Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Hans wydrze ryja w szatni, to w Warszawie będzie słychać grzmoty
1
Szkoda, że Antłan nie był taki mądry jak dla nas grał
3
Powiem tak. Gdyby na ławce siedział Valverde, Setien, Koeman lub Xavi, to byłbym zesrany o awans, a z Flickiem mam ten luz :P
0
julian, tak trzymaj
4
Szkoda tylko, że nie ma Raphy ani Rasha. Sam Yamal szarpie
0
Dobra, jedziemy z nimi. Chłopaki specjalnie chcieli ich uśpić
1
Generalnie, to chyba nie powinno się podawać w światło bramki
0
No to zaczniemy grać :P
4
I to powinna być żółta
1
Julek, zapracuj na transfer do Barcelony i walnij samobója, albo dwa
0
Jeżeli Atleti w takim składzie nie będzie grać radosnego futbolu, to można robić związać ten klub
3
Ma ma ma mandacik
5
Na la bambę to zawsze można liczyć
0
@ProMILs to tutaj drzemią dwa wilki. Nie ma mnie parę dni, to gada, że się stęskniła itp, a jak czajnik się zagotuje, to pół Warszawy jest ewakuowane
4
@mindbender84 chyba, że to baba z penisem
4
Nie ma nic gorszego niż mieć babę za szefa
4
@Giwera wyobraź sobie teraz Haalanda w Barcelonie. Yamal i Rapha mieliby po 30 asyst na tym etapie sezonu:P
0
@July_6_BcN powinnaś być mi wdzięczna
2
@draxidox gnom Halababa zapłakany
0
@July_6_BcN aaaj, to miała być niespodzianka
2
@July_6_BcN to gdzie lecisz z @VegetaPolska
3
@July_6_BcN jak Ty się sama nie rozumiesz
1
@July_6_BcN z kim spędzasz walentynki?
3
@July_6_BcN jakbyś oglądała uważnie, to byś wiedziała, że patelson jest w lanie treningowym
3
@FcPortoFan1999 kurczak w cieście
17
Łapcie Byczki walentynkową rozpiskę od @Popitek12
1
@Comentateiro nie umówię się z Tobą
3
@Comentateiro w większości parówek nie ma mięsa
1
@Safrani a to co za zlot AA?
1
@blakkudium @Popitek12 stawia na jakościową masę, więc jest fajnie docięty, a biceps elitarny