2

@Comentateiro a kto umarł ten nie żyje

0

@July_6_BcN ani tak, ani tak. Ale na drożdżach wczoraj picke zrobiłem :P

0

@bartekvisca kiedy Yamal będzie gościem, w którymś odcinku?

4

@Roobo tylko nie Alvarez

0

@July_6_BcN moje pewnie i tak lepsze

0

@July_6_BcN przypadek?

2

@MessiForeverTheBest co masz do krętacza z Ciechanowa? Dziękuję
@Safrani senkju

0

@Rastafarnianin kto tu długo siedzi ten pamięta jak to było z panem oceniającym. Jakby to był Dani Alves, to by bronił jak cnoty i dał 8

13

A ja będę jadł racuchy. Cieplutko pozdrawiam

0

@Laminedependencia wystarczy zobaczyć kto ocenia i wiadomo, że odklejka

7

@ZwyklyCuler48 fejk. Kesior by nie stał w kolejce do kasy

0

@Prorokk bo my będziemy przyjmować je na miejscu

1

@tomek8756 kto nigdy nie był w takim klubie niech pierwszy rzuci kamień

18

Dobra Mordy, już wiadomo o co chodzi z tą Grenlandią. Można się rozejść.
@Kessie druga runda?



3

@Kgorecki2500 patrząc na to, że Wołodia ściga JE Karola Nawrockiego, to może będzie szlachetny mecz bokserski w małych rękawicach i po raz drugi w historii Polska podbije Moskwę

1

@Kapitan hawk nooo dlatego przeciwko nam grają niską obroną, a madrycioki mają zawsze autostradę do bramki

5

@Safrani przyjdzie do wyborów, ludzie zobaczą, że KKP to nie tylko Braun, ale i pokemony (największe dziwolągi na listach Konfy były od Grzegorza), to balonik ebnie i podzieli się między PiS i Konfę.

2

@CLS63AMG pewnie nie sensu jej lać, bo silniki mają dedykowaną benzynkę i można to przeważnie sprawdzić na klapce

14

@Kessie uwaga, szczelam bez otwierania - koń z valony

3

@misterio a jak miałeś 18 lat to zamiana ról < 3

3

@NeroTFP1 wtedy były też karty z dragon balla w jakichś czipsach. Mogę pierdzielic bzdury, ale coś takiego kojarzę

2

@APTAPT Araucho poza głupimi czerwami gra lepiej niż Cubarsi

10

To, że w końcu się potkniemy to było pewne. Boli tylko, że oglądałem wczoraj tamtych ciolkow i oni zdobyli punkty, a my nie. Nie dość, że grali do dupy i tylko napastnicy Levante wiedzą czemu nic nie strzelili, to jeszcze wpadł im niesłuszny karny sprawdzany na var(!)…a my? Ciśniemy RSSS i chuj wielki

2

Dobra, zamówić mu wielbłąda i niech wraca do Arabów

0

No i pizda z gwizdkiem przerywa nam akcje…

1

To jest kurwa niemożliwe

5

Jesteśmy w stanie im wcisnąć te dwie bramki, ale brakuje nam jakiegoś lidera. Pajac z gwizdkiem też nie pomaga

0

Toż to jest niesłychane jak ten mecz wygląda

1

A co to jest za gunwo?
E: nie chodziło o Kręcidlo

0

@fotohobby paradoksalnie przy bramce na 2:2 doskoczył do 4 piętra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?