2

@mika_barca zastanow się co mówisz oglądasz chyba pierwszy mecz w jego wykonaniu. Chłopak to przyszłość defensywy i przyszły jeden z najlepszych obrońców świata. Pytasz czy warto ryzykować te 70 baniek , odpowiem Ci TAK warto.

1

@AxelF Wieżę, dalej nie czytam. 

1

@tomasthc Niby czemu? Nie rozumiem ludzi którzy piszą, że Neymar nas zdradził odszedł dla hajsu Neymar to Neymar tamto. Jedyny minus takiego transferu to to, ze tracimy Dembele który za 2,3 lata mógłbym grac na prawym skrzydle. Zamiast Dembouza dałbym im Coutinho  nie mysląc nad tym ani chwili chociaż go bardzo lubię nie radzi sobie kompletnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Szkoda, że Suarez od 1 minuty ale najprawdopodobniej po 45 minut zagrają Luis z Leo. No nic + za Busquetsa lecimy po trofeum CAMPEONES!

18

Panie Solskjaer niestety przyjeżdżacie na mecz z wypoczętą Barcelona. Jestem o ten mecz bardzo spokojny porównałbym go do rewanżowego z Olympique Lyon, pewnie zaraz ktoś powie, że nie ma co porównywać tych zespołów do siebie bo UTD dużo lepsze, guzik prawda wszystko zależy od nas kiedy my gramy dobrze i gramy swoją piłkę a taką prezentujemy na Camp Nou w Lidze Mistrzów bez dwóch zdań nikt nie jest w stanie stawić nam czoła. Obstawiam 3-0 2x Messi 1x Suarez, wspomnicie moje słowa. VISCA EL BARCA ! ! !

31

We wtorek będzie "Przepraszam za Ashleya Younga który ciała dał, że Dembele robił go jak chciał" Najlepsza piosenka =D

5

Chciałbym zobaczyć Dembele w pierwszym składzie ale raczej Valverde nie będzie się z nim spieszył, mimo wszystko stawiam 2-0 dla Barcy. Czekamy do środy zapowiada się bardzo dobry mecz VEB!

1

Osobiście chciałbym zagrać z Manchestem United długo nie mieliśmy starcia z tym rywalem a mecze z nimi przeważnie były bardzo ciekawe i pełne emocji. Trzymam kciuki za wylosowanie Czerwonych Diabłów zniszczymy ich VEB!

17

Obecnie to nas chyba najbardziej doceniają w Madrycie, bo jak patrzeć co robią tamte drużyny to można tylko płakać i podziwiać Wielka Barce!

0

Bardzo dobry mecz Urugwajczyka ale nie zapominajmy o 5-1 z Realem tam Suarezito pokazał klasę!

0

Niech Barca bierze się za tego De Ligta. Człowiek jest Messim obrony to co on gra w takim wieku jest czymś czego nie da się pojąć. #BARTOMEUMUSISZ!

27

Przecież Marcelo wogóle nie gra, gra ten Reguilon którego pewnie nie znasz ale nie martw się kibice realu tez go nie znają XDD

1

No nie to nie jest Bartra, jeszcze trochę musi pograć żeby się do Bartry porównać :)

0

Ok dzięki, widzisz już tyle razy ze się pogubiłem a ziomek dalej płacze o ten puchar, może trzeba pomyśleć o innym ( Champions League )

3

Może kierował się tym, ze odpoczynek należał się naszym najlepszym piłkarzom, i ja osobiście uważam ta decyzje za dobra to tylko puchar króla który Barca zdobyła bodajże 2x z rzędu. Pierwszy garnitur musi być gotowy na champions league. Uwierz mi, ze zapomnisz o tym spotkaniu i przegranym copa del rey jeśli Barca zdobędzie Ligę Mistrzów.

0

Na Twitch.tv ziomek ma live z meczu polecam dobra jakość po prostu wpisz w wyszukiwarce na twitchu sevilla vs FC Barcelona i masz :)

0

Powodzenia wielki, młody talencie jestem ciekawy jak się u nas sprawdzi trzymałem kciuki za ten transfer. Jeszcze Rabiot latem i będzie pomoc na długie lata, oby tylko jeszcze ten Coutinho odpalił i jedziemy po ligi mistrzów przez najbliższe 5 lat VAMOS BARCA!

71

Technicznie chłop jest bardzo dobry. Moim zdaniem ruch zarządu na + napewno da nam więcej radości niż Munir. Pamietam do dziś jaka bramkę nam strzelił w milanie po czym zrobił tą fenomenalna cieszynke. Osobiście sadze, ze to dobry ruch i odciąży trochę El Pistolero.

3

A co ostatnie nie były dobre? Zatrzymałeś się na zarządzie w 2016r. Abidal robi dobrą robotę i jak najbardziej popieram jego decyzje

1

OBOOOOK! A nie gol. Super komentarz panie Orłowski =D

0

Mają więcej bramek straconych chyba o to chodziło , ale masz racje on akurat powinien siedzieć cicho.

9

Jezus 3 minuty przed meczem to jednak przed meczem. Moim zdaniem trochę przesadzają i tak nie był powołany.

3

Miał zastąpić Neymara wiec narazie robi wszystko dobrze tylko , ze pozaboiskiem.

8

Dawać Malcoma i Dembele na skrzydłach. Przyda się Cou odpoczynek.

0

Harry Kane 4
Edin Dzeko 5
Coś tu nie gra :)

0

Ale panowie czy ja gdzieś napisałem , że Dembele jest najlepszy , czy będzie najlepszy? Nie , napisałem tylko , że ludzie którzy go hejtowali chwile temu jak zobaczyli , że strzela bramkę zamknęli się i siedzą cicho. A co do tego , ze w tym sezonie mamy problemy ze słabszymi rywalami a powinniśmy po nich jechać. Według mnie ten sezon jest taki dziwny powiedz mi czy tylko my mamy z nimi problemy Atletico co chwile gubi punkty o Realu nie ma co wspominać bo można ich zaliczyć już do ogórka ( Smieje się ) . Ten sezon po prostu taki jest , że słabsi rywale walcza z tymi najlepszymi a nie wychodza skazani na porażke jak to było sezon czy 2 sezony temu.

2

Najlepsze: Szybka reakcja naszego trenera która na początku zbyt długo czekał ze zmianami. Teraz jeśli sa problemy robi 3 zmiany w 60-70 minucie i to się ceni rezerwowi mają wiecej czasu do pokazania się , a co ważne w tym sezonie rezerwowi mają znaczenie i wnoszą duzo cennego do naszej gry. Tak trzymaj Valverde

1

Dziesiątki ludzi teraz zmieniło zdanie , ale tylko ty potrafiłeś się do tego przyznać ci co chwile temu go cisnęli teraz siedzą cicho

0

Grał bardzo dobrze bo zobacz na jakim tle piłkarzy grał , nie było w składzie Suareza Coutinho Rakitica nie wspominając o Messim. Chłop najwyraźniej nie radzi sobie na treningach być może nie daje z siebie wszystkiego ale jak zwykle obrońcy Malcoma się znajdą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?