8

Ja w sumie byłem tego pewien nie jest to gwiazdeczka typu Neymar tylko gosciu który twardo stąpa po ziemi i wie czego chce a przede wszystkim jest dojrzały. Wiadome było, że zostanie i ja jestem z tego jak najbardziej zadowolony za rok Rabiot za free do nas i PSG dupa cicho .

1

Według mnie w kilku ważnych momentach nasi piłkarze podejmowali złe decyzje , ale ból dupy ludzi na tej stronie mnie przytłacza liczy się zwycięstwo nasi piłkarze wchodzą w sezon i najważniejsze teraz są wyniki a nie dobra gra . Należy pod uwagę wziąć tez murawę która nie pomagała w grze. Trzeba cieszyć się z kolejnych 3 punktów . VISCA EL BARCA

3

Tym bardziej , że nie ma jeszcze Ligi mistrzów a puchar króla zaczynamy jak zawsze z ogórkami nie wiem po co mają oszczędzać nasz najlepszy skład . Lepiej strzelić do przerwy 1,2 bramki i potem zrobić zmiany.

1

Ja napisałem taki składzik jaki bym chciał. Masz racje Suarez zagra ale niech już kopie się po czole i szuka formy w takich meczach niż np w ćwierćfinale ligi mistrzów

2

Ter Stegen

Semedo-Pique-Umtiti-Alba

Vidal-Busquets-Coutinho

Malcom-Messi-Dembele

0

Xavi lubi to :)

5

Specjalnie was ziomek trolluje pewnie przyszedł od białych. Nie dawajcie się wciągać w taką bez sensu dyskusje wie , że w tym sezonie nic nie wygrają i już ból dupy po 1 kolejce :D

10

Po to są takie artykuly , żeby docenic zmiany w skladzie jakie zaszły w tym okienku za sprawą Erica Abidala który wykonał swietnie swoją robotę i w nagrodę mamy super ławke młodą , utalentowaną ale i doswiadczoną ( Vidal ) która na pewno coś wniesie .

0

W końcu mamy dobrą ławkę i nie ma strachu wpuszczać z niej zawodników ale warto wziąć pod uwagę , że w meczu z Alaves na ławce usiadł Coutinho który jest wart praktycznie połowe tej sumy. Co nie zmienia faktu , że w koncu jest skład kompletny nie wiadomo jeszcze co ze zmiennikiem dla Alby bo narazie Miranda nie grał w meczu o stawkę ale jak narazie wszystko wygląda bardzo dobrze.

1

Również warto zaznaczyć brak Gomesa! :)

6

Sergi Roberto w pomocy bardzo dobry ruch Valverde oby w tym sezonie częściej tam grywał

0

Licze dzisiaj na dobre wejście w sezon i wygranie jakimś 4-0 , 5-0 . VISCA EL BARCA lecimy po obrone tytułu :)

0

Nie zdziwię się jeśli nawet Malcom zacznie od początku w meczu z Boca Juniors on jako nieliczny mega się starał. Myślę , że Valverde to zauważył i jutro jeśli nie wyjdzie od początku to na pewno coś zagra

0

To na takie małe święto rozegrania 200 meczu w barwach Barcy poproszę o hat-tricka i dobre wejście w sezon! :)

3

Powodzenia Marlon! Podbij Serie A bo widać , że potencjał masz i w Barcelonie przypadkowo nie byłeś.

33

Mogło by być większe , żeby lepiej się rzucało w oczy kibicom Realu w razie jak zapomną :)

0

Ta la liga czasami organizacyjnie jest poziom niżej niż nasza Ekstraklasa :D

10

Real przegrał wiec takie posty cieszą nie da się ukryć :)

1

Daj szanse Lengletowi zagra kilka meczy potrenuje z drużyną , i nie pożałujesz ze do nas przyszedł . Jest bardzo dobrym solidnym obrońcą lepszym od Marlona uwierz mi

1

Jesteśmy jakieś 4,5 mln na plusie także to jest okienko którego brakowało od dawniej dawna

86

Powodzenia na dalszym etapie kariery! Sprzedaliśmy go za bardzo dobre pieniądze + opcja wykupu . Kolejny dobry ruch naszego zarządu i tak u nas by nie pograł

10

Do Najlepszych uznałbym też Semedo który się starał fizycznie wygląda bardzo dobrze i dużo mu wychodziło w tym meczu gdyby tylko Suarez lepiej ustawiał się w polu karnym skończył by ten mecz z asysta jak nie dwoma .

1

Tak masz racje zagrał tragicznie to jego przepuszczanie piłki kiedy mógł tylko dołożyć nogę strasznie mnie irytowało. Suarez 20 bramek to w la lidze w calym sezonie 30 będzie :) . My tak narzekamy na niego ale w Madrycie za Suareza by nam Benzeme jeszcze ładnie ozdobili byśmy się tylko zamienili .

3

Nie ma co , aż tak przesadnie narzekać na Suareza . Prawda , że zagrał fatalnie i jest jeszcze na wakacjach ale cała Barcelona nie zagrała jakoś super jest to 1 poważny mecz w tym sezonie i powinniśmy się cieszyć ze zdobycia superpucharu Hiszpanii , a ładna gra i piękne akcje przyjdą z ilością rozgrywanych meczy . VISCA EL BARCA !

1

Atmosferę niczym Peszkin! :)

0

Myślę , że do wygrania może być kluczowe przejście z tego zaklętego ćwierćfinału. Jeśli wejdziemy do półfinału liga mistrzów będzie nasza ale wszystko się wyjaśni w czerwcu :)

37

Bardzo dobry wybór Sergi Roberto na 4 kapitana , jest naszym wychowankiem jest z nami długo należy mu się . Kiedyś widzę jak przejmie opaskę po Messim i zostanie 1 kapitanem :)

1

a Rakitić z Busquetsem to nadal młode konie? Potrzeba zarówno pomocnika który z miejsca pokazuje poziom jak i napastnika

0

Ter Stegen - Alba , Umtiti , Pique , Semedo - Coutinho , Busquets , Vidal / Arthur , Dembele - Suarez Messi również myślę , że Rakitić nie jest jeszcze gotowy na 100% po tak wyczerpującym dla niego mundialu

0

Myślę , że spora część tych dobrych sprzedaży i transferów to zasługa Abidala , w końcu człowiek na odpowiednim miejscu który ma łeb na karku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?