0

@July_6_BcN niektóre nasze rozmowy wyglądają jak na oddziale w Choroszczy

0

@Arkon to chyba bardziej złożone

0

@July_6_BcN a dzisiaj masz?

0

@Arkon no ale oni nie mają takich potrzeb jak my

0

@July_6_BcN sama podkreślałaś niejednokrotnie, że masz beniza, więc jaka baba?

0

@Arkon no węgiel fajny, tylko etsy i te wszystkie dopłaty dla górników mają wpływ na cenę

1

@July_6_BcN dobra, to możemy się napierdalać jak tak

1

@BlaseR9 wydaje mi się, że przy próbie wyjęcia dysku zabiorą Ci gwarancję. Ze mnie dupa, a nie informatyk, ale chyba da się skopiować dane

2

Nie ma co bić piany. Trzeba się lubić i przyjaźnić. Dlatego najlepiej iść na piwo, a perfekcyjnie, to na wódkę. Kłótnie odstawmy na bok. No, ja pomysł dałem, to teraz kto stawia?

10

@Arkon jak nam w końcu wybudują elektrownie atomowe, to też odejdą od wungla. Póki co, to sobie możemy. Chyba, że chcemy mieć problemy z dostępnością i pewnie ceną prądu. Aczkolwiek dzień, w którym górnicy będą musieli zmienić pracę i odkryć, że rok ma 12 miesięcy, a na emeryturę idzie się w wieku 65 lat będzie pięknym dniem.

1

@MesQueUnClub_87 dla kogo dzisiaj miauczysz?

9

@macio_944 bo nie przypominam sobie żebym ja wstawiał co chwilę posty o Tusku, Hołowni, Czarzastym, Zandbergu, Czaskoskim, czy kimkolwiek o odmiennych poglądach. Bo mnie ci ludzie mało interesują i nie śledzę tak ich wypowiedzi. Za to Ty i koledzy specjalizujecie się w treściach prawicowych i bezustannie prowokujecie. Nawet teraz się dosrałeś, a specjalnie nie podawałem nicków.

7

@Kessie nawet Pedrito ma z tego bekę

0

@July_6_BcN ja tylko zaspokajam Twoją potrzebę atencji
E: czarni, to dzikusy odrazu?

1

@Safrani Wesołowskiej?

0

@July_6_BcN to fantazjowanie jest intrygujące

1

@PatrychoO kolumbijski koks*

0

@July_6_BcN a jakby mbape oddał mu strzelanie karnych?

0

@Bykunn udaje takiego narodowca, a pewnie wcina jarmuż 3x dziennie

20

Komentarz usunięty

0

@July_6_BcN miłość miłością, ale w lustro patrzysz do końca życia. Brawo

1

@Roobo ten jaki zdrowy, a prawak

3

@Jakchcesz całe szczęście kilku posłów dobrze korzysta ze swoich uprawnień. Zrobił dobrą robotę, ale na jego poglądy - hatfu :D

2

@Roobo florek, wstawaj, zesrałeś się

2

@fart sosnowiec. Nie mamy z nimi umowy ekstradycyjnej

0

@Arden chciałbym zobaczyć Dembele w trakcie tego ćwiczenia

4

@Safrani a to nie jest Tejlor Słift na prywatny koncert dla @Frimpong ?

13

@Arden gość totalnie nie był z mojej bajki, ale o dziwo oceniam pozytywnie te jego pierwsze pół roku

6

@Bykunn jeżeli jest wszystko ok, to kobieta wytrzyma te 50km, ale jak zacznie się krwawienie, czy inna komplikacja, to już przypał w chu…

Jakby chcieli, to by znaleźli te pieniądze :)

1

@MesQueUnClub_87 a na jakim tłuszczu i do ilu stopni rozgrzać patelsona?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?