0

Wcale nie zdziwi mnie jak Real/Barca zdobeda mistrza zdobywajac komplet punktow(albo przegrywajac/remisujac jedno GD)

0

po 1 35 mln watpie ,zeby Barca zgodzila sie na to jak zapłacili 48 mln Euro Interowi 2 mln Eto'o(za to ze zgodzil sie odejsc) 2 mln Majorce(jakis zapis) oraz oddali Eto'o zeby teraz za 35 mln go sie pozbyc i to jescze do Realu

po 2 Real juz nikogo nie kupuje

0

Dziwi mnie obecnosc w tej "3" Iniesty . MŚ miał znakomite,ale podczas sezonu glownie byl kontuzjowany . W tej "3" powinien znalezc sie raczej Robben albo Messi

0

Na miejscu Barcy zlozylbym oferte Liverpoolowi 12 mln Euro + 2 gracze albo 20 MLN + A.Hleb

0

"Więcej Waszych wypocin edytował i usuwał nie będę, każdy kolejny obraźliwy komentarz skończy się banem. Obojętnie czy napisze go kibic Barcelony czy Realu, nie będę tolerował takiego burdelu. "

Cos mi sie zdaje,ze do tego sajgonu dorzucilem pare cegielek,ale to co pisalem(mam na mysli o Pique)bylo na tej stronie i nie wymyslilem tego by zrobic komus na zlosc .

0

edit by mod

0

Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie

0

A o zraszaczach to juz zapomnieliscie ? Ja sie obawiam,ze jak nie wygracie to one pojda w ruch ...

0

bo Francuz na tej pozycji to absolutny Top na swiecie

Topowi Lewymi Obroncami sa Ashley Cole,Gael Clichy,Patrice Evra.

0

Khedira przeszedl do Realu za 12 mln Euro z tego co wiem

0

winny sie tlumaczy ...

0

Van Gaal ma racje . Faworytem jest Barca . Wg mnie

1.Barcelona

2.Chelsea

3.Inter

4.Man Utd

5.Bayern

6.Real

7.Arsenal

8.Lyon

9.Roma

Na dzien dzisiejszy od Realu jest 5 lepszych druzyn a 3 na niemalze identycznym poziomie,ale Mourinho zrobi roznice i mam nadzieje,ze dogonimy czolowke .Natomias LaLiga Barca,jest faworytem ale wedlug mnie Real wygra Primere ( przewaga 1 pkt)

0

Rafinaldo

Nie wiem czy wiesz,ale Raul otrzymal kase za wypelnienie kontraktu . Nikt z Realu go nie wyganial,problem byl czas jaki Raul spedzalby na lawce rezerwowych . Raul , chce grac . Schalke 04 bedzie gwiazda i strzeli troche bramek

0

W prawie kazdym klubie Pilkarze jedza wspolne posilki ... Zaden Trener nie odgapia tego od drugiego

0

"sZKOda że trener hiszpanów ustawia Thiago na DM ,a jakiegoś Canalesa na przodzie.I w dodatku Rochina na ławce a na boisku jakaś niezdara Rodrigo. "

Daj sobie siana . Niezdara bo gra w Realu ... Jestes smieszny

0

Nie rozumiem was . Jak Hiszpania zdobyla MS , TO na tej stronie panowala euforia i wielu z was pisalo "Viva Espana " . Teraz popieracie Laporte . Jakby Barca grala Lidze Katalońskiej głupio by było . Bez GD I bez rywali zostalby Real

0

"tylko nie rozumiem stanowiska Realu ,oni z nikim nie grają ... "

13 .08 mecz z Bayernem Monachium a 8 albo 7 tez Real ma mecz ...

0

do redaktorów tej strony

napiszcie ,ze was Kapitan dzisiaj zagra swoj 90 mecz . Przeskoczy Hierro jesli chodzi o ilosc wystepow i bedzie na 4 miejscu jesli chodzi o wystepy reprezentacji .

Dobrze widziec,ze obawiacie sie Realu :P bo mistrzostwo niech wroci do Madrytu

0

Dla mnie na dzien dzisiejszy :

1.Sneijder

2.Xavi

3.Robben

4.Schweinsteiger

5.Messi

6.Villa

7.Ronaldo

8.Maicon

9.Lahm

0

Jak Real wzial kredyt , to chyba nie musze pisac,co zrobil (Arcybiskup i tam tego typu sprawy) :)

0

Ten człowiek jest smieszny . To,ze przegrali z CSKA to winna Realu albo Barcy ? Powiedzcie mi czemu,jak myslicie ile % ludzi wolaby obejrzec mecz Sevilli np.z Malaga od meczu Barcy,Realu ? Wydaje mi sie,ze Del Nido chciałby aby jego Sevilla miala szanse na mistrzostwo . Problem w tym,ze w LL jest Real i Barca

0

Akurat z Meksykiem to on zawalil wszystkie bramki

0

Dziwia mnie komentarze typu Higuain na lawke i wtedy bedzie to pieknie wygladac ;] Co Do "Krysi" ciezko gra sie w zespole gdzie na 23 graczy 6 jest ofensywnych z czego w ataku graja Almeida,Liedson a do tego dochodzi wypalony rozgrywajacy Deco

0

"I powiedz Mi moze dlaczego Casillas nie wychodzil do pilki rekami, zeby ja wybic w bok, albo po prostu schwytac. Nie chce zwalac tu winy na nikogo "

Domyslam sie , ze grales wiele razy w pilke nozna . Jednak napewno bycie bramkarzem najlepiej Ci nie wychodzilo . Otoz Casillas na poczatku chcial ja lapac jednak Szwajcar probowal go minac a Iker zrobil to co zrobilby kazdy . Nawet "Najwspanialszy Bramkarz W historii Hiszpanskiego Futbolu " by tak zrobil(W meczu z Interem przez nikogo nie atakowany wslizgiem wylozyl pilke Stankoviciowi) . Co do Xabiego Alonso mial najmniej strat i najwiecej przechwytow i najblizej byl zdobycia bramki . Czemu napisalem wzmianke o Zizou . JUz nie raz padaly tu okreslenia "Xavi najlepszy srodkowy pomocnika ostatnich 10 lat) . To Zidane a Xavi byl najlepszy .

Mecz przegrała cała Reprezentacja . A nie Casillas . Co do bramkarzy . Nawet jesli Casillas bylby bramkarzem nr.3 to i tak do bramki wskoczylby Reina

0

Co do samego meczu szkoda mi Iniesty,ktory ponoc wroci dopiero za 2 tyg . A jako jedyny z graczy ofensywnych mial jakis pomysl na gre

0

Ten mecz pokazal ,ze Xaviego nie mozna porownywac do Zizou .

Rowniez obroncy sie nie popisali konkretniej Pique i Capdevilla .

PS.Casillas winnym ? No tak,przeciez to kolo niego przesla prostopadla pilka :)

0

Dobrze,ze artykule nie ma zadnej wzmianki o jego DNA :P

0

"Juz nie moge sie doczekac zalosnej Catanaccii realu w GD buahahahahahahhahahahahaha :D Real traci szacunek a teraz straci tez wlasny styl :) "

Tak samo miala byc kilka lat wstecz :] . Jak sie konczylo dobrze wiemy . 4-1,2-0 :] . Co do Laporty jednak on raczej cierpi na madristitas . Dzien bez wypowiedzi o Mourinho,Realu jest dniem straconym ...

0

Jestem kibicem Realu i powiem tylko tyle (popatrzcie na zrodlo) ...

0

Moussa Sissoko to bardziej gracz w stylu Keity . Dla mnie lepiej,ze Barca nie chce kupic np.Toulalana,Mascherano,Martineza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?