Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LAMC_10 a znam takich, którzy mają więcej
@July_6_BcN jak to jest być najpopularniejszą loszką na la bambie?
8
@Aragorn33 czy Trump jest teraz z tobą w pokoju?
1
@FcPortoFan1999 ten jaki agresor
1
@Arden @Luciano99 odkłada wypłaty @Kessie na specjalnym funduszu i kiedyś mu to wszystko wypłaci
0
@Kapitan9 ciekawe jak tam mikimessi
1
Jak ja się cieszę, że nigdy nie mogłem się wciągnąć w te patologie jaką jest Ekstraklapa, bo bym teraz kibicował Legii XD
2
@arasz1819 Do Europy, czy Azji?
2
@LAMC_10 ja mam dwie
1
@Aragorn33 dobra, bądź już cicho
3
@FcPortoFan1999 to jest życie
0
@FcPortoFan1999 to nie są kawały
1
@LeszekFCB @July_6_BcN to nie moja była
2
@FcPortoFan1999 jak dach zardzewiały, to piwnica mokra, Oski, Oski
3
@July_6_BcN a co z tymi stopami?
1
@LeszekFCB moja była?
0
@FcPortoFan1999 a wiesz co się mówi o rudych dziewczynach?
2
@AlexDark00 nie znasz się. Trump, który jest starym biznesmenem znanym z tego, że gra twardo będzie teraz miekiszonem, bo jakiś random na la bambie uważa, że ma sprzedawać broń pół darmo, a w ogóle nie warto od nich kupować. Można zainwestować w niemieckie hełmy
2
@FcPortoFan1999 i tak Ci powiem. Mogli być rudzi
0
@FcPortoFan1999 a wiesz co się mówi o lysych?
25
@Aragorn33 weź Ty zamilcz człowieku
Pisiory zachowały się wzorowo jak wybuchła wojna na Ukrainie. Bez wachania oferowali każdą możliwą pomoc i jeździli do Kijowa mimo zagrożenia.
Drugiego tak żałosnego gościa na tym forum nie ma
1
@FcPortoFan1999 bo to Polak Rodak
44
@Rifek ile fikołków w krótkiej wypowiedzi. Jak wojna zaczynała się na naszej granicy, to obecni czcigodni rządzący nosili nachodźcom picke, chcieli ich wpuszczać, a na wojsko szczuli. Obecny minister spraw zagranicznych pitolił, że Putin jest spoko, bo morduje detalicznie, a Ty zarzucasz innym pro ruskość xD
Trump ma swoje odklejki i w tej kadencji już w ogóle odpina wrotki, ale jak ktoś ma urobić Wolodie, to tylko on.
0
@FcPortoFan1999 Ty to za młody jesteś żeby pamiętać Pique w prime
8
@Arden Pikej miał zajebiste warunki, bardzo dobrze bronił, rozgrywał lepiej niż wielu pomocników, a i w ataku robił robotę. Obrońca kompletny
@Kessie no, do tej pory nie pojmuje jak on szedł na raz przez całe euro 2016 i mu się udawało xD
3
@Arden Gerard Pique, mówi to Panu coś?
3
@Luciano99 @kundee ma ewidentnie jakiś problem z koncentracją. Często ma taki nieobecny wzrok jakby nie ogarniał. Mimo to, jak chłop gra swoje, to jest nie do przejścia
2
@Jakchcesz litr oleju rzepakowego to niecałe 9000 kcal
0
@BorzyKrzys elyta :v
1
Ale to się wujowo zestarzało xD
1
@FcPortoFan1999 o przekonanie