1

@DTMisTheBest mam miesięczne i wcale nie jest mniej roboty :P

3

Uptade

Jest jeszcze gorzej jak jest -16 i trzeba wyjść z psynem na spacer.

1

@blakkudium trochę lipa być napastnikiem i iść do Atleti. O indywidualnych nagrodach można zapomnieć, a i skisnąć tam można

0

@Criss18Barca tebas się uśmiechnie

0

@July_6_BcN bo Ty zła kobieta jesteś

28

Najgorzej jak jest -14 i trzeba wyjść z psynem na spacer

0

@tomek8756 skończył, nie skończył, w ter Stegenie więcej życia niż w Lewym

0

@Faro Cubarsi, Maldini i Araujo są innego zdania

2

I Wy się dziwicie, że gra Ferran, a nie Lewy. Polak Rodak miał piękną karierę, ale wieku nie oszuka

3

Ty tam Bobek starej pilnuj, a nie irytujesz się na Yamalka

0

Ostatnio wieczorami piję melisę. Polecam

0

Yamal może irytować, ale po chwili zrobi coś genialnego

2

Ferran by trafił :v

0

Co jak co, ale dobrze ogląda się ten mecz

1

@Kleps0n Rapha jutro rozbiega na 30km i będzie gotowy na kolejny mecz

0

Szkoda, że nie za Fermina. Rapha by zszedł na 10, no ale Hansi, ufam Tobie

1

Panie Laporta, nie wiem co będziesz pan w stanie jeszcze sprzedać, ale sprowadź pięknego Haalanda

1

Ten czopek Arbeloa, to jakieś czary rzuca. Odkąd przylazł, to jesteśmy jacyś pechowi

0

Ja jebie. To powinien być już pogrom

0

Jeszcze Baby Shark ukąsi ze 30 bramek w lidze

1

El Trenbolon z golem!

1

Takie trochę RSSS vibe

0

Jakby się zachował w tej sytuacji Łobelt Lewandowski?

Pewnie by nawet nie doszedł do takiej piłki

2

Barca strzela pierwsza. Ale poebana akcja

1

Gjokeresz, czy Alvarez?

1

@BORO_12 kolejny defensywny napastnik

0

@JanuszKorwinMikke trust the process

5

@Luciano99 luz. @blakkudium oznaczal mnie codziennie po kilka razy jak miałem bana i włos mu z głowy nie spadł. Trzeba trzymać z @Kessie i będzie #zerobanów

1

@Eklerek Arteta nie jest głupi. Teraz rozmontuje całą drużynę, wyda kolejne miliardy i jak kolejny raz nic nie wygra, powie - trust the process

1

@Dankho94isback ale jak się ma miliony na koncie, to i stówki na klatę nie trzeba podnosić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?