8

Kurła i weź tu czekaj teraz do czwartku na Wielką Barcelonę Wielkiego Hansiego Flicka

1

@Bolton a nie małpie figle?

1

@Jakchcesz dobrze, że nam w bramkę nie weszli

0

@usztafik ale czy Wy jesteście w stanie zrozumieć, że mnie nie interesuje komunikacja w innych miastach? W Warszawie wcale nie jest z tym tak super

0

@Kgorecki2500 no takie ananasy robią Ci czarny PR

1

@Filipem Xavi będzie dyrektorem sportowym?

1

@ToWinaSedziego tak, nawet dałem @Kgorecki2500 pięć gwiazdek i tipa

0

@Arkon tak, nawet kilka miesięcy tam mieszkałem. Dzięki remontom i zatorom ze Śródmieścia niejednokrotnie jechałem po 40 parę minut

Mordo, tu się nie ma o co kłócić, bo to moje miasto rodzinne, które zjeździłem wzdłuż i w szerz.

1

@BulaKG w du** :/

5

@Kgorecki2500 teraz to już żeś kolego przesadził




0

@Arkon to ja się chyba urodziłem w innej Warszawie

2

@Jakchcesz może Getafe wskoczy na nasze miejsce

2

@kanver_ ludzie zapominają, że na wojnie nie ma tych dobrych i szlachetnych

0

@jacobFCB green label trochę droższy, ale raczej rzadko spotykany na imprezach. Delikatny w smaku, więc nawet świeżakom przypasuje
E: chyba, że to ktoś kto już pije łychę. Mnie np trochę intrygują te japońskie, które są chociażby w lidlu

4

@kanver_ programiści, graficy, ogólnie ci mniej wyspecjalizowani informatycy [*]

16

No i pięknie. Perez tak się wścieknie, że teraz będą mieć po dwa karne w każdym meczu

2

@Hosh pokazywanie tylko jednej strony też jest głupie. Trzeba na sprawy patrzeć szerzej, a później zdziwko, że nami manipulują.

Co komu zawinił taki Wania zza Uralu? Kazali iść do wojska, to poszedł. Materiału nie oglądałem, ale ludzie. Nie zabraniajmy pokazywać konfliktu z dwóch stron

0

@Arkon to przejedź z Bródna na Ursus :D

0

@Arkon no nie, z kim nie gadam to marudzi. O ile nie musisz przemieszczać się blisko metra, to zostaje tylko samochód

1

@Safrani co mogłoby pójść nie tak jakby wzięły się za to nasze orły? :D

2

@Comentateiro carbonarkę robiłem na obiad, a że dużo wyszło, to mam kolację z głowy

1

@Comentateiro co dzisiaj na kolację?

2

@Safrani zgoda, ale w tak kluczowym sektorze lepiej nie być zależnym od krajów trzecich

2

@Arkon jeżeli mam w Warszawie najlepszy transport publiczny, to współczuję innym miastom :P

1

@Arkon USA i Chiny mają z kolei wszystkie dobra jakie oferuje kula ziemska. No mówię, że to bardziej skomplikowane :D. A łatwiej ogarnąć chociażby ten Twój transport publiczny jak masz 10 mln ludzi, a nie 38

0

@NeroTFP1 przetracić takiej babie obie nogi i wyrzucić w środku lasu

1

@Arkon wydaje mi się, że to mimo wszystko efekt skali. Ich jest prawie 4x mniej. Łatwiej tym zarządzać

0

@Arden aaah shit, here we go again

3

@Andi18 abstrahując od tego, że był poebany, to Ramos był kozakiem

0

@July_6_BcN niektóre nasze rozmowy wyglądają jak na oddziale w Choroszczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?