Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde Wy to macie zdrowie i nadmiar wolnego czasu
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@Zoker ludzie siedli na burmistrza, to powiedział, że gmina ma zabezpieczone środki na odszkodowania i zakłady komunalne zaczęły wstawiać posty, że każdy ma odśnieżyć chodnik przy posesji, bo będą dawać mandaty :D
Tutaj są same układy, układziki
21
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Zoker nie po to się wyprowadzałem z Wwa, żeby znowu wracać do miasta :P
1
@misterio no a skąd byś miał inaczej wiedzieć, że jest mi zimno?
0
@Zoker że względu na to, że moja gmina od początku opadów śniegu ani razu nie odśnieżyła dróg. Tylko te wojewódzkie są w dobrym stanie
0
@Zoker ciuchy mam cieple, kupione bez kredytu, a w garażu stoi samochód żony
6
-21 stopni
Dobrze jest, fajnie jest. Trochę chłodno, ale dla zdrowia super. Zamiast odpalać furę odrazu zrobię psi zaprzęg
8
Dobrej nocy La Bambo. Obyśmy obudzili się w cieplejszej Polsce, auuu
2
@Laminedependencia chłopaki muszą mieć siłę pressowac za Winicjusza i Mokambe
0
@FcPortoFan1999 dobrze Oski, króciutko z @Moderacja
0
@July_6_BcN mam też szpadel i 400 mkw ogródka. Tak tylko mówię.
@clyde a idź Ty :/
1
@FcPortoFan1999 wpw?
0
@July_6_BcN bejsbola nie mam, ale siekierę mogę pożyczyć
1
@blakkudium Poppers serwuje w wersji szarpanej
2
@Comentateiro wszystko wina żydów
2
@Popitek12 Twój kardiolog nie lubi tego
0
@maroon ale walimy po dwieście ok?
@Unikatowy widzisz, jakbyś miał napęd elektryczny, to byś nie miał problemu. Z góry wiadomo, że by nie odpalił :v. Btw, bardzo dobrej jakości to paliwo.
@July_6_BcN zapisujemy Cię do randki w ciemno?
6
@Popitek12 patelson rozgrzany do 300 stopni zabija bakterie
0
@maroon widzimy się za orlenem
@July_6_BcN chyba easy win
3
@BORO_12 najlepiej sprzedać inwestorom. Utd i Chelsea dają przykład
4
@FcPortoFan1999 cztery osiemnastki tylko w moim Porto
3
@LAMC_10 wszyscy tu wiedzą, że z dominacją genetyczną @Kessie nikt nie ma szans. Musi być ktoś z zewnątrz
6
@Who_you_mam karny dla realu madryt w kolejnym meczu
2
@July_6_BcN myślę, że ten związek nie przetrwałby kilka wątków z nami
@Stinger_ przekonales
23
@NeroTFP1 MLS przy tym to jest w pełni profesjonalna liga
0
@Gary na jaki adres wysłać rachunki za gaz? :D
@PatrychoO jezeli to jest ubieranie się warstwami, te eluwina Byku
3
@MessiForeverTheBest że Luuk de Jong?