0

@kamyk_23 nie. To Betis nie ma obrony

6

@partymaker mogliśmy im wtedy zaproponować kosz owoców i zdjęcie z Yamalem

0

@Dieselzor 3 miesiące z Cholo i będzie grał głównie na swojej połowie

2

Zamiast Bartry i tego drugiego leszcza można tyczki postawić i efekt będzie ten sam

1

Luźna teoria.

Messi uciekł z Europy, żeby nie musieć rywalizować z Antonym

2

Kibice powinni szybko ogarnąć banery „REAL betis” to soto grado coś ugotuje w tym meczu

1

@Vegeta88 zaraz ich GOAT sprowadzi na ziemię

3

Póki co wygląda to jak mecz Betis - Lech Poznań

2

@Luciano99 moderacja ze mną gra w pokera. Raz kasuje, raz banuje

3

Dobry ten Ez Abde. Ciekawe jakby chodził u nas na skrzydle

2

@PatrykBarca nie no Erni to straszny beton, a Pellegrini chce grać w piłkę
@Comentateiro wydsje mi się, że by wtedy pracował w Bundeslidze

@BulaKG. Ciekawe czy daje wypić lufę jak babcia nie widzi

5

Niby Pellegrini przez rok trenował madrycioków, ale mam jakąś sympatię do tego gościa.

1

@BulaKG w fifie działa

1

@Comentateiro tak myślałem

0

1

@Comentateiro a pochwalisz się jeszcze w co całujesz?

0

@TR3YWAY to Ty chyba szukasz kobiety w podstawówce ;P

1

@Aragorn33 taki będą miały efekt, że będzie grzanie kim jest pan czarzasty, a nikt nie będzie go bronił kosztem władzy

3

@marcin62 dla mnie mogą wywalić go za założenie dwóch różnych skarpetek. Przecież Tusk nie wyjdzie i nie powie, że wywali go za afery, dziwne znajomości i czerwone zapędy, bo sam zrobi z siebie debila

3

@marcin62 grzeją to co jest w mediach. Skandal, że dali takiego człowieka na marszałka w imię władzy.
@Aragorn33 taa, 40%, a ludzie na domach będą wieszać flagi z sierpem i młotem

7

Komentarz usunięty

2

@DTMisTheBest to jak Nokia dała dupy powinno być we wszystkich podręcznikach biznesu. Mieć taką pozycję i finalnie zwinąć się z rynku

3

@Kessie nie rozumiem poza „Żydów” i okej

2

@Szklaner A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w du**?

3

Dro? A co to w ogóle jest za ksywka?

0

@Aragorn33 jak się Byczku przyczyniasz do zatrzymania niekorzystnych zmian klimatu?

4

@MessiForeverTheBest @Popitek12 nie ma na nie czasu, bo leci serię Francuza

4

Heeej Popito, one wołają mnie

1

@Konradowskyy zaraz zaproszę kolegów na A i zobaczysz jak się to robi

4

@misterio te paczki to takie gówno, że nawet za 9 gr tego nie kupię. Już ciul w skład, bo raz do roku nie zaszkodzi, ale są paskudne w smaku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?