Krisey
Dołączył/a: sierpień 2018
Gdańsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A dlaczego by nie? Czasy kiedy ta liga wyróżniała się siła , mniejszą uwagą pod taktykę tylko długie piłki i walka w powietrzu już dawno minęły. Zobacz jakimi piłkarzami Premier League niszczy Guardiola czy Klopp nie sa to jakieś Rio Ferdinandy czy inne Adebayory są to mali drobni ludzie o niesamowitej technice . Ale nadal chce zostania Dembouza na Camp Nou! :)
2
Kiedy opijasz Manite jeszcze przed meczem :)
1
Powinien w środę dostać szanse i jeśli dobrze się zaprezentuje być 1 wyborem Valverde na El Clasico. Nie wiem czemu go tak skreślił przecież w presezonie był kozakiem jak na gościa który jeszcze musiał tam dolecieć samodzielnie po transferze i był bardzo krótka z resztą piłkarzy.
24
O to chodziło każdy zdrowo myślący widzi , że jest to bramkarz top 1, 2 i powinien bronić w reprze w każdym meczu :)
29
Zagwarantowali Ter Stegenowi dobrą rozgrzewkę przed Liga Mistrzów. To co Mats wyprawia między słupkami to przechodzi ludzkie pojęcie ale niestety na reprezentacje Niemiec nadal za słabo.
1
Dokładnie powinien dostać wolność na skrzydle przecież jest w trójce napastników którzy dryblują a drybling = ryzyko. Nie powinni go ograniczać. Valverde niech skupi się na obronie która jest tragiczna :)
0
Jakoś mnie to nie przekonuje patrząc , że jest to Dembele za 105 mln a nie np. Munir. Dembele z Bundesligi co kiwał sobie od tak 3,4 i potem podawał piłkę do kolegi na pustaka. GDZIE JEST TAKI DEMBELE??? Teraz jak zaczyna dryblować to jakby nie miał zaangażowania i z góry zakłada , że dany pojedynek przegra.
18
Dembele nie pokazał nic , żeby przekonać Ernesto Valverde do bycia 1 wyborem na mecz z Realem , i tutaj powinien nasz trener wziąć pod uwagę Malcoma i dać mu szanse, jeżeli Messi nie będzie zdolny do gry.
0
Jak w tym Czasie Malcom nie dostanie szansy to znaczy ze Valverde nie ma zamiaru na niego stawiać co jest zła decyzja Waldka.
32
To pokazuje miłość zawodnika do Klubu. Barcelona nigdy nie będzie chciała pozbyć sie Messiego , a Messi nigdy nie odejdzie z Barcy ( Nie mówie o zakończeniu kariery) . Wielki piłkarz na boisku i poza nim! :)
3
Teraz w końcu przynajmniej ma bardzo duży wpływ na gole Barcy w LM i wczoraj z Valencią . Bo na początku sezonu to nie dość , ze nie dawał nic drużynie to jeszcze marnował wszystko jak leci więc jak patrzeć na całkowity początek sezonu a teraz to jest progres który za bardzo nie cieszy, bo od takiego piłkarza wymaga się 5x tyle, ale jest lepiej. :)
21
Jeśli ktoś ogląda mecz Barcelony raz na 5,10 lat to śmiało może stwierdzić , że jest naszym wychowankiem. Wczoraj wyglądał jak diament z La Masia.
9
Jeśli tylko będzie okazja na pewno załaduje jakiegoś Longshota :) . Te jego strzały z dystansu są magiczne
7
Niby 40 osób wybranych do tej nagrody a cały świat już wie kto ją dostanie :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
Szkoda tego meczu z Levante ( 5-4 ) , ponieważ wtedy kilka rekordów by się ciągnęło i ciągnęło na wyższy etap.
21
Coutinho moim zdaniem to powinien od czasu do czasu spróbować uderzyć wolnego które u niego stoją na bardzo wysokim poziomie szczególnie wolne z lewej strony były by dla niego idealne a prawa / środek Leo.
8
Salahowi to mimo wszystko należy się za tamten sezon. Co prawda po mundialu każdy zapomniał o jego fantastyczniej grze w LFC ale masz racje Messi od jakiś 3 lat jest niedoceniany z nie wiadomo jakich względów
0
Do Andre Gomesa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Chyba raczej ty nie rozumiesz artykułu o tym piłkarzu , zobacz na jego wiek w fifie bo chyba tam spędzasz najwięcej czasu :) . To był komentarz do którego trzeba podejść z dystansem i trzeba tez go zrozumieć, Tobie się niestety nie udało
0
Panie znawco, te wyjazdy to nam faktycznie nie wychodzą ponieważ na Bernabeu 3-0 to naprawdę słaby wynik . Valverde out!
5
Młody perspektywiczny obrońca który za 4/5 lat może wskoczyć w buty Alby i dawac nam tyle samo radości . Myślę ze to będzie bomba transferowa jak Ronaldo do Juventusu . Oby się udało . Kappa XDDDDDDD
3
raczej napisałbym hiszpanska angielska czy chociażby niemiecka która tez stoi półke niżej niz premier league czy la liga =D
0
Warto było by przyglądać się sytuacji Lacazetta, chłop jest solidny dobry grajek a w Arsenalu nie ma pewnego miejsca w składzie jeśli udałoby się go wyciągnąć za 40 - 55 mln euro to byłbym z tego ruchu zadowolony oglądałem bardzo dużo jego meczy w OL i myślę ze mógłby sprawdzić się u nas, a z Arsenalem tez można negocjować . Jeśli jego sytuacja się nie zmieni do zimowego okienka myślę ze byłby do wyciągnięcia za dobre pieniądze
9
Malcom prosze niech się ludzie tego w końcu naucza :)
2
Wynik meczu z Tottenhamem: 3:1 Messi , David Villa , Pedro .... ohh wait.
3
Szkoda ze Coutinho nie dostał karnego ale cieszą w końcu bramki Suareza
1
Szykują się bardzo dobre mecze przede wszystkim ciekawe i pełne emocji . Liczyłem na Manchester United zamiast Tottenhamu ale i tak jest przyjemne losowanie.
4
A nie jest wliczone? Myślisz ze zapłacili 172 miliony za Buffona? =D