KrisFCB96
Dołączył/a: listopad 2013
Nowy Targ
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kocham Cie nygusie
0
Co Alves ma piłkę to sie boje ze bedzie górą podawał -.-
0
No już coś się zaczyna, spokonie czuje tu 4:2 dla Barcy :D
0
Świetne kilka akcji i tragiczna obrona realu na pcozatku - to powinno sie bylo wykorzystać smiało mogło być 3:0 i bykloby po meczu
0
Messi kurde, szkoda że nie dał nam tego 2:0 byłoby dużo wiecej epwności -.-
0
Trzeba było pozwolić Guardiolii zostać i sprzedać piłkarzy których chciał sprzedać i kupić tych których chciał kupić - trzeba było uwierzyć mu bezgranicznie :)
0
Obrona Barcelony
0
w sumie jak sie obudzi zapał i chęć wygrywania w młodym to może być nieźle
0
Napisz komentarz...Roberto za Cesca? :O Nieźle
0
Adriano jakiego gola strzelil bo teraz wchodze, z dystansu w swoim stylu? Ma ktoś jakiś link? :D
0
ja pierdziele
0
hahahah macie swoją manitę ;/ nauczy Waś żeby zawsze mieć szacunek
0
Pytam czemu Bartra tak mało gra ;/
0
Cuence to ja był akurat trzymał co sił w dłoniach :D Tello to jednak czlowiek jednego zwodu, ale Isaac naprawde umie namieszać. Tym bardziej ze na lewej flance mamy tylko Alexisa, Pedro tam sobie nie radzi, a Messi - któż widzi go w innym miejscu niż na środku?!
0
Trzeba nam tarana pokroju Songa! :D
0
Nie podoba mi sie to oj nie podoba :D
0
Założę się że po odejsciu Martino wróci Tito :P
0
Zdecydowanie Mecz Arsenalu z Bayernem :D Kuźwa jak Kanonierzy wywalą Bawaryczków to będzie nieziemsko miło :D Manchester, fajny rywal, będzie ciężki ale za to emocjonujący (mam nadzieje) dwumecz :d
0
co zrobił Ney w ostatniej akcji, bo mi sie zacięła transmisja? Ograł kilku gości i co?
0
CESC -.-
0
Bardzo się cieszę, że Villa jest szczęśliwy. Gra we wspaniałym klubie który może w tym roku baaaardzo namieszać :)
0
Miki, jestem jego fanem, koleś ma poczucie humoru i jedzie z Was równo :D Czekam na kolejne wpisy :D
0
No ostatnio nie idzie mu, ślizga sie, nie wygrywa pojedynków, nie błyszczy trickami, ale mam nadzieje że powoli systematycznie stanie sie kimś pokroju R10 :D
0
wszedł ktoś bo przerwie? :D
0
wszedł ktoś po przerwie?
0
Ależ wpadamy w bagno, liczę że Pinto trzyma poziom :D
0
Roberto nie dostaje minut w Barcelonie, to sobie ulżył troche w reprezentacji, szkoda chłopaka :D