Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Młody Simaone to jest debil
0
@macio_944 nie!!!
1
Teraz wciskamy im 3 i nic nie tracimy
0
@directedbyfcb nie mamy obrońców go grania blisko swojej bramki
1
@directedbyfcb nie zniszczył, a wystawił najlepsze co ma w ataku i na naszą obronę to starcza. Za to my nie mamy kontroli bez Pedriego i wszędobylskiego Raphy
1
Dajcie już spokój.po 180 minutach my awansujemy. Trochę wiary
1
@Tomek54321 a to tylko Balde tam gra?
0
@Chucky @cymanski15 pilkarze im zrobią piekło…
1
@Popitek12 Xabi A.?
2
Powiem tak: nie stracić więcej, wcisnąć im jedną, a najlepiej dwie, a na Camp Nou będą mieli piekło
3
Ten Lookman robi im całą robotę z przodu
1
Paradoksalnie nasi jakby bardziej nakręceni
1
Jak Hans wydrze ryja w szatni, to w Warszawie będzie słychać grzmoty
1
Szkoda, że Antłan nie był taki mądry jak dla nas grał
3
Powiem tak. Gdyby na ławce siedział Valverde, Setien, Koeman lub Xavi, to byłbym zesrany o awans, a z Flickiem mam ten luz :P
0
julian, tak trzymaj
4
Szkoda tylko, że nie ma Raphy ani Rasha. Sam Yamal szarpie
0
Dobra, jedziemy z nimi. Chłopaki specjalnie chcieli ich uśpić
1
Generalnie, to chyba nie powinno się podawać w światło bramki
0
No to zaczniemy grać :P
4
I to powinna być żółta
1
Julek, zapracuj na transfer do Barcelony i walnij samobója, albo dwa
0
Jeżeli Atleti w takim składzie nie będzie grać radosnego futbolu, to można robić związać ten klub
3
Ma ma ma mandacik
5
Na la bambę to zawsze można liczyć
0
@ProMILs to tutaj drzemią dwa wilki. Nie ma mnie parę dni, to gada, że się stęskniła itp, a jak czajnik się zagotuje, to pół Warszawy jest ewakuowane
4
@mindbender84 chyba, że to baba z penisem
4
Nie ma nic gorszego niż mieć babę za szefa
4
@Giwera wyobraź sobie teraz Haalanda w Barcelonie. Yamal i Rapha mieliby po 30 asyst na tym etapie sezonu:P
0
@July_6_BcN powinnaś być mi wdzięczna