skład, bo raz do roku nie zaszkodzi, ale są paskudne w smaku