KrisFCB96
Dołączył/a: listopad 2013
Nowy Targ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gfdyby nie krytyka o zmiane stylu i zarząd który chyba niechenie podchodzi do jakichkolwiek zmian chociażby transferow, to Tata zrobiłby z Barcy najlepszy team ever. Zobacz co zrobił z chłopakami z Argentyny albo z reprezentacją Paragwaju
1
Bo Guardiola, wydaje mi się szykował się do zostania w klubie na dłużej, myślę że miał jakąś tam wizję na genialną drużynę, nie wiem jednak czemu to nei wypaliło :D
1
tak będzie, ale jak za 5 lat nie bedzie Iniesty to powiesz sobie "mmmm to byl kurde gość" sle pomyślisz o takim Andresie jak ten w pierwszym meczu LM z Atletico a nie o takim jakiego obserwowaliśmy wczoraj prawda? ;/
0
Wiem wiem wiem, powie się: jeden mecz przegrany i już cały skład do zmiany - sezonowiec. Weźcie jednak pod uwagę fakt, że w Barcelonie poza Neymarem, Songiem i Bartra cała reszta ma już na koncie zwycięstwo Ligi Mistrzów czy inne trofea. Dlatego Widać taki kontrast jak wczoraj starał się Ney a jak Messi... Myślę, że Messi gdzieś w 60 min powinien zostać zmieniony, myslę że Cesc nie powinien w ogóle pokazywać się w roli 9, myślę, że Masche nie powinien grać na srodku! Koniec końców myślę, że potrzebne są zmiany i to gruntowne ;/
1
w miejscie Cesca Messi a na prawą stronę sanchez!
0
no powiem szczerzę że nie złapałem się :D
0
a może Casillasa? :D
0
klemens tak, wszedł obrońca na bramke
0
Messi cholernie bierny, RÓB COŚ CHŁOPIE!!!!
0
ale bedzie gadania, ze mecz ustawiony ;/
0
byle utrzymać, pamietacie rewanż Real vs Borussia? :) Nie chcemy czegoś takiego
0
ten przynajmniej bez kontrowersji
0
woohohohoho
0
Masche sie role poje*ały
0
Jaki skoczny skur*iel :O Szanuje go
0
Alexis kochanie idziesz na odsiecz!
0
czemu Messi mało aktrywny, chwycił zamułe, cienko będzie coś z tego wykrzesać ;/
0
ha ha ha ha Alveeees :O
0
Alves kurde w ryj zarobi od kogoś z trybun zobaczycie :P
0
Alexis nie Pedrito ;/
0
ten to dopiero przysymulował ale w tym jest 1 : 1
0
byle strzelił messi loool
0
Valdesa to też życie nic nie nauczyło?
0
PEDROOO
0
po tej powtórce widać jaka symulka ;/
0
szkoda, bo była szansa to wygrać ;/
0
kurwa kurwa kurrrrrwa
0
BŁAGAM VALDES
0
Alves, dostanie w łeb ode mnie z takiej centry :(
0
Czemu nikt kuźwa Karima nie trzyma?>!!?!!!!