Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kanver_ programiści, graficy, ogólnie ci mniej wyspecjalizowani informatycy [*]
16
No i pięknie. Perez tak się wścieknie, że teraz będą mieć po dwa karne w każdym meczu
2
@Hosh pokazywanie tylko jednej strony też jest głupie. Trzeba na sprawy patrzeć szerzej, a później zdziwko, że nami manipulują.
Co komu zawinił taki Wania zza Uralu? Kazali iść do wojska, to poszedł. Materiału nie oglądałem, ale ludzie. Nie zabraniajmy pokazywać konfliktu z dwóch stron
0
@Arkon to przejedź z Bródna na Ursus :D
0
@Arkon no nie, z kim nie gadam to marudzi. O ile nie musisz przemieszczać się blisko metra, to zostaje tylko samochód
1
@Safrani co mogłoby pójść nie tak jakby wzięły się za to nasze orły? :D
2
@Comentateiro carbonarkę robiłem na obiad, a że dużo wyszło, to mam kolację z głowy
1
@Comentateiro co dzisiaj na kolację?
2
@Safrani zgoda, ale w tak kluczowym sektorze lepiej nie być zależnym od krajów trzecich
2
@Arkon jeżeli mam w Warszawie najlepszy transport publiczny, to współczuję innym miastom :P
1
@Arkon USA i Chiny mają z kolei wszystkie dobra jakie oferuje kula ziemska. No mówię, że to bardziej skomplikowane :D. A łatwiej ogarnąć chociażby ten Twój transport publiczny jak masz 10 mln ludzi, a nie 38
0
@NeroTFP1 przetracić takiej babie obie nogi i wyrzucić w środku lasu
1
@Arkon wydaje mi się, że to mimo wszystko efekt skali. Ich jest prawie 4x mniej. Łatwiej tym zarządzać
0
@Arden aaah shit, here we go again
3
@Andi18 abstrahując od tego, że był poebany, to Ramos był kozakiem
0
@July_6_BcN niektóre nasze rozmowy wyglądają jak na oddziale w Choroszczy
0
@Arkon to chyba bardziej złożone
0
@July_6_BcN a dzisiaj masz?
0
@Arkon no ale oni nie mają takich potrzeb jak my
0
@July_6_BcN sama podkreślałaś niejednokrotnie, że masz beniza, więc jaka baba?
0
@Arkon no węgiel fajny, tylko etsy i te wszystkie dopłaty dla górników mają wpływ na cenę
1
@July_6_BcN dobra, to możemy się napierdalać jak tak
1
@BlaseR9 wydaje mi się, że przy próbie wyjęcia dysku zabiorą Ci gwarancję. Ze mnie dupa, a nie informatyk, ale chyba da się skopiować dane
2
Nie ma co bić piany. Trzeba się lubić i przyjaźnić. Dlatego najlepiej iść na piwo, a perfekcyjnie, to na wódkę. Kłótnie odstawmy na bok. No, ja pomysł dałem, to teraz kto stawia?
10
@Arkon jak nam w końcu wybudują elektrownie atomowe, to też odejdą od wungla. Póki co, to sobie możemy. Chyba, że chcemy mieć problemy z dostępnością i pewnie ceną prądu. Aczkolwiek dzień, w którym górnicy będą musieli zmienić pracę i odkryć, że rok ma 12 miesięcy, a na emeryturę idzie się w wieku 65 lat będzie pięknym dniem.
1
@MesQueUnClub_87 dla kogo dzisiaj miauczysz?
9
@macio_944 bo nie przypominam sobie żebym ja wstawiał co chwilę posty o Tusku, Hołowni, Czarzastym, Zandbergu, Czaskoskim, czy kimkolwiek o odmiennych poglądach. Bo mnie ci ludzie mało interesują i nie śledzę tak ich wypowiedzi. Za to Ty i koledzy specjalizujecie się w treściach prawicowych i bezustannie prowokujecie. Nawet teraz się dosrałeś, a specjalnie nie podawałem nicków.
7
@Kessie nawet Pedrito ma z tego bekę
0
@July_6_BcN ja tylko zaspokajam Twoją potrzebę atencji
E: czarni, to dzikusy odrazu?
1
@Safrani Wesołowskiej?