Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Może to jakiś większy plan i szachy 3d pereza? Uśpi naszą czujność, odpuszczą NAJMNIEJ istotny puchar i ruszą po LL i LM?
1
Spokojnie, o ile Levante zagra w strojach domowych, to madrycioki mogą mieć syndrom stresu pourazowego
4
Laporta to pewnie się tam kanapką zakrztusił w 94 minucie
1
@Marusek zależy w jakich strojach zagra Levante, bo na bordowo-granatowe madrycioki mogą mieć incydent kałowy
12
Jeszcze 15 min będziemy grać, czy do bramki madrycioków?
2
@Kessie N jak nigger?
2
Czy Negreira był rasistą?
0
@michal26 a Rodrygo do Uber eats
0
@JanuszKorwinMikke a dlaczego Adidas miałby reklamować Barce skoro naszym sponsorem jest Nike?
1
@JanuszKorwinMikke Prawdziwy pan Janusz by zrozumiał
1
@Kessie to już chyba 3 bramka w tym sezonie
1
@Sinirsey Marszczerano
6
Szkoda, że nie udało im się dodać Messiego na ostatnim piętrze
1
@JanuszKorwinMikke Arda Guler
1
@FcPortoFan1999 bylebyś tak z dziewczynami nie miał :v
0
@FcPortoFan1999 opinia?
Szybszy…
0
Komentarz usunięty
1
@BojanKriKicz Raphinha jest innego zdania
0
@Frimpong znowu przysposobiłeś?
0
@RoberDzik tylko żeby nie make madrycioki great again
0
Dobra, Mati. Ten Alvaro to jednak się nadaje. Vamos, vamos!
26
Haaalo, Czabi? Słuchaj, głupio wyszło z tą dymisją…
7
Arbeloa do weekendu
1
Hahahaha, ale psity :D
14
- Real gra z półamatorami -
„Brakuje dzisiaj Kiliana Embape” xD
0
@Mow_mi_Douglas pytanie czy głowa dojedzie, bo co innego grać w Betisie, a co innego w Barcy. Ale Rasha brałbym tylko przy mega okazji. 30 baniek bym nie dał.
6
W tych strojach wyglądają i grają jak Lech Poznań
0
@Aragorn33 bo Ruscy mają atom i są nieprzewidywalni
1
@maroon to był Bruno. Pamiętam jak siedziałem i czytałem doniesienia. Miał przyjść do nas i raptownie wylądował w manu
0
@clyde poka ten rękaw