Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro tak myślałem
0
@TR3YWAY @July_6_BcN @clyde @agaFCB opinia?
1
@Comentateiro a pochwalisz się jeszcze w co całujesz?
0
@TR3YWAY to Ty chyba szukasz kobiety w podstawówce ;P
1
@Aragorn33 taki będą miały efekt, że będzie grzanie kim jest pan czarzasty, a nikt nie będzie go bronił kosztem władzy
3
@marcin62 dla mnie mogą wywalić go za założenie dwóch różnych skarpetek. Przecież Tusk nie wyjdzie i nie powie, że wywali go za afery, dziwne znajomości i czerwone zapędy, bo sam zrobi z siebie debila
3
@marcin62 grzeją to co jest w mediach. Skandal, że dali takiego człowieka na marszałka w imię władzy.
@Aragorn33 taa, 40%, a ludzie na domach będą wieszać flagi z sierpem i młotem
7
Komentarz usunięty
2
@DTMisTheBest to jak Nokia dała dupy powinno być we wszystkich podręcznikach biznesu. Mieć taką pozycję i finalnie zwinąć się z rynku
3
@Kessie nie rozumiem poza „Żydów” i okej
2
@Szklaner A zasadził panu ktoś kiedyś kopa w du**?
3
Dro? A co to w ogóle jest za ksywka?
0
@Aragorn33 jak się Byczku przyczyniasz do zatrzymania niekorzystnych zmian klimatu?
4
@MessiForeverTheBest @Popitek12 nie ma na nie czasu, bo leci serię Francuza
4
Heeej Popito, one wołają mnie
1
@Konradowskyy zaraz zaproszę kolegów na A i zobaczysz jak się to robi
4
@misterio te paczki to takie gówno, że nawet za 9 gr tego nie kupię. Już ciul w skład, bo raz do roku nie zaszkodzi, ale są paskudne w smaku
12
@Arden merytoryczne dyskusje na la bambie
3
@Rastafarnianin ostatnio był filmik jak gra na flecie
5
@Bolton bo ludzie teraz wolą jakieś pedalskie krosfity i „świadomy” trening, a stara szkoła jest najlepsza
2
@Frimpong można to rozstrzygnąć tylko w jeden sposób. Muszą sobie dać po lepie i ten kto ustoi, będzie silniejszy
3
@Arden myślę, że dla swojej legendy Bobek powinien iść do półamatorskiej ligi i dać już spokój. Widać, że nie dojeżdża i taki obraz po sobie zostawi.
1
@Katalończyk 99 ale żeś ugotował :D
1
@Safrani prawidłowo. Prawdziwy mężczyzna zaczyna się od 100 kg
3
@macio_944 no i remis
2
@APTAPT jedyna szkocka jaka mnie interesuje to Double Black Label
2
@pikass14 kobiety osłabiają nogi. Nie wiedziałeś?
11
@blakkudium po 20 zero elektroniki i niebieskiego światła w domu. Relaksacyjna muzyka i meliska przed spaniem. Poproszę moje 5 mln euro rocznie
3
@Jakchcesz jak to jak?
- poproszę pół kilo schabu.
- ojejku, ukroiło mi się 7 kilo, może być?
6
@lajcior ma mnie, więc nic lepszego nie dostanie