0

@July_6_BcN jednak pubalgia?

1

@blakkudium przykleją tejpa i w weekend 90 minut

1

@July_6_BcN co z Twoim chłopakiem?

1

Szkoda, że rozpadła się nam para stoperów Araujo - Christensen. Pepiki nie strzeliłyby żadnej bramki, a napastnikom odechciałoby się grać.

1

@Nazio_87 on ten miliard wyskrobie

1

@BojanKriKicz ona w swoim imieniu to może wszystko podpisać.

0

Komentarz usunięty

5

Słyszeliście? Trump ogłosił, że Sosnowiec jest kluczowy dla bezpieczeństwa USA i zostaje od jutra 51 stanem

3

@cules100pro bardzo dobrze. Pozostała 8 będzie musiała sama zakładać pressing

2

@July_6_BcN niesmak pozostał, ale i tak jest lepiej

0

@Dresta mam alternatywne źródło ogrzewania, ale ciekawe jak długo będzie można palić w kominku w mojej gminie :v

1

@July_6_BcN dama i takie slowa?

3

@July_6_BcN dlatego musisz chwytać każdą chwilę, a darowanemu @Kessie sie w zęby nie zagląda (strasznie mu wali z trąby)

4

@July_6_BcN nigdy nie powiedział tego @Comentateiro

14

@NeroTFP1 tymczasem Flick w Barcelonie : 25 mln + paczka czipsów

2

@July_6_BcN i wtedy - jak klasyczna baba - będziesz miała z tym problem:D

2

@Kessie rzadko się widzi jak ktoś sam by się zakuł w łańcuchy

1

Americana w 2026. Klasa, czy obciach?

11

@BulaKG moja żona. Ona zawsze wie wszystko najlepiej

6

1

@Safrani hehehe, na randkę, heheh

6

@Who_you_mam tylko w ubierze wybierasz destynację, a w radiowozie nie do końca

3

@Filipem bo to nie jest koszerne

2

@blakkudium średnia pepperoni i Spotify premium dla wszystkich!

0

@Dari0G Ty to masz łeb do interesów

0

@esem91 miałem wpłacać na nocowanko z Wieniawą, ale tu widzę coś lepszego

1

@Sysia11 problem w tym, że musimy ściągnąć goleadora, a nie kolejnego kreatywnego do klepania, bo w polu karnym dalej będzie pustka

1

@draxidox tylko ets 2137 może pomóc

2

@Gaucho dlatego żadne Alvarezy. Tylko Hochland

1

@Safrani i niewiadomo, czy to pole magnetyczne ziemi, czy dziki gon :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?