2

@tomek8756 ale by zrywał bawełnę

0

@July_6_BcN to grzać ten bigos przy okazji?

0

@July_6_BcN to dam Ci Niunię do uspania

1

@lucas/catalan to by kosztowało pieniądze, a my moglibyśmy zapłacić co najwyżej zdjęciem Laporty. I to takim bez koszuli

0

@Roobo no i chuj, po czymś takim to co najwyżej można pograć w fife

0

@July_6_BcN mam zamrożony bigos, jak chcesz, to zejdź na dół

11

Gra z cieniasami jest najgorsza. Wiedzą, że nie mają pół argumentu, więc będą faulować i przeszkadzać. Okropnie się to ogląda. A nie daj bóg coś im wyjdzie, to już w ogóle będzie koniec meczu.

4

I weź graj z takimi rzeźnikami. Nie interesuje ich gra w piłkę. Byle przerwać akcje. A kartki są tylko dla Barcelony

1

@July_6_BcN dochody podobne…

2

@Kessie szukałem odbicia beniza w tym kubku. Zawiodłem się

10

@Stinger_ jak Julek ma strzelać kiedy w Polsce lamana jest konstytucja?

0

@Greg1899 no nie widziała takich chłopów jak my tutaj

1

@July_6_BcN ktoś musi Ci to w końcu powiedzieć, a że się lubimy, to ja to zrobię. Ten chłop, to nie jest Pedri, a Piotrek spod 3.

2

@macio_944 sugerujesz, że @Luciano99 by kłamał?

6

@July_6_BcN myślałaś, że jak będzie ciemno, to nie zobaczę @Kessie wchodzącego na poddasze. Miałaś rację. Tylko, że było czuć.

2

@macio_944 podobno można pożyczyć od Ciebie 100 zł

3

@Kessie Mordo, nie działa

3

Hej Kess AI, pokaż stopy Alexi Putellas

4

Chyba trzeba zacząć oglądać żeńską drużynę

https://x.com/footballbaddiez/status/2015014651898044615

2

zima i linia obrony Barcy powinny być białe - @Bolton

2

@Kessie i @July_6_BcN prosze przestać zakłócać koledze mir domowy

1

@MessiForeverTheBest roweru też nie. Dlatego je kradnie

9

@Popitek12 zbij mu konia

0

@Bobo25 no dobrze, jesteśmy dziadami, real pachołka zepchnie nas z fotela lidera do końca sezonu

1

@gumaz ja na miejscu tych od kabanosów zrobiłbym akcje, że to tylko zbieżność nazwisk

1

@July_6_BcN my z nimi też nie
@Bobo25 i byliśmy co najmniej klasę lepszą drużyną

0

Wrzucić ten real tu i teraz na camp nou i nie ma co zbierać. Pedri z de Jongiem nie dadzą im piłki powąchać

0

Co to było? XD
Kabaret

3

@JanuszKorwinMikke drugi sezon z rzędu gramy ponad własne możliwości, a Ty takie smuty pierdzielisz. Do spania

4

Pamiętam jak kilka lat temu wychwalałem Pereza za inteligentne budowanie drużyny. Ściągał młodych, wybitnych zawodników, a my mieliśmy starzejący się skład. Myślałem, że zdominują wszystko na co najmniej dekadę, a wyszło tak, że nie da się na nich patrzeć. Za to Laporta z trytytkami w kieszeniach wprowadził nas na salony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?