0

@LAMC_10 a znam takich, którzy mają więcej
@July_6_BcN jak to jest być najpopularniejszą loszką na la bambie?

8

@Aragorn33 czy Trump jest teraz z tobą w pokoju?

1

@FcPortoFan1999 ten jaki agresor

1

@Arden @Luciano99 odkłada wypłaty @Kessie na specjalnym funduszu i kiedyś mu to wszystko wypłaci

0

@Kapitan9 ciekawe jak tam mikimessi

1

Jak ja się cieszę, że nigdy nie mogłem się wciągnąć w te patologie jaką jest Ekstraklapa, bo bym teraz kibicował Legii XD

2

@arasz1819 Do Europy, czy Azji?

2

@LAMC_10 ja mam dwie

1

@Aragorn33 dobra, bądź już cicho

3

@FcPortoFan1999 to jest życie

0

@FcPortoFan1999 to nie są kawały

1

@LeszekFCB @July_6_BcN to nie moja była

2

@FcPortoFan1999 jak dach zardzewiały, to piwnica mokra, Oski, Oski

3

@July_6_BcN a co z tymi stopami?

1

@LeszekFCB moja była?

0

@FcPortoFan1999 a wiesz co się mówi o rudych dziewczynach?

2

@AlexDark00 nie znasz się. Trump, który jest starym biznesmenem znanym z tego, że gra twardo będzie teraz miekiszonem, bo jakiś random na la bambie uważa, że ma sprzedawać broń pół darmo, a w ogóle nie warto od nich kupować. Można zainwestować w niemieckie hełmy

2

@FcPortoFan1999 i tak Ci powiem. Mogli być rudzi

0

@FcPortoFan1999 a wiesz co się mówi o lysych?

25

@Aragorn33 weź Ty zamilcz człowieku



Pisiory zachowały się wzorowo jak wybuchła wojna na Ukrainie. Bez wachania oferowali każdą możliwą pomoc i jeździli do Kijowa mimo zagrożenia.

Drugiego tak żałosnego gościa na tym forum nie ma

1

@FcPortoFan1999 bo to Polak Rodak

44

@Rifek ile fikołków w krótkiej wypowiedzi. Jak wojna zaczynała się na naszej granicy, to obecni czcigodni rządzący nosili nachodźcom picke, chcieli ich wpuszczać, a na wojsko szczuli. Obecny minister spraw zagranicznych pitolił, że Putin jest spoko, bo morduje detalicznie, a Ty zarzucasz innym pro ruskość xD

Trump ma swoje odklejki i w tej kadencji już w ogóle odpina wrotki, ale jak ktoś ma urobić Wolodie, to tylko on.

0

@FcPortoFan1999 Ty to za młody jesteś żeby pamiętać Pique w prime

8

@Arden Pikej miał zajebiste warunki, bardzo dobrze bronił, rozgrywał lepiej niż wielu pomocników, a i w ataku robił robotę. Obrońca kompletny

@Kessie no, do tej pory nie pojmuje jak on szedł na raz przez całe euro 2016 i mu się udawało xD

3

@Arden Gerard Pique, mówi to Panu coś?

3

@Luciano99 @kundee ma ewidentnie jakiś problem z koncentracją. Często ma taki nieobecny wzrok jakby nie ogarniał. Mimo to, jak chłop gra swoje, to jest nie do przejścia

2

@Jakchcesz litr oleju rzepakowego to niecałe 9000 kcal

0

@BorzyKrzys elyta :v

1

Ale to się wujowo zestarzało xD



1

@FcPortoFan1999 o przekonanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?