Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DTMisTheBest mam miesięczne i wcale nie jest mniej roboty :P
3
Uptade
Jest jeszcze gorzej jak jest -16 i trzeba wyjść z psynem na spacer.
1
@blakkudium trochę lipa być napastnikiem i iść do Atleti. O indywidualnych nagrodach można zapomnieć, a i skisnąć tam można
0
@Criss18Barca tebas się uśmiechnie
0
@July_6_BcN bo Ty zła kobieta jesteś
28
Najgorzej jak jest -14 i trzeba wyjść z psynem na spacer
0
@tomek8756 skończył, nie skończył, w ter Stegenie więcej życia niż w Lewym
0
@Faro Cubarsi, Maldini i Araujo są innego zdania
2
I Wy się dziwicie, że gra Ferran, a nie Lewy. Polak Rodak miał piękną karierę, ale wieku nie oszuka
3
Ty tam Bobek starej pilnuj, a nie irytujesz się na Yamalka
0
Ostatnio wieczorami piję melisę. Polecam
0
Yamal może irytować, ale po chwili zrobi coś genialnego
2
Ferran by trafił :v
0
Co jak co, ale dobrze ogląda się ten mecz
1
@Kleps0n Rapha jutro rozbiega na 30km i będzie gotowy na kolejny mecz
0
Szkoda, że nie za Fermina. Rapha by zszedł na 10, no ale Hansi, ufam Tobie
1
Panie Laporta, nie wiem co będziesz pan w stanie jeszcze sprzedać, ale sprowadź pięknego Haalanda
1
Ten czopek Arbeloa, to jakieś czary rzuca. Odkąd przylazł, to jesteśmy jacyś pechowi
0
Ja jebie. To powinien być już pogrom
0
Jeszcze Baby Shark ukąsi ze 30 bramek w lidze
1
El Trenbolon z golem!
1
Takie trochę RSSS vibe
0
Jakby się zachował w tej sytuacji Łobelt Lewandowski?
Pewnie by nawet nie doszedł do takiej piłki
2
Barca strzela pierwsza. Ale poebana akcja
1
Gjokeresz, czy Alvarez?
1
@BORO_12 kolejny defensywny napastnik
0
@JanuszKorwinMikke trust the process
5
@Luciano99 luz. @blakkudium oznaczal mnie codziennie po kilka razy jak miałem bana i włos mu z głowy nie spadł. Trzeba trzymać z @Kessie i będzie #zerobanów
1
@Eklerek Arteta nie jest głupi. Teraz rozmontuje całą drużynę, wyda kolejne miliardy i jak kolejny raz nic nie wygra, powie - trust the process
1
@Dankho94isback ale jak się ma miliony na koncie, to i stówki na klatę nie trzeba podnosić