Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tasde moja żona, która rodziła dokładnie 4 tygodnie temu powiedziała, że jakby musiała rodzić na SOR, to by w ciążę nie zachodziła. Także nie wiem, czy to taki plus, że robią te „oddziały” na sorach. Lepiej rozsądniej gospodarować środkami i nie zamykać porodowek, ale co ja tam wiem.
4
@gumaz teraz wezmą każdego kto potrafi się podpisać :P
2
@Azi jakiś niedźwiedź je Ci głowę
0
@Eklerek myślę, że Leo, CR i Ney lepiej by wyszli na prawach do wizerunku niż kontraktach :P
0
@tbas Raphinha jak zwykle opluty
3
@dariooo nasi przynajmniej są zrównoważeni psychicznie i nie rozsyłają dziecięcych pornoli
1
@Sysia11 to jest elitarna forma, której nie osiągnie 99% bywalców siłowni. Okupioną ciężką pracą i zdrowiem. On więcej wydaje na bombę, endokrynologa i kardiologa niż my zarabiamy. Sama sylwetka świetna, ale pytanie, czy warto. Chłop ewidentnie robi to co kocha, bo sama silna wola nie wystarczy, ale bardzo młodo może wylądować w trumnie.
4
@FCB24 nie, ale często też nie widziałem Holendra wracającego do obrony za swoim zawodnikiem
0
Czy to co zrobiła wczoraj Benefica, to jest ten sam kaliber co 6-1 z psg?
0
@mekston tylko Yamalek musi poprawić strzały. Rozegranie i drybling ma fantastyczne jak na swój wiek. Aczkolwiek wydaje mi się, że jeżeli Flick go przesunie do środka - tak jak stało się z Leo - to młody będzie ładował dużo więcej bramek.
2
@blakkudium taki mourinho z temu. Coś mu nie wychodzi zdejmowanie presji z zawodników
0
Rash niczym pewien Argentyńczyk z wolnego
0
El tiburon… czyli rekin
1
Negreira to dopiero przechuj. Nawet karne z kapelusza nam ogarnia w LM
1
Jajca jak berety
0
@D10SLEO to wygląda trochę jak bijatyka dwóch downow
5
Będąc uczciwym, to Duńczycy sami podłączyli nas do tlenu swoją impotencją strzelecką
0
Oooo, jednak da się szybko wyrzucać z autów
0
Ferran uratuje wynik. Róbcie screeny
0
Nie do końca rozumiem tę zmianę, ale Fliku, ufam tobie
2
To już chyba lepiej wpuścić tego Araujo
0
Minuta, hahah XD
0
@michal26 Uszaty niewiele lepszy
0
Pedri z Gavim mając po jednej nodze lepiej opanowaliby środek boiska niż nasza dzisiejsza pomoc :/
0
Tam już cała drużyna powinna mieć po żółtej za to granie na czas
2
Komentatorów wzięli z przypadku
1
@Luciano99 kiedyś to człowiek za darmo robił i cieszył się, że ma pracę
4
@Luciano99 i dlatego człowiek odnosił sukces, a teraz młode pokolenie jest bardzo roszczeniowe
2
@BorzyKrzys Dybala wraca do Juve?
6
@Aragorn33 Ukraina na tle Turcji, to jeszcze z jaskini nie wyszła :P