Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Kurła i weź tu czekaj teraz do czwartku na Wielką Barcelonę Wielkiego Hansiego Flicka
1
@Bolton a nie małpie figle?
1
@Jakchcesz dobrze, że nam w bramkę nie weszli
0
@usztafik ale czy Wy jesteście w stanie zrozumieć, że mnie nie interesuje komunikacja w innych miastach? W Warszawie wcale nie jest z tym tak super
0
@Kgorecki2500 no takie ananasy robią Ci czarny PR
1
@Filipem Xavi będzie dyrektorem sportowym?
1
@ToWinaSedziego tak, nawet dałem @Kgorecki2500 pięć gwiazdek i tipa
0
@Arkon tak, nawet kilka miesięcy tam mieszkałem. Dzięki remontom i zatorom ze Śródmieścia niejednokrotnie jechałem po 40 parę minut
Mordo, tu się nie ma o co kłócić, bo to moje miasto rodzinne, które zjeździłem wzdłuż i w szerz.
1
@BulaKG w du** :/
5
@Kgorecki2500 teraz to już żeś kolego przesadził
0
@Arkon to ja się chyba urodziłem w innej Warszawie
2
@Jakchcesz może Getafe wskoczy na nasze miejsce
2
@kanver_ ludzie zapominają, że na wojnie nie ma tych dobrych i szlachetnych
0
@jacobFCB green label trochę droższy, ale raczej rzadko spotykany na imprezach. Delikatny w smaku, więc nawet świeżakom przypasuje
E: chyba, że to ktoś kto już pije łychę. Mnie np trochę intrygują te japońskie, które są chociażby w lidlu
4
@kanver_ programiści, graficy, ogólnie ci mniej wyspecjalizowani informatycy [*]
16
No i pięknie. Perez tak się wścieknie, że teraz będą mieć po dwa karne w każdym meczu
2
@Hosh pokazywanie tylko jednej strony też jest głupie. Trzeba na sprawy patrzeć szerzej, a później zdziwko, że nami manipulują.
Co komu zawinił taki Wania zza Uralu? Kazali iść do wojska, to poszedł. Materiału nie oglądałem, ale ludzie. Nie zabraniajmy pokazywać konfliktu z dwóch stron
0
@Arkon to przejedź z Bródna na Ursus :D
0
@Arkon no nie, z kim nie gadam to marudzi. O ile nie musisz przemieszczać się blisko metra, to zostaje tylko samochód
1
@Safrani co mogłoby pójść nie tak jakby wzięły się za to nasze orły? :D
2
@Comentateiro carbonarkę robiłem na obiad, a że dużo wyszło, to mam kolację z głowy
1
@Comentateiro co dzisiaj na kolację?
2
@Safrani zgoda, ale w tak kluczowym sektorze lepiej nie być zależnym od krajów trzecich
2
@Arkon jeżeli mam w Warszawie najlepszy transport publiczny, to współczuję innym miastom :P
1
@Arkon USA i Chiny mają z kolei wszystkie dobra jakie oferuje kula ziemska. No mówię, że to bardziej skomplikowane :D. A łatwiej ogarnąć chociażby ten Twój transport publiczny jak masz 10 mln ludzi, a nie 38
0
@NeroTFP1 przetracić takiej babie obie nogi i wyrzucić w środku lasu
1
@Arkon wydaje mi się, że to mimo wszystko efekt skali. Ich jest prawie 4x mniej. Łatwiej tym zarządzać
0
@Arden aaah shit, here we go again
3
@Andi18 abstrahując od tego, że był poebany, to Ramos był kozakiem
0
@July_6_BcN niektóre nasze rozmowy wyglądają jak na oddziale w Choroszczy