2

@Sysia11 można rzec - loszka :v

1

@July_6_BcN co obrażasz? Myślałem, że się lubimy, szanujemy i doskonale rozumiemy. Muszę przemyśleć tę relację

1

@TR3YWAY ja też tak kiedyś miałem. Trening i dieta dopięte na 100%. Żadnych wymówek, itp. Później poznałem moją obecną żonę i bardziej miałem wyrzuty, że zamiast spędzać czas razem, to siedzę na silce ;p

Wszystko się zmienia z czasem

2

Niby każdy w Hiszpanii widzi co się odwala w meczach realu, ale każdy ma to w trąbie, bo i tak poza Barcą nikt inny nie powalczy o mistrza…

1

@Kapitan hawk nie, bo Pan Jezus patrzy

0

@FcPortoFan1999 no i nie podobasz mi się

4

@AmigoBlancos nie rozumiem tylko po co pisać teraz takie mądrości jak nas w czwartek ewidentnie przekręcili, a Real kolejny raz był przepychany. Ile można dyktować karnych, których nie było, ile można zapominać o kartkach? To wkur***, bo nam potrafili ukraść mistrzostwo przez błędy sędziowskie

1

@FcPortoFan1999 Mazur Radzymin, czy Markovia Marki?

0

@FcPortoFan1999 okręgówkę też oglądasz?

1

Niby tyle lat człowiek to obserwuje, ale nie da się przejść nad tym obojętnie, że Real Madryt, to najobrzydliwszy klub na świecie, a tych pajaców z gwizdkami powinno się wysłać do polskiej okregowki.

5

@AmigoBlancos bo nas nikt nie ratuje przed kompromitacjami karnymi widmo i nie uznaje bramek ze spalonych.

Przychodzisz i tylko prowokujesz

11

@AmigoBlancos dobrze, że Real pamięta o wyjściu na boisku jak gra z nami w ostatnich latach

14

Za wszelką cenę trzeba dotrwać na fotelu lidera do el clasico, dać madryciokom w łeb i dopiero wtedy będę spokojny o ligę.

7

@pax wiesz czego nauczyłem się przez niemal 34 lata życia? Osoby, które kreują się na mądre i inteligentne wcale takie nie są. Ty kreujesz się na takiego. Uważasz, że potrafisz dyskutować na argumenty, a sam się uchylasz jak nie masz co powiedzieć. Myślisz, że jesteś kulturalny, a wcale tak nie jest. Kreujesz swoją postać, bo chociaż w tym wirtualnym świecie chcesz się poczuć lepszym od innych.

Żyj sobie w tej bańce. Dobrej nocy i nawet nie odpisuj, bo mam Cię w trąbie i nie będę nawet sprawdzał co mi odpiszesz.

0

@July_6_BcN no i o to w tym wszystkim chodzi

0

@July_6_BcN ale lubisz jak ja tak gadam

0

@July_6_BcN jestem tego wręcz pewny

1

@July_6_BcN a tak podpuszczam Kucharka, bo wiem, że Ty się na mnie nie obrazisz za takie rzeczy :)

1

@Arden 92, auuu

0

@VegetaPolska e tam. Byś jej powiedział:
@July_6_BcN przeleć mnie jak Kacper dużą skocznię” i odrazu byś zapunktował

3

@pax daj już spokój chłopaku. Rzeczy wypada nazywać po imieniu. Niezależnie od tego, czy będziesz smutny

1

@VegetaPolska a chciałbyś zobaczyć @July_6_BcN w kombinezonie narciarskim?

1

@BulaKG nie każdy podejmuje dobre decyzje w życiu i tutaj mamy najlepszy tego przykład

3

@pax paxiu, to że Ty jesteś oderwany od rzeczywistości i dobrze się w tym odnajdujesz, to ja zauważyłem kilkanaście lat temu. Dużo mi się nie chciało czytać, bo szkoda mi na to czasu, ale Ty na najprostsze pytanie nie potrafisz odpowiedzieć i zmieniasz temat, bo nie pasuje Ci do urojonej narracji

0

@tbas to tak, ten mecz to był absurd. Ja cały czas pije do tego, że taki Oyarzabal był w trybie Messi i potrafili dochodzić do sytuacji. Dzisiaj Trent ich gasi jak pety, a to ten sam poziom obrońcy co Balde

0

@Arden oni mają napastnika

0

@tbas ale nam jakoś potrafili wpadać w pole karne, a dzisiaj ich piłka parzy

1

@VegetaPolska piłeś? Nie pisz

3

@Vegeta88 powiem Ci uczciwie, że mi się nie chce nawet czytać tych bredni. Jedno co to się już jeden splakal, że prawicowcy źli, bo zaczęliśmy komentować kolejne zaczepki silniczków

0

I my z tymi cieciami przegraliśmy. Nie rozumiem czemu na nas się wszyscy napinają, a madrycioków boją i grają jak jełopy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?