Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Sto razy bardziej wolałbym taki Racing w La Liga niż te wszystkie Getafe, Espanyole, czy inne Cadizy
0
@July_6_BcN a ja jestem dobry w przeganianie babskiego focha
0
@July_6_BcN dobrze Sztywniaro
0
@ShawnC niech Rash gra jak najwięcej. Hansi osobiście kupi mu bilet do Manchesteru
3
@Kessie Kesior, te 15 rowerów, które wstawiłeś mi do garażu, to naprawdę Twoje?
0
@RosjaninBut w życiu kieruję się zasadą… durex, durex
Elyty
0
@July_6_BcN nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć
17
To za 3h okaże się, czy CdR to ważne rozgrywki :v.
0
@VeB 1899 nie wiem Byku, jakbym znał przyszłość, to bym regularnie puszczał lotka
0
@VeB 1899 może zagra 45 min i zjazd do bazy. Zobaczymy
0
@July_6_BcN zaprzyjaźniony klub ze stolicy Hiszpanii….
Wyszło szydło z wora, madrycioku
Koniec naszej przyjaźni. Nie wiem jak Ty mi to teraz wyjaśnisz
2
@VeB 1899 może Flick chce szybko zamknąć mecz
1
@BulaKG drugiligowiec nie jest gotowy na Araujo
2
@Katalończyk 99 najlepiej firmy MIR-POL z babą w bikini
0
@Batys wyniesiemy ze stacji, stoi
1
@Batys od kiedy ważę 130 kg, to szybko się męczę, luzik. Ewentualnie możemy odrazu dogadać się na remis
1
@macio_944 jak mają skład za tyle siana, to psim obowiązkiem jest zbierać punkty. Alonso może co najwyżej Flickowi magnesy nosić na odprawy przedmeczowe
0
@Kgorecki2500 Trump Grenlandię, a my Danie z zaskoczenia
1
@Batys najpierw widzimy się za orlenem, a później @gumaz stawia po czteropaku i hotdogu
1
@Who_you_mam lecisz gościem, który ma 90+ szybkości biegu i dogania Cię byle cięć z 70 ovr :v
0
@Kgorecki2500 dopóki to nie eskalowało, to nie ma co fisiować. Mamy dobre relacje z juesej, kupujemy od nich gaz i od pyty sprzętu, graniczymy z kim graniczymy, więc lepiej mówić, że ta cała imba, to niefajna sprawa i tyle. Dbajmy w końcu o swoje interesy, a nie wpindalajmy się wszędzie gdzie się da.
1
@Laminedependencia gdyby tylko Ibra potrafił schować ego do kieszeni…
1
@blakkudium terrorysta z Paryża
2
@Batys eeee, kolego!
0
@Kgorecki2500 kuźwa, że akwarelista na to nie wpadł i mógł ustawą zająć cały świat
1
@lajcior Vamos Rapha!
3
@Zelazny_Mike no jeżeli to porozumienia ma zawierać rozbiór Ukrainy, to nie dziwi mnie taka konfiguracja chętnych :P
3
Przydomek pachołek pasuje idealnie. Stoi jak widły w gnoju, łapy do kieszeni i ma wywalone jajca. Tracą bramkę na 2:3 i nie ma pół emocji na twarzy
7
@Vurt zaraz zabraknie trenerów z licencjami
7
@NeroTFP1 życie ze mną gra w pokera, raz zabiera, raz zabiera