Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN jednak pubalgia?
1
@blakkudium przykleją tejpa i w weekend 90 minut
1
@July_6_BcN co z Twoim chłopakiem?
1
Szkoda, że rozpadła się nam para stoperów Araujo - Christensen. Pepiki nie strzeliłyby żadnej bramki, a napastnikom odechciałoby się grać.
1
@Nazio_87 on ten miliard wyskrobie
1
@BojanKriKicz ona w swoim imieniu to może wszystko podpisać.
0
Komentarz usunięty
5
Słyszeliście? Trump ogłosił, że Sosnowiec jest kluczowy dla bezpieczeństwa USA i zostaje od jutra 51 stanem
3
@cules100pro bardzo dobrze. Pozostała 8 będzie musiała sama zakładać pressing
2
@July_6_BcN niesmak pozostał, ale i tak jest lepiej
0
@Dresta mam alternatywne źródło ogrzewania, ale ciekawe jak długo będzie można palić w kominku w mojej gminie :v
1
@July_6_BcN dama i takie slowa?
3
@July_6_BcN dlatego musisz chwytać każdą chwilę, a darowanemu @Kessie sie w zęby nie zagląda (strasznie mu wali z trąby)
4
@July_6_BcN nigdy nie powiedział tego @Comentateiro
14
@NeroTFP1 tymczasem Flick w Barcelonie : 25 mln + paczka czipsów
2
@July_6_BcN i wtedy - jak klasyczna baba - będziesz miała z tym problem:D
2
@Kessie rzadko się widzi jak ktoś sam by się zakuł w łańcuchy
1
Americana w 2026. Klasa, czy obciach?
11
@BulaKG moja żona. Ona zawsze wie wszystko najlepiej
6
@Trojanek23 @Bolton opinia?
1
@Safrani hehehe, na randkę, heheh
6
@Who_you_mam tylko w ubierze wybierasz destynację, a w radiowozie nie do końca
3
@Filipem bo to nie jest koszerne
2
@blakkudium średnia pepperoni i Spotify premium dla wszystkich!
0
@Dari0G Ty to masz łeb do interesów
0
@esem91 miałem wpłacać na nocowanko z Wieniawą, ale tu widzę coś lepszego
1
@Sysia11 problem w tym, że musimy ściągnąć goleadora, a nie kolejnego kreatywnego do klepania, bo w polu karnym dalej będzie pustka
1
@draxidox tylko ets 2137 może pomóc
2
@Gaucho dlatego żadne Alvarezy. Tylko Hochland
1
@Safrani i niewiadomo, czy to pole magnetyczne ziemi, czy dziki gon :P