Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN niektóre nasze rozmowy wyglądają jak na oddziale w Choroszczy
0
@Arkon to chyba bardziej złożone
0
@July_6_BcN a dzisiaj masz?
0
@Arkon no ale oni nie mają takich potrzeb jak my
0
@July_6_BcN sama podkreślałaś niejednokrotnie, że masz beniza, więc jaka baba?
0
@Arkon no węgiel fajny, tylko etsy i te wszystkie dopłaty dla górników mają wpływ na cenę
1
@July_6_BcN dobra, to możemy się napierdalać jak tak
1
@BlaseR9 wydaje mi się, że przy próbie wyjęcia dysku zabiorą Ci gwarancję. Ze mnie dupa, a nie informatyk, ale chyba da się skopiować dane
2
Nie ma co bić piany. Trzeba się lubić i przyjaźnić. Dlatego najlepiej iść na piwo, a perfekcyjnie, to na wódkę. Kłótnie odstawmy na bok. No, ja pomysł dałem, to teraz kto stawia?
10
@Arkon jak nam w końcu wybudują elektrownie atomowe, to też odejdą od wungla. Póki co, to sobie możemy. Chyba, że chcemy mieć problemy z dostępnością i pewnie ceną prądu. Aczkolwiek dzień, w którym górnicy będą musieli zmienić pracę i odkryć, że rok ma 12 miesięcy, a na emeryturę idzie się w wieku 65 lat będzie pięknym dniem.
1
@MesQueUnClub_87 dla kogo dzisiaj miauczysz?
9
@macio_944 bo nie przypominam sobie żebym ja wstawiał co chwilę posty o Tusku, Hołowni, Czarzastym, Zandbergu, Czaskoskim, czy kimkolwiek o odmiennych poglądach. Bo mnie ci ludzie mało interesują i nie śledzę tak ich wypowiedzi. Za to Ty i koledzy specjalizujecie się w treściach prawicowych i bezustannie prowokujecie. Nawet teraz się dosrałeś, a specjalnie nie podawałem nicków.
7
@Kessie nawet Pedrito ma z tego bekę
0
@July_6_BcN ja tylko zaspokajam Twoją potrzebę atencji
E: czarni, to dzikusy odrazu?
1
@Safrani Wesołowskiej?
0
@July_6_BcN to fantazjowanie jest intrygujące
1
@PatrychoO kolumbijski koks*
0
@July_6_BcN a jakby mbape oddał mu strzelanie karnych?
0
@Bykunn udaje takiego narodowca, a pewnie wcina jarmuż 3x dziennie
20
Komentarz usunięty
0
@July_6_BcN miłość miłością, ale w lustro patrzysz do końca życia. Brawo
1
@Roobo ten jaki zdrowy, a prawak
3
@Jakchcesz całe szczęście kilku posłów dobrze korzysta ze swoich uprawnień. Zrobił dobrą robotę, ale na jego poglądy - hatfu :D
2
@Roobo florek, wstawaj, zesrałeś się
2
@fart sosnowiec. Nie mamy z nimi umowy ekstradycyjnej
0
@Arden chciałbym zobaczyć Dembele w trakcie tego ćwiczenia
4
@Safrani a to nie jest Tejlor Słift na prywatny koncert dla @Frimpong ?
13
@Arden gość totalnie nie był z mojej bajki, ale o dziwo oceniam pozytywnie te jego pierwsze pół roku
6
@Bykunn jeżeli jest wszystko ok, to kobieta wytrzyma te 50km, ale jak zacznie się krwawienie, czy inna komplikacja, to już przypał w chu…
Jakby chcieli, to by znaleźli te pieniądze :)
1
@MesQueUnClub_87 a na jakim tłuszczu i do ilu stopni rozgrzać patelsona?