8

Sto razy bardziej wolałbym taki Racing w La Liga niż te wszystkie Getafe, Espanyole, czy inne Cadizy

0

@July_6_BcN a ja jestem dobry w przeganianie babskiego focha

0

@July_6_BcN dobrze Sztywniaro

0

@ShawnC niech Rash gra jak najwięcej. Hansi osobiście kupi mu bilet do Manchesteru

3

@Kessie Kesior, te 15 rowerów, które wstawiłeś mi do garażu, to naprawdę Twoje?

0

@RosjaninBut w życiu kieruję się zasadą… durex, durex

Elyty

0

@July_6_BcN nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć

17

To za 3h okaże się, czy CdR to ważne rozgrywki :v.

0

@VeB 1899 nie wiem Byku, jakbym znał przyszłość, to bym regularnie puszczał lotka

0

@VeB 1899 może zagra 45 min i zjazd do bazy. Zobaczymy

0

@July_6_BcN zaprzyjaźniony klub ze stolicy Hiszpanii….

Wyszło szydło z wora, madrycioku
Koniec naszej przyjaźni. Nie wiem jak Ty mi to teraz wyjaśnisz

2

@VeB 1899 może Flick chce szybko zamknąć mecz

1

@BulaKG drugiligowiec nie jest gotowy na Araujo

2

@Katalończyk 99 najlepiej firmy MIR-POL z babą w bikini

0

@Batys wyniesiemy ze stacji, stoi

1

@Batys od kiedy ważę 130 kg, to szybko się męczę, luzik. Ewentualnie możemy odrazu dogadać się na remis

1

@macio_944 jak mają skład za tyle siana, to psim obowiązkiem jest zbierać punkty. Alonso może co najwyżej Flickowi magnesy nosić na odprawy przedmeczowe

0

@Kgorecki2500 Trump Grenlandię, a my Danie z zaskoczenia

1

@Batys najpierw widzimy się za orlenem, a później @gumaz stawia po czteropaku i hotdogu

1

@Who_you_mam lecisz gościem, który ma 90+ szybkości biegu i dogania Cię byle cięć z 70 ovr :v

0

@Kgorecki2500 dopóki to nie eskalowało, to nie ma co fisiować. Mamy dobre relacje z juesej, kupujemy od nich gaz i od pyty sprzętu, graniczymy z kim graniczymy, więc lepiej mówić, że ta cała imba, to niefajna sprawa i tyle. Dbajmy w końcu o swoje interesy, a nie wpindalajmy się wszędzie gdzie się da.

1

@Laminedependencia gdyby tylko Ibra potrafił schować ego do kieszeni…

1

@blakkudium terrorysta z Paryża

2

@Batys eeee, kolego!

0

@Kgorecki2500 kuźwa, że akwarelista na to nie wpadł i mógł ustawą zająć cały świat

1

@lajcior Vamos Rapha!

3

@Zelazny_Mike no jeżeli to porozumienia ma zawierać rozbiór Ukrainy, to nie dziwi mnie taka konfiguracja chętnych :P

3

Przydomek pachołek pasuje idealnie. Stoi jak widły w gnoju, łapy do kieszeni i ma wywalone jajca. Tracą bramkę na 2:3 i nie ma pół emocji na twarzy

7

@Vurt zaraz zabraknie trenerów z licencjami

7

@NeroTFP1 życie ze mną gra w pokera, raz zabiera, raz zabiera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?