1

Jak Hans wydrze ryja w szatni, to w Warszawie będzie słychać grzmoty

1

Szkoda, że Antłan nie był taki mądry jak dla nas grał

3

Powiem tak. Gdyby na ławce siedział Valverde, Setien, Koeman lub Xavi, to byłbym zesrany o awans, a z Flickiem mam ten luz :P

0

julian, tak trzymaj

4

Szkoda tylko, że nie ma Raphy ani Rasha. Sam Yamal szarpie

0

Dobra, jedziemy z nimi. Chłopaki specjalnie chcieli ich uśpić

1

Generalnie, to chyba nie powinno się podawać w światło bramki

0

No to zaczniemy grać :P

4

I to powinna być żółta

1

Julek, zapracuj na transfer do Barcelony i walnij samobója, albo dwa

0

Jeżeli Atleti w takim składzie nie będzie grać radosnego futbolu, to można robić związać ten klub

3

Ma ma ma mandacik

5

Na la bambę to zawsze można liczyć

0

@ProMILs to tutaj drzemią dwa wilki. Nie ma mnie parę dni, to gada, że się stęskniła itp, a jak czajnik się zagotuje, to pół Warszawy jest ewakuowane

4

@mindbender84 chyba, że to baba z penisem

4

Nie ma nic gorszego niż mieć babę za szefa

4

@Giwera wyobraź sobie teraz Haalanda w Barcelonie. Yamal i Rapha mieliby po 30 asyst na tym etapie sezonu:P

0

@July_6_BcN powinnaś być mi wdzięczna

2

@draxidox gnom Halababa zapłakany

0

@July_6_BcN aaaj, to miała być niespodzianka

2

@July_6_BcN to gdzie lecisz z @VegetaPolska

3

@July_6_BcN jak Ty się sama nie rozumiesz

1

@July_6_BcN z kim spędzasz walentynki?

3

@July_6_BcN jakbyś oglądała uważnie, to byś wiedziała, że patelson jest w lanie treningowym

3

@FcPortoFan1999 kurczak w cieście

17

Łapcie Byczki walentynkową rozpiskę od @Popitek12


1

@Comentateiro nie umówię się z Tobą

3

@Comentateiro w większości parówek nie ma mięsa

1

@Safrani a to co za zlot AA?

1

@blakkudium @Popitek12 stawia na jakościową masę, więc jest fajnie docięty, a biceps elitarny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?