Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro a kto umarł ten nie żyje
0
@July_6_BcN ani tak, ani tak. Ale na drożdżach wczoraj picke zrobiłem :P
0
@bartekvisca kiedy Yamal będzie gościem, w którymś odcinku?
4
@Roobo tylko nie Alvarez
0
@July_6_BcN moje pewnie i tak lepsze
0
@July_6_BcN przypadek?
2
@MessiForeverTheBest co masz do krętacza z Ciechanowa? Dziękuję
@Safrani senkju
0
@Rastafarnianin kto tu długo siedzi ten pamięta jak to było z panem oceniającym. Jakby to był Dani Alves, to by bronił jak cnoty i dał 8
13
A ja będę jadł racuchy. Cieplutko pozdrawiam
0
@Laminedependencia wystarczy zobaczyć kto ocenia i wiadomo, że odklejka
7
@ZwyklyCuler48 fejk. Kesior by nie stał w kolejce do kasy
0
@Prorokk bo my będziemy przyjmować je na miejscu
1
@tomek8756 kto nigdy nie był w takim klubie niech pierwszy rzuci kamień
18
Dobra Mordy, już wiadomo o co chodzi z tą Grenlandią. Można się rozejść.
@Kessie druga runda?
3
@Kgorecki2500 patrząc na to, że Wołodia ściga JE Karola Nawrockiego, to może będzie szlachetny mecz bokserski w małych rękawicach i po raz drugi w historii Polska podbije Moskwę
1
@Kapitan hawk nooo dlatego przeciwko nam grają niską obroną, a madrycioki mają zawsze autostradę do bramki
5
@Safrani przyjdzie do wyborów, ludzie zobaczą, że KKP to nie tylko Braun, ale i pokemony (największe dziwolągi na listach Konfy były od Grzegorza), to balonik ebnie i podzieli się między PiS i Konfę.
2
@CLS63AMG pewnie nie sensu jej lać, bo silniki mają dedykowaną benzynkę i można to przeważnie sprawdzić na klapce
14
@Kessie uwaga, szczelam bez otwierania - koń z valony
3
@misterio a jak miałeś 18 lat to zamiana ról < 3
3
@NeroTFP1 wtedy były też karty z dragon balla w jakichś czipsach. Mogę pierdzielic bzdury, ale coś takiego kojarzę
2
@APTAPT Araucho poza głupimi czerwami gra lepiej niż Cubarsi
10
To, że w końcu się potkniemy to było pewne. Boli tylko, że oglądałem wczoraj tamtych ciolkow i oni zdobyli punkty, a my nie. Nie dość, że grali do dupy i tylko napastnicy Levante wiedzą czemu nic nie strzelili, to jeszcze wpadł im niesłuszny karny sprawdzany na var(!)…a my? Ciśniemy RSSS i chuj wielki
2
Dobra, zamówić mu wielbłąda i niech wraca do Arabów
0
No i pizda z gwizdkiem przerywa nam akcje…
1
To jest kurwa niemożliwe
5
Jesteśmy w stanie im wcisnąć te dwie bramki, ale brakuje nam jakiegoś lidera. Pajac z gwizdkiem też nie pomaga
0
Toż to jest niesłychane jak ten mecz wygląda
1
A co to jest za gunwo?
E: nie chodziło o Kręcidlo
0
@fotohobby paradoksalnie przy bramce na 2:2 doskoczył do 4 piętra