0

Młody Simaone to jest debil

0

@macio_944 nie!!!

1

Teraz wciskamy im 3 i nic nie tracimy

0

@directedbyfcb nie mamy obrońców go grania blisko swojej bramki

1

@directedbyfcb nie zniszczył, a wystawił najlepsze co ma w ataku i na naszą obronę to starcza. Za to my nie mamy kontroli bez Pedriego i wszędobylskiego Raphy

1

Dajcie już spokój.po 180 minutach my awansujemy. Trochę wiary

1

@Tomek54321 a to tylko Balde tam gra?

0

@Chucky @cymanski15 pilkarze im zrobią piekło…

1

@Popitek12 Xabi A.?

2

Powiem tak: nie stracić więcej, wcisnąć im jedną, a najlepiej dwie, a na Camp Nou będą mieli piekło

3

Ten Lookman robi im całą robotę z przodu

1

Paradoksalnie nasi jakby bardziej nakręceni

1

Jak Hans wydrze ryja w szatni, to w Warszawie będzie słychać grzmoty

1

Szkoda, że Antłan nie był taki mądry jak dla nas grał

3

Powiem tak. Gdyby na ławce siedział Valverde, Setien, Koeman lub Xavi, to byłbym zesrany o awans, a z Flickiem mam ten luz :P

0

julian, tak trzymaj

4

Szkoda tylko, że nie ma Raphy ani Rasha. Sam Yamal szarpie

0

Dobra, jedziemy z nimi. Chłopaki specjalnie chcieli ich uśpić

1

Generalnie, to chyba nie powinno się podawać w światło bramki

0

No to zaczniemy grać :P

4

I to powinna być żółta

1

Julek, zapracuj na transfer do Barcelony i walnij samobója, albo dwa

0

Jeżeli Atleti w takim składzie nie będzie grać radosnego futbolu, to można robić związać ten klub

3

Ma ma ma mandacik

5

Na la bambę to zawsze można liczyć

0

@ProMILs to tutaj drzemią dwa wilki. Nie ma mnie parę dni, to gada, że się stęskniła itp, a jak czajnik się zagotuje, to pół Warszawy jest ewakuowane

4

@mindbender84 chyba, że to baba z penisem

4

Nie ma nic gorszego niż mieć babę za szefa

4

@Giwera wyobraź sobie teraz Haalanda w Barcelonie. Yamal i Rapha mieliby po 30 asyst na tym etapie sezonu:P

0

@July_6_BcN powinnaś być mi wdzięczna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?