Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ bo Embape jest cienki.
4
Dobry strzał. Techniczne uderzenie, brak przeciwnika obok i nawet w bramkę nie trafił.
1
alles klar herr @Comentateiro
5
Co jak co, ale Villarreal klei ładniejsze akcje niż madrycioki. Tam jak Winicjusz, tudzież Mekambe nic nie zrobią, to nic się nie stanie.
2
@Kessie przegoni Haalanda?
1
Ahhh ten Masturbaono
3
@Kessie a kiedy gra uczesany Gjokeresz?
1
@Kilotopy źle rozumiesz. Zasugerowałem, że pajac w czerwonym robi to z premedytacją
8
Normalnie bym tego gówna nie oglądał, ale zachęciliście
2
@Sinirsey jesteś pewny, że to błędy?
2
@Konradowskyy dobrze, może sprzedadzą go nam za paczkę frytek, a kontrakt będzie miał niziutki. Potencjał ma i u Flicka mógłby zostać potworem.
0
@Pedri16Future skurwysyny takie same jak ten właściciel tej ubojni w sobolewie
3
@Safrani rozstrzygnąć to może tylko szlachetny mecz bokserski
1
@Eklerek szok, że on okna nie wyebal tym fotelem
0
@Gall no właśnie Pedri to taki fajny chłopak, ale nie jest taki zadziorny jak stare pokolenie
0
@Gall bo teraz nie ma piłkarzy, z którymi można się utożsamić. Winicjusza dadzą?
1
@July_6_BcN to wyślij mu pierogi, takie ze skwareczkami. Jak normalny chłop, to się skusi
0
@July_6_BcN no a tak, to byś mu wysłała dwa atuty
2
@Sulimo @VegetaPolska smutno, co?
1
@Luciano99 ufff, dobrze, że jak marudzę na drużynę, to nie robię długich wywodów i nie da się mnie uwiecznić :D
0
@July_6_BcN ale nie poddałaś się? Wyświetlił? ;)
2
Ale gówno artykuł. Jak zniszczył Bilbao, czy grał dobrze z Betisem, to dał multum argumentów. Dzisiaj wszyscy słabo zagrali
0
@July_6_BcN a próbowałaś kiedyś wysłać mu DM?
17
Dobra tam, mecz bez historii. Na taką pizgawicę, to ja bym nawet z szatni nie wyszedł. Wazne, że wygrana, za tydzień Rooney wali hat tricka przeciwko starej drużynie i jesteśmy w top 8
E: @July_6_BcN masuj tam dobrze Pedriego, bo bez niego będzie smutno
2
@tbas zawsze mógł strzelić ręką
0
@July_6_BcN jednak pubalgia?
1
@blakkudium przykleją tejpa i w weekend 90 minut
1
@July_6_BcN co z Twoim chłopakiem?
1
Szkoda, że rozpadła się nam para stoperów Araujo - Christensen. Pepiki nie strzeliłyby żadnej bramki, a napastnikom odechciałoby się grać.
1
@Nazio_87 on ten miliard wyskrobie