KrolewskiKibic
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wcale nie zdziwi mnie jak Real/Barca zdobeda mistrza zdobywajac komplet punktow(albo przegrywajac/remisujac jedno GD)
0
po 1 35 mln watpie ,zeby Barca zgodzila sie na to jak zapłacili 48 mln Euro Interowi 2 mln Eto'o(za to ze zgodzil sie odejsc) 2 mln Majorce(jakis zapis) oraz oddali Eto'o zeby teraz za 35 mln go sie pozbyc i to jescze do Realu
po 2 Real juz nikogo nie kupuje
0
Dziwi mnie obecnosc w tej "3" Iniesty . MŚ miał znakomite,ale podczas sezonu glownie byl kontuzjowany . W tej "3" powinien znalezc sie raczej Robben albo Messi
0
Na miejscu Barcy zlozylbym oferte Liverpoolowi 12 mln Euro + 2 gracze albo 20 MLN + A.Hleb
0
"Więcej Waszych wypocin edytował i usuwał nie będę, każdy kolejny obraźliwy komentarz skończy się banem. Obojętnie czy napisze go kibic Barcelony czy Realu, nie będę tolerował takiego burdelu. "
Cos mi sie zdaje,ze do tego sajgonu dorzucilem pare cegielek,ale to co pisalem(mam na mysli o Pique)bylo na tej stronie i nie wymyslilem tego by zrobic komus na zlosc .
0
edit by mod
0
Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie
0
A o zraszaczach to juz zapomnieliscie ? Ja sie obawiam,ze jak nie wygracie to one pojda w ruch ...
0
bo Francuz na tej pozycji to absolutny Top na swiecie
Topowi Lewymi Obroncami sa Ashley Cole,Gael Clichy,Patrice Evra.
0
Khedira przeszedl do Realu za 12 mln Euro z tego co wiem
0
winny sie tlumaczy ...
0
Van Gaal ma racje . Faworytem jest Barca . Wg mnie
1.Barcelona
2.Chelsea
3.Inter
4.Man Utd
5.Bayern
6.Real
7.Arsenal
8.Lyon
9.Roma
Na dzien dzisiejszy od Realu jest 5 lepszych druzyn a 3 na niemalze identycznym poziomie,ale Mourinho zrobi roznice i mam nadzieje,ze dogonimy czolowke .Natomias LaLiga Barca,jest faworytem ale wedlug mnie Real wygra Primere ( przewaga 1 pkt)
0
Rafinaldo
Nie wiem czy wiesz,ale Raul otrzymal kase za wypelnienie kontraktu . Nikt z Realu go nie wyganial,problem byl czas jaki Raul spedzalby na lawce rezerwowych . Raul , chce grac . Schalke 04 bedzie gwiazda i strzeli troche bramek
0
W prawie kazdym klubie Pilkarze jedza wspolne posilki ... Zaden Trener nie odgapia tego od drugiego
0
"sZKOda że trener hiszpanów ustawia Thiago na DM ,a jakiegoś Canalesa na przodzie.I w dodatku Rochina na ławce a na boisku jakaś niezdara Rodrigo. "
Daj sobie siana . Niezdara bo gra w Realu ... Jestes smieszny
0
Nie rozumiem was . Jak Hiszpania zdobyla MS , TO na tej stronie panowala euforia i wielu z was pisalo "Viva Espana " . Teraz popieracie Laporte . Jakby Barca grala Lidze Katalońskiej głupio by było . Bez GD I bez rywali zostalby Real
0
"tylko nie rozumiem stanowiska Realu ,oni z nikim nie grają ... "
13 .08 mecz z Bayernem Monachium a 8 albo 7 tez Real ma mecz ...
0
do redaktorów tej strony
napiszcie ,ze was Kapitan dzisiaj zagra swoj 90 mecz . Przeskoczy Hierro jesli chodzi o ilosc wystepow i bedzie na 4 miejscu jesli chodzi o wystepy reprezentacji .
Dobrze widziec,ze obawiacie sie Realu :P bo mistrzostwo niech wroci do Madrytu
0
Dla mnie na dzien dzisiejszy :
1.Sneijder
2.Xavi
3.Robben
4.Schweinsteiger
5.Messi
6.Villa
7.Ronaldo
8.Maicon
9.Lahm
0
Jak Real wzial kredyt , to chyba nie musze pisac,co zrobil (Arcybiskup i tam tego typu sprawy) :)
0
Ten człowiek jest smieszny . To,ze przegrali z CSKA to winna Realu albo Barcy ? Powiedzcie mi czemu,jak myslicie ile % ludzi wolaby obejrzec mecz Sevilli np.z Malaga od meczu Barcy,Realu ? Wydaje mi sie,ze Del Nido chciałby aby jego Sevilla miala szanse na mistrzostwo . Problem w tym,ze w LL jest Real i Barca
0
Akurat z Meksykiem to on zawalil wszystkie bramki
0
Dziwia mnie komentarze typu Higuain na lawke i wtedy bedzie to pieknie wygladac ;] Co Do "Krysi" ciezko gra sie w zespole gdzie na 23 graczy 6 jest ofensywnych z czego w ataku graja Almeida,Liedson a do tego dochodzi wypalony rozgrywajacy Deco
0
"I powiedz Mi moze dlaczego Casillas nie wychodzil do pilki rekami, zeby ja wybic w bok, albo po prostu schwytac. Nie chce zwalac tu winy na nikogo "
Domyslam sie , ze grales wiele razy w pilke nozna . Jednak napewno bycie bramkarzem najlepiej Ci nie wychodzilo . Otoz Casillas na poczatku chcial ja lapac jednak Szwajcar probowal go minac a Iker zrobil to co zrobilby kazdy . Nawet "Najwspanialszy Bramkarz W historii Hiszpanskiego Futbolu " by tak zrobil(W meczu z Interem przez nikogo nie atakowany wslizgiem wylozyl pilke Stankoviciowi) . Co do Xabiego Alonso mial najmniej strat i najwiecej przechwytow i najblizej byl zdobycia bramki . Czemu napisalem wzmianke o Zizou . JUz nie raz padaly tu okreslenia "Xavi najlepszy srodkowy pomocnika ostatnich 10 lat) . To Zidane a Xavi byl najlepszy .
Mecz przegrała cała Reprezentacja . A nie Casillas . Co do bramkarzy . Nawet jesli Casillas bylby bramkarzem nr.3 to i tak do bramki wskoczylby Reina
0
Co do samego meczu szkoda mi Iniesty,ktory ponoc wroci dopiero za 2 tyg . A jako jedyny z graczy ofensywnych mial jakis pomysl na gre
0
Ten mecz pokazal ,ze Xaviego nie mozna porownywac do Zizou .
Rowniez obroncy sie nie popisali konkretniej Pique i Capdevilla .
PS.Casillas winnym ? No tak,przeciez to kolo niego przesla prostopadla pilka :)
0
Dobrze,ze artykule nie ma zadnej wzmianki o jego DNA :P
0
"Juz nie moge sie doczekac zalosnej Catanaccii realu w GD buahahahahahahhahahahahaha :D Real traci szacunek a teraz straci tez wlasny styl :) "
Tak samo miala byc kilka lat wstecz :] . Jak sie konczylo dobrze wiemy . 4-1,2-0 :] . Co do Laporty jednak on raczej cierpi na madristitas . Dzien bez wypowiedzi o Mourinho,Realu jest dniem straconym ...
0
Jestem kibicem Realu i powiem tylko tyle (popatrzcie na zrodlo) ...
0
Moussa Sissoko to bardziej gracz w stylu Keity . Dla mnie lepiej,ze Barca nie chce kupic np.Toulalana,Mascherano,Martineza