Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Comentateiro potężny Bayern
1
@Kgorecki2500 aż poszukam swojego
0
@July_6_BcN nie mów hop przed hip
4
@FcPortoFan1999 dokładnie tak, Oski
4
@FcPortoFan1999 aryjskie rysy
6
@Luciano99 błąd. Ostatnio ustaliliśmy, że Julka to 60 letni, bezrobotny spawacz
5
Pep odchodzi z City, a Haaland ląduje u nas. Tak będzie po sezonie
2
@Herato musi się dogadać z żoną, bo chłop taktyki nie ogarnia
7
@Luciano99 patrz, znalazłem Twoje zdjęcie z @lucjan z podstawówki
1
To zatrzymywanie się przy karnych to przeginka
20
Za głębokiego Koemana nie graliśmy takiego dziadostwa jak wielcy galacticos. Klub rozwiązać, stadion zaorać
13
Taki słaby Real ostatni raz widziałem w środę
2
Te miernoty nawet w meczu z Levante ustawiają się cała drużyna za linią piłki…
0
@Danny Gaucho bez sensu
0
Tak w ogóle, to gdzie są podane wyniki złotej piłki? Temat wygląda na olewany od samego początku. Jeżeli już coś takiego organizujecie, to wstawiajcie na główną stronę i chociaż przez weekend niech to wisi.
… no chyba, że laureaci nie pasują :v
1
@ifoa ciekawe, czy tam też są mulciaki jak na la bambie
6
@Kapitan hawk czuję debiut 2026 roku
5
@Safrani może trzymałeś kredens?
3
@macio_944 a co jeżeli @wpwelement i @Kessie to ta sama osoba?
3
Jeszcze taka rozkminka przed snem. A co jeżeli @Popitek12 nie istnieje i sami go wymyśliliśmy?
2
@Kessie to sam sobie dawaj bany
2
@macio_944 a mówiłem, że gej
1
@July_6_BcN nie sprowokujesz mnie
4
@Eklerek @Kessie to pewnie bana na dniach
0
@July_6_BcN przecież to tylko po to, żebyś poszła spać szczęśliwa, że jednak jacyś mężczyźni są Tobą zainteresowani. No wszystko trzeba tłumaczyć
3
@Kessie no dobra, ale ten rower, to weź już oddaj
0
@July_6_BcN dobra, idę spać, bo widzę, że Twoje myśli powędrowały zbyt daleko. Dobranoc i ochłoń tam. My jesteśmy porządni
0
@July_6_BcN wydaje mi, że się da. Trzeba tylko zostawić kartę w domu i odpiąć ją od telefonu :p
0
@July_6_BcN bo myśli, że - cytuję - zar*ucha
Całe szczęście masz mnie i ja Cię przed wszystkimi uchronię
0
@July_6_BcN Ty to musisz być tą rozrywkową xD