0

@Tasde Wy to macie zdrowie i nadmiar wolnego czasu

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@Zoker ludzie siedli na burmistrza, to powiedział, że gmina ma zabezpieczone środki na odszkodowania i zakłady komunalne zaczęły wstawiać posty, że każdy ma odśnieżyć chodnik przy posesji, bo będą dawać mandaty :D

Tutaj są same układy, układziki

21

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Zoker nie po to się wyprowadzałem z Wwa, żeby znowu wracać do miasta :P

1

@misterio no a skąd byś miał inaczej wiedzieć, że jest mi zimno?

0

@Zoker że względu na to, że moja gmina od początku opadów śniegu ani razu nie odśnieżyła dróg. Tylko te wojewódzkie są w dobrym stanie

0

@Zoker ciuchy mam cieple, kupione bez kredytu, a w garażu stoi samochód żony

6

-21 stopni
Dobrze jest, fajnie jest. Trochę chłodno, ale dla zdrowia super. Zamiast odpalać furę odrazu zrobię psi zaprzęg


8

Dobrej nocy La Bambo. Obyśmy obudzili się w cieplejszej Polsce, auuu

2

@Laminedependencia chłopaki muszą mieć siłę pressowac za Winicjusza i Mokambe

0

@FcPortoFan1999 dobrze Oski, króciutko z @Moderacja

0

@July_6_BcN mam też szpadel i 400 mkw ogródka. Tak tylko mówię.
@clyde a idź Ty :/

1

0

@July_6_BcN bejsbola nie mam, ale siekierę mogę pożyczyć

1

@blakkudium Poppers serwuje w wersji szarpanej

2

@Comentateiro wszystko wina żydów

2

@Popitek12 Twój kardiolog nie lubi tego

0

@maroon ale walimy po dwieście ok?
@Unikatowy widzisz, jakbyś miał napęd elektryczny, to byś nie miał problemu. Z góry wiadomo, że by nie odpalił :v. Btw, bardzo dobrej jakości to paliwo.
@July_6_BcN zapisujemy Cię do randki w ciemno?

6

@Popitek12 patelson rozgrzany do 300 stopni zabija bakterie

0

@maroon widzimy się za orlenem
@July_6_BcN chyba easy win

3

@BORO_12 najlepiej sprzedać inwestorom. Utd i Chelsea dają przykład

4

@FcPortoFan1999 cztery osiemnastki tylko w moim Porto

3

@LAMC_10 wszyscy tu wiedzą, że z dominacją genetyczną @Kessie nikt nie ma szans. Musi być ktoś z zewnątrz

6

@Who_you_mam karny dla realu madryt w kolejnym meczu

2

@July_6_BcN myślę, że ten związek nie przetrwałby kilka wątków z nami
@Stinger_ przekonales

23

@NeroTFP1 MLS przy tym to jest w pełni profesjonalna liga

0

@Gary na jaki adres wysłać rachunki za gaz? :D

@PatrychoO jezeli to jest ubieranie się warstwami, te eluwina Byku

3

@MessiForeverTheBest że Luuk de Jong?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?