0

@kanver_ bo Embape jest cienki.

4

Dobry strzał. Techniczne uderzenie, brak przeciwnika obok i nawet w bramkę nie trafił.

1

alles klar herr @Comentateiro

5

Co jak co, ale Villarreal klei ładniejsze akcje niż madrycioki. Tam jak Winicjusz, tudzież Mekambe nic nie zrobią, to nic się nie stanie.

2

@Kessie przegoni Haalanda?

1

Ahhh ten Masturbaono

3

@Kessie a kiedy gra uczesany Gjokeresz?

1

@Kilotopy źle rozumiesz. Zasugerowałem, że pajac w czerwonym robi to z premedytacją

8

Normalnie bym tego gówna nie oglądał, ale zachęciliście

2

@Sinirsey jesteś pewny, że to błędy?

2

@Konradowskyy dobrze, może sprzedadzą go nam za paczkę frytek, a kontrakt będzie miał niziutki. Potencjał ma i u Flicka mógłby zostać potworem.

0

@Pedri16Future skurwysyny takie same jak ten właściciel tej ubojni w sobolewie

3

@Safrani rozstrzygnąć to może tylko szlachetny mecz bokserski

1

@Eklerek szok, że on okna nie wyebal tym fotelem

0

@Gall no właśnie Pedri to taki fajny chłopak, ale nie jest taki zadziorny jak stare pokolenie

0

@Gall bo teraz nie ma piłkarzy, z którymi można się utożsamić. Winicjusza dadzą?

1

@July_6_BcN to wyślij mu pierogi, takie ze skwareczkami. Jak normalny chłop, to się skusi

0

@July_6_BcN no a tak, to byś mu wysłała dwa atuty

2

@Sulimo @VegetaPolska smutno, co?

1

@Luciano99 ufff, dobrze, że jak marudzę na drużynę, to nie robię długich wywodów i nie da się mnie uwiecznić :D

0

@July_6_BcN ale nie poddałaś się? Wyświetlił? ;)

2

Ale gówno artykuł. Jak zniszczył Bilbao, czy grał dobrze z Betisem, to dał multum argumentów. Dzisiaj wszyscy słabo zagrali

0

@July_6_BcN a próbowałaś kiedyś wysłać mu DM?

17

Dobra tam, mecz bez historii. Na taką pizgawicę, to ja bym nawet z szatni nie wyszedł. Wazne, że wygrana, za tydzień Rooney wali hat tricka przeciwko starej drużynie i jesteśmy w top 8

E: @July_6_BcN masuj tam dobrze Pedriego, bo bez niego będzie smutno

2

@tbas zawsze mógł strzelić ręką

0

@July_6_BcN jednak pubalgia?

1

@blakkudium przykleją tejpa i w weekend 90 minut

1

@July_6_BcN co z Twoim chłopakiem?

1

Szkoda, że rozpadła się nam para stoperów Araujo - Christensen. Pepiki nie strzeliłyby żadnej bramki, a napastnikom odechciałoby się grać.

1

@Nazio_87 on ten miliard wyskrobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?