1

@Tasde moja żona, która rodziła dokładnie 4 tygodnie temu powiedziała, że jakby musiała rodzić na SOR, to by w ciążę nie zachodziła. Także nie wiem, czy to taki plus, że robią te „oddziały” na sorach. Lepiej rozsądniej gospodarować środkami i nie zamykać porodowek, ale co ja tam wiem.

4

@gumaz teraz wezmą każdego kto potrafi się podpisać :P

2

@Azi jakiś niedźwiedź je Ci głowę

0

@Eklerek myślę, że Leo, CR i Ney lepiej by wyszli na prawach do wizerunku niż kontraktach :P

0

@tbas Raphinha jak zwykle opluty

3

@dariooo nasi przynajmniej są zrównoważeni psychicznie i nie rozsyłają dziecięcych pornoli

1

@Sysia11 to jest elitarna forma, której nie osiągnie 99% bywalców siłowni. Okupioną ciężką pracą i zdrowiem. On więcej wydaje na bombę, endokrynologa i kardiologa niż my zarabiamy. Sama sylwetka świetna, ale pytanie, czy warto. Chłop ewidentnie robi to co kocha, bo sama silna wola nie wystarczy, ale bardzo młodo może wylądować w trumnie.

4

@FCB24 nie, ale często też nie widziałem Holendra wracającego do obrony za swoim zawodnikiem

0

Czy to co zrobiła wczoraj Benefica, to jest ten sam kaliber co 6-1 z psg?

0

@mekston tylko Yamalek musi poprawić strzały. Rozegranie i drybling ma fantastyczne jak na swój wiek. Aczkolwiek wydaje mi się, że jeżeli Flick go przesunie do środka - tak jak stało się z Leo - to młody będzie ładował dużo więcej bramek.

2

@blakkudium taki mourinho z temu. Coś mu nie wychodzi zdejmowanie presji z zawodników

0

Rash niczym pewien Argentyńczyk z wolnego

0

El tiburon… czyli rekin

1

Negreira to dopiero przechuj. Nawet karne z kapelusza nam ogarnia w LM

1

Jajca jak berety

0

@D10SLEO to wygląda trochę jak bijatyka dwóch downow

5

Będąc uczciwym, to Duńczycy sami podłączyli nas do tlenu swoją impotencją strzelecką

0

Oooo, jednak da się szybko wyrzucać z autów

0

Ferran uratuje wynik. Róbcie screeny

0

Nie do końca rozumiem tę zmianę, ale Fliku, ufam tobie

2

To już chyba lepiej wpuścić tego Araujo

0

Minuta, hahah XD

0

@michal26 Uszaty niewiele lepszy

0

Pedri z Gavim mając po jednej nodze lepiej opanowaliby środek boiska niż nasza dzisiejsza pomoc :/

0

Tam już cała drużyna powinna mieć po żółtej za to granie na czas

2

Komentatorów wzięli z przypadku

1

@Luciano99 kiedyś to człowiek za darmo robił i cieszył się, że ma pracę

4

@Luciano99 i dlatego człowiek odnosił sukces, a teraz młode pokolenie jest bardzo roszczeniowe

2

@BorzyKrzys Dybala wraca do Juve?

6

@Aragorn33 Ukraina na tle Turcji, to jeszcze z jaskini nie wyszła :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?