0

Gfdyby nie krytyka o zmiane stylu i zarząd który chyba niechenie podchodzi do jakichkolwiek zmian chociażby transferow, to Tata zrobiłby z Barcy najlepszy team ever. Zobacz co zrobił z chłopakami z Argentyny albo z reprezentacją Paragwaju

1

Bo Guardiola, wydaje mi się szykował się do zostania w klubie na dłużej, myślę że miał jakąś tam wizję na genialną drużynę, nie wiem jednak czemu to nei wypaliło :D

1

tak będzie, ale jak za 5 lat nie bedzie Iniesty to powiesz sobie "mmmm to byl kurde gość" sle pomyślisz o takim Andresie jak ten w pierwszym meczu LM z Atletico a nie o takim jakiego obserwowaliśmy wczoraj prawda? ;/

0

Wiem wiem wiem, powie się: jeden mecz przegrany i już cały skład do zmiany - sezonowiec. Weźcie jednak pod uwagę fakt, że w Barcelonie poza Neymarem, Songiem i Bartra cała reszta ma już na koncie zwycięstwo Ligi Mistrzów czy inne trofea. Dlatego Widać taki kontrast jak wczoraj starał się Ney a jak Messi... Myślę, że Messi gdzieś w 60 min powinien zostać zmieniony, myslę że Cesc nie powinien w ogóle pokazywać się w roli 9, myślę, że Masche nie powinien grać na srodku! Koniec końców myślę, że potrzebne są zmiany i to gruntowne ;/

1

w miejscie Cesca Messi a na prawą stronę sanchez!

0

no powiem szczerzę że nie złapałem się :D

0

a może Casillasa? :D

0

klemens tak, wszedł obrońca na bramke

0

Messi cholernie bierny, RÓB COŚ CHŁOPIE!!!!

0

ale bedzie gadania, ze mecz ustawiony ;/

0

byle utrzymać, pamietacie rewanż Real vs Borussia? :) Nie chcemy czegoś takiego

0

ten przynajmniej bez kontrowersji

0

woohohohoho

0

Masche sie role poje*ały

0

Jaki skoczny skur*iel :O Szanuje go

0

Alexis kochanie idziesz na odsiecz!

0

czemu Messi mało aktrywny, chwycił zamułe, cienko będzie coś z tego wykrzesać ;/

0

ha ha ha ha Alveeees :O

0

Alves kurde w ryj zarobi od kogoś z trybun zobaczycie :P

0

Alexis nie Pedrito ;/

0

ten to dopiero przysymulował ale w tym jest 1 : 1

0

byle strzelił messi loool

0

Valdesa to też życie nic nie nauczyło?

0

PEDROOO

0

po tej powtórce widać jaka symulka ;/

0

szkoda, bo była szansa to wygrać ;/

0

kurwa kurwa kurrrrrwa

0

BŁAGAM VALDES

0

Alves, dostanie w łeb ode mnie z takiej centry :(

0

Czemu nikt kuźwa Karima nie trzyma?>!!?!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?