Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomek8756 ale by zrywał bawełnę
0
@July_6_BcN to grzać ten bigos przy okazji?
0
@July_6_BcN to dam Ci Niunię do uspania
1
@lucas/catalan to by kosztowało pieniądze, a my moglibyśmy zapłacić co najwyżej zdjęciem Laporty. I to takim bez koszuli
0
@Roobo no i chuj, po czymś takim to co najwyżej można pograć w fife
0
@July_6_BcN mam zamrożony bigos, jak chcesz, to zejdź na dół
11
Gra z cieniasami jest najgorsza. Wiedzą, że nie mają pół argumentu, więc będą faulować i przeszkadzać. Okropnie się to ogląda. A nie daj bóg coś im wyjdzie, to już w ogóle będzie koniec meczu.
4
I weź graj z takimi rzeźnikami. Nie interesuje ich gra w piłkę. Byle przerwać akcje. A kartki są tylko dla Barcelony
1
@July_6_BcN dochody podobne…
2
@Kessie szukałem odbicia beniza w tym kubku. Zawiodłem się
10
@Stinger_ jak Julek ma strzelać kiedy w Polsce lamana jest konstytucja?
0
@Greg1899 no nie widziała takich chłopów jak my tutaj
1
@July_6_BcN ktoś musi Ci to w końcu powiedzieć, a że się lubimy, to ja to zrobię. Ten chłop, to nie jest Pedri, a Piotrek spod 3.
2
@macio_944 sugerujesz, że @Luciano99 by kłamał?
6
@July_6_BcN myślałaś, że jak będzie ciemno, to nie zobaczę @Kessie wchodzącego na poddasze. Miałaś rację. Tylko, że było czuć.
2
@macio_944 podobno można pożyczyć od Ciebie 100 zł
3
@Kessie Mordo, nie działa
3
Hej Kess AI, pokaż stopy Alexi Putellas
4
Chyba trzeba zacząć oglądać żeńską drużynę
https://x.com/footballbaddiez/status/2015014651898044615
2
zima i linia obrony Barcy powinny być białe - @Bolton
2
@Kessie i @July_6_BcN prosze przestać zakłócać koledze mir domowy
1
@MessiForeverTheBest roweru też nie. Dlatego je kradnie
9
@Popitek12 zbij mu konia
0
@Bobo25 no dobrze, jesteśmy dziadami, real pachołka zepchnie nas z fotela lidera do końca sezonu
1
@gumaz ja na miejscu tych od kabanosów zrobiłbym akcje, że to tylko zbieżność nazwisk
1
@July_6_BcN my z nimi też nie
@Bobo25 i byliśmy co najmniej klasę lepszą drużyną
0
Wrzucić ten real tu i teraz na camp nou i nie ma co zbierać. Pedri z de Jongiem nie dadzą im piłki powąchać
0
Co to było? XD
Kabaret
3
@JanuszKorwinMikke drugi sezon z rzędu gramy ponad własne możliwości, a Ty takie smuty pierdzielisz. Do spania
4
Pamiętam jak kilka lat temu wychwalałem Pereza za inteligentne budowanie drużyny. Ściągał młodych, wybitnych zawodników, a my mieliśmy starzejący się skład. Myślałem, że zdominują wszystko na co najmniej dekadę, a wyszło tak, że nie da się na nich patrzeć. Za to Laporta z trytytkami w kieszeniach wprowadził nas na salony.