4

Może to jakiś większy plan i szachy 3d pereza? Uśpi naszą czujność, odpuszczą NAJMNIEJ istotny puchar i ruszą po LL i LM?

1

Spokojnie, o ile Levante zagra w strojach domowych, to madrycioki mogą mieć syndrom stresu pourazowego

4

Laporta to pewnie się tam kanapką zakrztusił w 94 minucie

1

@Marusek zależy w jakich strojach zagra Levante, bo na bordowo-granatowe madrycioki mogą mieć incydent kałowy

12

Jeszcze 15 min będziemy grać, czy do bramki madrycioków?

2

@Kessie N jak nigger?

2

Czy Negreira był rasistą?

0

@michal26 a Rodrygo do Uber eats

0

@JanuszKorwinMikke a dlaczego Adidas miałby reklamować Barce skoro naszym sponsorem jest Nike?

1

@JanuszKorwinMikke Prawdziwy pan Janusz by zrozumiał

1

@Kessie to już chyba 3 bramka w tym sezonie

1

@Sinirsey Marszczerano

6

Szkoda, że nie udało im się dodać Messiego na ostatnim piętrze



1

@JanuszKorwinMikke Arda Guler

1

@FcPortoFan1999 bylebyś tak z dziewczynami nie miał :v

0

@FcPortoFan1999 opinia?

Szybszy…

0

Komentarz usunięty

1

@BojanKriKicz Raphinha jest innego zdania

0

@Frimpong znowu przysposobiłeś?

0

@RoberDzik tylko żeby nie make madrycioki great again

0

Dobra, Mati. Ten Alvaro to jednak się nadaje. Vamos, vamos!

26

Haaalo, Czabi? Słuchaj, głupio wyszło z tą dymisją…

7

Arbeloa do weekendu

1

Hahahaha, ale psity :D

14

- Real gra z półamatorami -
„Brakuje dzisiaj Kiliana Embape” xD

0

@Mow_mi_Douglas pytanie czy głowa dojedzie, bo co innego grać w Betisie, a co innego w Barcy. Ale Rasha brałbym tylko przy mega okazji. 30 baniek bym nie dał.

6

W tych strojach wyglądają i grają jak Lech Poznań

0

@Aragorn33 bo Ruscy mają atom i są nieprzewidywalni

1

@maroon to był Bruno. Pamiętam jak siedziałem i czytałem doniesienia. Miał przyjść do nas i raptownie wylądował w manu

0

@clyde poka ten rękaw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?