Krisey
Dołączył/a: sierpień 2018
Gdańsk
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ja w sumie byłem tego pewien nie jest to gwiazdeczka typu Neymar tylko gosciu który twardo stąpa po ziemi i wie czego chce a przede wszystkim jest dojrzały. Wiadome było, że zostanie i ja jestem z tego jak najbardziej zadowolony za rok Rabiot za free do nas i PSG dupa cicho .
1
Według mnie w kilku ważnych momentach nasi piłkarze podejmowali złe decyzje , ale ból dupy ludzi na tej stronie mnie przytłacza liczy się zwycięstwo nasi piłkarze wchodzą w sezon i najważniejsze teraz są wyniki a nie dobra gra . Należy pod uwagę wziąć tez murawę która nie pomagała w grze. Trzeba cieszyć się z kolejnych 3 punktów . VISCA EL BARCA
3
Tym bardziej , że nie ma jeszcze Ligi mistrzów a puchar króla zaczynamy jak zawsze z ogórkami nie wiem po co mają oszczędzać nasz najlepszy skład . Lepiej strzelić do przerwy 1,2 bramki i potem zrobić zmiany.
1
Ja napisałem taki składzik jaki bym chciał. Masz racje Suarez zagra ale niech już kopie się po czole i szuka formy w takich meczach niż np w ćwierćfinale ligi mistrzów
2
Ter Stegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Vidal-Busquets-Coutinho
Malcom-Messi-Dembele
0
Xavi lubi to :)
5
Specjalnie was ziomek trolluje pewnie przyszedł od białych. Nie dawajcie się wciągać w taką bez sensu dyskusje wie , że w tym sezonie nic nie wygrają i już ból dupy po 1 kolejce :D
10
Po to są takie artykuly , żeby docenic zmiany w skladzie jakie zaszły w tym okienku za sprawą Erica Abidala który wykonał swietnie swoją robotę i w nagrodę mamy super ławke młodą , utalentowaną ale i doswiadczoną ( Vidal ) która na pewno coś wniesie .
0
W końcu mamy dobrą ławkę i nie ma strachu wpuszczać z niej zawodników ale warto wziąć pod uwagę , że w meczu z Alaves na ławce usiadł Coutinho który jest wart praktycznie połowe tej sumy. Co nie zmienia faktu , że w koncu jest skład kompletny nie wiadomo jeszcze co ze zmiennikiem dla Alby bo narazie Miranda nie grał w meczu o stawkę ale jak narazie wszystko wygląda bardzo dobrze.
1
Również warto zaznaczyć brak Gomesa! :)
6
Sergi Roberto w pomocy bardzo dobry ruch Valverde oby w tym sezonie częściej tam grywał
0
Licze dzisiaj na dobre wejście w sezon i wygranie jakimś 4-0 , 5-0 . VISCA EL BARCA lecimy po obrone tytułu :)
0
Nie zdziwię się jeśli nawet Malcom zacznie od początku w meczu z Boca Juniors on jako nieliczny mega się starał. Myślę , że Valverde to zauważył i jutro jeśli nie wyjdzie od początku to na pewno coś zagra
0
To na takie małe święto rozegrania 200 meczu w barwach Barcy poproszę o hat-tricka i dobre wejście w sezon! :)
3
Powodzenia Marlon! Podbij Serie A bo widać , że potencjał masz i w Barcelonie przypadkowo nie byłeś.
33
Mogło by być większe , żeby lepiej się rzucało w oczy kibicom Realu w razie jak zapomną :)
0
Ta la liga czasami organizacyjnie jest poziom niżej niż nasza Ekstraklasa :D
10
Real przegrał wiec takie posty cieszą nie da się ukryć :)
1
Daj szanse Lengletowi zagra kilka meczy potrenuje z drużyną , i nie pożałujesz ze do nas przyszedł . Jest bardzo dobrym solidnym obrońcą lepszym od Marlona uwierz mi
1
Jesteśmy jakieś 4,5 mln na plusie także to jest okienko którego brakowało od dawniej dawna
86
Powodzenia na dalszym etapie kariery! Sprzedaliśmy go za bardzo dobre pieniądze + opcja wykupu . Kolejny dobry ruch naszego zarządu i tak u nas by nie pograł
10
Do Najlepszych uznałbym też Semedo który się starał fizycznie wygląda bardzo dobrze i dużo mu wychodziło w tym meczu gdyby tylko Suarez lepiej ustawiał się w polu karnym skończył by ten mecz z asysta jak nie dwoma .
1
Tak masz racje zagrał tragicznie to jego przepuszczanie piłki kiedy mógł tylko dołożyć nogę strasznie mnie irytowało. Suarez 20 bramek to w la lidze w calym sezonie 30 będzie :) . My tak narzekamy na niego ale w Madrycie za Suareza by nam Benzeme jeszcze ładnie ozdobili byśmy się tylko zamienili .
3
Nie ma co , aż tak przesadnie narzekać na Suareza . Prawda , że zagrał fatalnie i jest jeszcze na wakacjach ale cała Barcelona nie zagrała jakoś super jest to 1 poważny mecz w tym sezonie i powinniśmy się cieszyć ze zdobycia superpucharu Hiszpanii , a ładna gra i piękne akcje przyjdą z ilością rozgrywanych meczy . VISCA EL BARCA !
1
Atmosferę niczym Peszkin! :)
0
Myślę , że do wygrania może być kluczowe przejście z tego zaklętego ćwierćfinału. Jeśli wejdziemy do półfinału liga mistrzów będzie nasza ale wszystko się wyjaśni w czerwcu :)
37
Bardzo dobry wybór Sergi Roberto na 4 kapitana , jest naszym wychowankiem jest z nami długo należy mu się . Kiedyś widzę jak przejmie opaskę po Messim i zostanie 1 kapitanem :)
1
a Rakitić z Busquetsem to nadal młode konie? Potrzeba zarówno pomocnika który z miejsca pokazuje poziom jak i napastnika
0
Ter Stegen - Alba , Umtiti , Pique , Semedo - Coutinho , Busquets , Vidal / Arthur , Dembele - Suarez Messi również myślę , że Rakitić nie jest jeszcze gotowy na 100% po tak wyczerpującym dla niego mundialu
0
Myślę , że spora część tych dobrych sprzedaży i transferów to zasługa Abidala , w końcu człowiek na odpowiednim miejscu który ma łeb na karku.