0

kocham Cie nygusie

0

Co Alves ma piłkę to sie boje ze bedzie górą podawał -.-

0

No już coś się zaczyna, spokonie czuje tu 4:2 dla Barcy :D

0

Świetne kilka akcji i tragiczna obrona realu na pcozatku - to powinno sie bylo wykorzystać smiało mogło być 3:0 i bykloby po meczu

0

Messi kurde, szkoda że nie dał nam tego 2:0 byłoby dużo wiecej epwności -.-

0

Trzeba było pozwolić Guardiolii zostać i sprzedać piłkarzy których chciał sprzedać i kupić tych których chciał kupić - trzeba było uwierzyć mu bezgranicznie :)

0

Obrona Barcelony

0

w sumie jak sie obudzi zapał i chęć wygrywania w młodym to może być nieźle

0

Napisz komentarz...Roberto za Cesca? :O Nieźle

0

Adriano jakiego gola strzelil bo teraz wchodze, z dystansu w swoim stylu? Ma ktoś jakiś link? :D

0

ja pierdziele

0

hahahah macie swoją manitę ;/ nauczy Waś żeby zawsze mieć szacunek

0

Pytam czemu Bartra tak mało gra ;/

0

Cuence to ja był akurat trzymał co sił w dłoniach :D Tello to jednak czlowiek jednego zwodu, ale Isaac naprawde umie namieszać. Tym bardziej ze na lewej flance mamy tylko Alexisa, Pedro tam sobie nie radzi, a Messi - któż widzi go w innym miejscu niż na środku?!

0

Trzeba nam tarana pokroju Songa! :D

0

Nie podoba mi sie to oj nie podoba :D

0

Założę się że po odejsciu Martino wróci Tito :P

0

Zdecydowanie Mecz Arsenalu z Bayernem :D Kuźwa jak Kanonierzy wywalą Bawaryczków to będzie nieziemsko miło :D Manchester, fajny rywal, będzie ciężki ale za to emocjonujący (mam nadzieje) dwumecz :d

0

co zrobił Ney w ostatniej akcji, bo mi sie zacięła transmisja? Ograł kilku gości i co?

0

CESC -.-

0

Bardzo się cieszę, że Villa jest szczęśliwy. Gra we wspaniałym klubie który może w tym roku baaaardzo namieszać :)

0

Miki, jestem jego fanem, koleś ma poczucie humoru i jedzie z Was równo :D Czekam na kolejne wpisy :D

0

No ostatnio nie idzie mu, ślizga sie, nie wygrywa pojedynków, nie błyszczy trickami, ale mam nadzieje że powoli systematycznie stanie sie kimś pokroju R10 :D

0

wszedł ktoś bo przerwie? :D

0

wszedł ktoś po przerwie?

0

Ależ wpadamy w bagno, liczę że Pinto trzyma poziom :D

0

Roberto nie dostaje minut w Barcelonie, to sobie ulżył troche w reprezentacji, szkoda chłopaka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?