KrolewskiKibic
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli chodzi o gre w defensywie,to Marcelo poczynil ogromne postepy . Mecze z Milanem to pokazaly .
Abidal ? Dla mnie od lat jest coraz slabszym graczem jesli chodzi o gre w defensywie . Euro 2008 i MŚ 2010 pokazaly , ze nie tylko zdarzaja mu sie proste bledy , ale takze glupie . Na dodatek ma dojsc dziwny charakter i cos mi sie zdaje,ze to Maxwell zagra w 1 skladzie w GD .
0
VV nie jest slabym bramkarzem to prawda . VV w sumie nie popelnil dawno bledu,ktory zdarzylo mu sie 4 lata temu . Smiem twierdzic ze Casillas od 4 lat jest najlepszym bramkarzem na swiecie .
0
Jak dla mnie Barça albo wygra 5:1 albo zremisuje 0:0.To zależy jak Mou ustawi zespół. Jak będę próbowali atakować to przegrają a jak postawią "autobus" to będzie ciężko
Nie wiem czemu tak uwazasz,ale zapewniam Cie ze ani 5-1 Barca nie wygra(Real tez) i napewno nie bedzie bezbramkowego remisu . Real jako Autobus,umiesz sobie to wyobrazic ? Btw Inter sie bronil, bo mial co bronic i gral o jednego gracza mniej .
0
Moglbym w sumie przytaczac mase innych sytuacji , ale wiekszosc was i tak widzi,ze Pique nie wie co mowi ...
0
za taka cene to swietny ruch Barcy,ale slyszalem ze Atleti i Inter beda o niego walczyc , wiec wg mnie ta cena to plotka
0
LewyFCB
tylko Real gral 10 na 11 przez 14 min a Barca grala 11 na 10 przez ponad 70 . Tak btw Arbolea,Albiol,M.Diarra,Granero,Canales,Leon,Benzema jakby cos to rezerwowi Realu
0
Nie wiem czemu , ale na innych stronach wywiad brzmi inaczej (chodzi o to , zeby zrobic graczy Realu bufonow na poziomie Piquego)
0
Mou dostajac pierwsza czerwien dostaje kare taka sama jak Guardiola , ktory bodajze nazwal 3 sedziow klamcami i po raz 4 zostaje ukarany ... Z Milanem sedziowie tez nam pomogli , a Z Kopenhaga to sedzia powinien ukarac kartka Ndoye za to , ze dostal kopniaka . Oczywiscie Gijon grajac Barca gral swoja najlepsza jedenstka ... Juz nie wspomne,ze w Barcelonie on gra raptem od paru lat,bo wczesniej uciekl dla kasa z klubu , ktorego tak ... kocha
0
Zalosna decyzja ...
0
Szkoda ze nie wspomnieliscie o tym , ze Guardiola rowniez rzuca słowa w kierunku Realu
0
"Jeśli Sneijder wygra to się załamię... "
Sneijder byl najlepszy w swojej reprezentacji na Mundialu a na dodatek strzelil 5 bramek . LM,Serie A tez gral bardzo dobrze a na dodatek Inter wygral takze Coppa Italia . Sa podstawy aby ZP dostal Sneijder . Natomiast nie rozumiem czemu Iniesta ma tak duze szanse . Czesciej wracal po kontuzji albo je leczyl niz gral. Na mundialu zdobyl 1 bramke .
0
Riijkard nigdy dla mnie nie byl dobrym trenerem . Teraz tylko to potwierdzil .
0
Sneijder zdobyl 5 bramek na mundialu zdobyl ze swoja druzyna 3 korone . Messi w 2009 roku dostal ZP MAJAC podobny dorobek z rekordowa przewaga ...
0
Messi10
Patrzac na osiagniecia Del Bosque przewyzsza Guardiole .
Warto dodac fakt,ze Del Bosuqe jest pierwszym trenerem,ktory poprowadzil Hiszpanie do MŚ ...
Juz nie wspomnialem ze Don Balon to Katalonska Gazeta , a jak Katalonska .
0
Ciekawe czemu np.Guardiola jest wyzej od Del Bosque
0
Kiedys na tej stronie pisalo,ze Barcelona zrobila niezly interes . Pozbyla sie konfliktowego gracza ,ktoremu konczy sie kontrakt a pozyskala obok Leo Messiego najlepszego pilkarza na globie . :)
0
Eto'o nie poszedl by do Realu bo nie szanuje kibicow Realu ani Jose Mourinho . Zreszta to by chcial takiego gracza w zespole ? Jeszcze moze 12 mln mialby mu Real placic,a on gdyby musial grac na innej pozycji niz na szpicy obrazilby wszystkich dookola .
0
Patrzac obiektywnie Mourinho powiedzial prawde .
0
Pato vs Pedro - I tu problem:D. REMIS
Jako kibic Realu , wiec jestem bardziej obiektywny od Ciebie uwazam ze Pato jednak jest lepszy . Pato za 2/3 wraz z Dzeko,Balotellim,Higuainem uzupelnia najlepsza "10" napastnikow .
0
Wydaje mi sie ze nie spradzi sie . Transfery przeprowadzane za kadencji Guardioli nie sa najlepsze . Nie mowie,ze Czyhrgrynskiego albo Ibre trzeba bylo sprzedac,ale konczyli Ci gracze swoja przygode dojsc szybko
0
Widze,ze kibice Barcy strasznie obawiaja sie Rubina ...
Rubin jest słabszy niz w zeszlym sezonie . Odeszli Dominguez,Bukharov,Semak ...
0
gracz z Madrytu chwali Barce...niemożliwe
Real jaki jest,ale szacunek i kultury ludziom zwiazanym Realu odmowic nie mozna
0
Podstawowy skład tej reprezentacji wyglada mniej wiecej tak
De Gea - Azpilicueta,Dominguez,San Jose,Canella -Ander,Parejo,Javi Martinez - Mata,Bojan,Capel
0
Barcelona jak zawsze jesli chodzi o losowanie . Grupa A i Grupa G to grupy smierci
0
Raiola,celowo tak mowi .... bo tak naprawde,chce podwyzki ...
Kto racjonalnie myslacy,uwaza ze City i Real sa zainteresowane Ibra . W City nie ma dla niego miejsca,a tam jest troche zbytecznego towaru a w Realu("ozil to ostatni transfer) a na dodatek,Barcelona nie poszlaby na to .
0
Barca na tej wymianie moglaby wyjsc dobrze . 25 mln + Boriello . Zmienik sam w raz a na dodatek wiecej kasy na MAscherano i Cesca
0
Mam nadzieje,ze Barca go nie kupi . Swietny defensywny pomocnik lepszy od Busquetsa i Toure tez
0
"Hleb będzie chyba naszym Jurkiem Dudkiem w zespole z tą różnicą że on przynajmniej może sobie posiedzieć na ławce co dla Hleba obecnie jest niemożliwe=]"
Dudzio w Realu ma dojsc mocna pozycje , nawet juz mial opaske kapitana (np.wczorajszym meczu) . Dudka z Realu nikt nie wygania w przeciwienstwie do Hleba i wobec Jurka nie bylo takie wysokie oczekiwania bo przychodzil za darmo jako zmiennik Ikera . A tylko z niego sie smieja,bo jest rezerwowym bramkarzem w Realu(podobnie jak Kuszczak,Fabianski,Szczescny,ktorzy sa zas uwazani , za o wiele lepszych nie wiadomo z jakiego powodu )
0
"czyli Gonzalo Higuain, ktory tam od momentu przyjazdu robi kawal dobrej roboty. Jemu podwyzszyli z 3.5 do 5, a tu facet za twarz dostaje 5 mln...?"
Podwyzszyli z 2.5 mln do 5 *
0
"poszedł gówniarz na kasę po prostu. teraz już dla swojej 'ulubionej' drużyny raczej nie zagra. "
Jakby ten "gowniarz " poszedł za kasa,byc moze gralby w BARCIE . Zarobilby w Blaugranie z by gdzie 6,7,8,9 mln za sezon (Bojan zarabia 5-7 mln a jest rezerwowoym czy Zlatan 12 czy 13 a tez raczej bedzie rezerwowym).Barcelonie pilkarze nie umieraja z braku pieniedzy . Barcelonie mimo ze w kadrze jest 20 czy 21 graczy to przelicznik zarobkow na 1 pilkarza jest wyzszy nawet niz w Chelsea a niewiel nizszy niz City