Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sysia11 można rzec - loszka :v
1
@July_6_BcN co obrażasz? Myślałem, że się lubimy, szanujemy i doskonale rozumiemy. Muszę przemyśleć tę relację
1
@TR3YWAY ja też tak kiedyś miałem. Trening i dieta dopięte na 100%. Żadnych wymówek, itp. Później poznałem moją obecną żonę i bardziej miałem wyrzuty, że zamiast spędzać czas razem, to siedzę na silce ;p
Wszystko się zmienia z czasem
2
Niby każdy w Hiszpanii widzi co się odwala w meczach realu, ale każdy ma to w trąbie, bo i tak poza Barcą nikt inny nie powalczy o mistrza…
1
@Kapitan hawk nie, bo Pan Jezus patrzy
0
@FcPortoFan1999 no i nie podobasz mi się
4
@AmigoBlancos nie rozumiem tylko po co pisać teraz takie mądrości jak nas w czwartek ewidentnie przekręcili, a Real kolejny raz był przepychany. Ile można dyktować karnych, których nie było, ile można zapominać o kartkach? To wkur***, bo nam potrafili ukraść mistrzostwo przez błędy sędziowskie
1
@FcPortoFan1999 Mazur Radzymin, czy Markovia Marki?
0
@FcPortoFan1999 okręgówkę też oglądasz?
1
Niby tyle lat człowiek to obserwuje, ale nie da się przejść nad tym obojętnie, że Real Madryt, to najobrzydliwszy klub na świecie, a tych pajaców z gwizdkami powinno się wysłać do polskiej okregowki.
5
@AmigoBlancos bo nas nikt nie ratuje przed kompromitacjami karnymi widmo i nie uznaje bramek ze spalonych.
Przychodzisz i tylko prowokujesz
11
@AmigoBlancos dobrze, że Real pamięta o wyjściu na boisku jak gra z nami w ostatnich latach
14
Za wszelką cenę trzeba dotrwać na fotelu lidera do el clasico, dać madryciokom w łeb i dopiero wtedy będę spokojny o ligę.
7
@pax wiesz czego nauczyłem się przez niemal 34 lata życia? Osoby, które kreują się na mądre i inteligentne wcale takie nie są. Ty kreujesz się na takiego. Uważasz, że potrafisz dyskutować na argumenty, a sam się uchylasz jak nie masz co powiedzieć. Myślisz, że jesteś kulturalny, a wcale tak nie jest. Kreujesz swoją postać, bo chociaż w tym wirtualnym świecie chcesz się poczuć lepszym od innych.
Żyj sobie w tej bańce. Dobrej nocy i nawet nie odpisuj, bo mam Cię w trąbie i nie będę nawet sprawdzał co mi odpiszesz.
0
@July_6_BcN no i o to w tym wszystkim chodzi
0
@July_6_BcN ale lubisz jak ja tak gadam
0
@July_6_BcN jestem tego wręcz pewny
1
@July_6_BcN a tak podpuszczam Kucharka, bo wiem, że Ty się na mnie nie obrazisz za takie rzeczy :)
1
@Arden 92, auuu
0
@VegetaPolska e tam. Byś jej powiedział:
„ @July_6_BcN przeleć mnie jak Kacper dużą skocznię” i odrazu byś zapunktował
3
@pax daj już spokój chłopaku. Rzeczy wypada nazywać po imieniu. Niezależnie od tego, czy będziesz smutny
1
@VegetaPolska a chciałbyś zobaczyć @July_6_BcN w kombinezonie narciarskim?
1
@BulaKG nie każdy podejmuje dobre decyzje w życiu i tutaj mamy najlepszy tego przykład
3
@pax paxiu, to że Ty jesteś oderwany od rzeczywistości i dobrze się w tym odnajdujesz, to ja zauważyłem kilkanaście lat temu. Dużo mi się nie chciało czytać, bo szkoda mi na to czasu, ale Ty na najprostsze pytanie nie potrafisz odpowiedzieć i zmieniasz temat, bo nie pasuje Ci do urojonej narracji
0
@tbas to tak, ten mecz to był absurd. Ja cały czas pije do tego, że taki Oyarzabal był w trybie Messi i potrafili dochodzić do sytuacji. Dzisiaj Trent ich gasi jak pety, a to ten sam poziom obrońcy co Balde
0
@Arden oni mają napastnika
0
@tbas ale nam jakoś potrafili wpadać w pole karne, a dzisiaj ich piłka parzy
1
@VegetaPolska piłeś? Nie pisz
3
@Vegeta88 powiem Ci uczciwie, że mi się nie chce nawet czytać tych bredni. Jedno co to się już jeden splakal, że prawicowcy źli, bo zaczęliśmy komentować kolejne zaczepki silniczków
0
I my z tymi cieciami przegraliśmy. Nie rozumiem czemu na nas się wszyscy napinają, a madrycioków boją i grają jak jełopy