KrolewskiKibic
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przypomne tylko tyle ze w 2007 tez wam Real mial nie zagrozic ;] (mam nadzieje na lepszy sezon niz ten co byl w wykonaniu Realu)
0
Ja słyszałem,ze z "2" bedzie gral Albiol a Pedro z "18 "
0
Wiem ,ze jestescie za Barcelona ale juz przesadzacie . Higuain w Reprezentacji napewno nie jest slabszy od Aguero,Teveza ? Najslabszym pilkarzem,ktory zostal powolany jest Palermo ... Najbardziej zawodzi Messi(ktory gra na tej pozycji co Barcie ) .
Tak na marginesie czemu powolania nie dostali np . Zanetti,Cambiasso,Gago,Banega,G.Milito,Garay,Zabaleta,Ansaldi,Lucho Gonzalez,Ustari,Perotti ?
0
Lepiej jak Zostanie w Arsenalu . Łatwiej bedzie Realowi nawiazac walke z Arsenalem a Kanonierom walczyc o 3/4 miejsce
0
Barcelona jesli chodzi o koszykowke jest inna druzyna niz w pilce.Pilce jestescie w miare oszczedni w koszu nie ;].3 mln za Gracza z Europy to tak jakbyscie kupili np.Douglasa Coste(jednego z lepszych graczy grajacy w Ameryce Poludniowej i perspektywistycznego jak Richy Rubio) za 75 mln Euro.
Pozdrawiam
0
Widze ze kilku z was nie zna zasad.Zespoly z tego samego kraju i z koszyka nie moga byc ze soba w grupie!!
Grupa Smierci wedlug mnie bylaby grupa
Barca,Inter,Marsylia,Wolfsburg lub
Man U,Real M,Fiorentina,Wolfsburg
0
Spodziewam sie ciezkiego losowania.Real napewno bedzie mocnej grupie.Wedlug mnie Barca i Man U beda miec latwe grupy(szczegolnie pierwsi nie losuja zle)
Pozdrawiam
0
A kIBice Barcy smiali sie gdy Real po pierwszej polowie prowadzil tylko jeden zero...
0
do Marco87
Przepasc jesli chodzi o wysokosci transferow ale patrzac na pensje to nie ma zadnej przepasci.Przeciez koszykarze Olympiakosu,Cska czy waszej druzyny maja wieksze od wielu niezlych graczy
0
Z takimi transferami Europy podbic sie nie da
0
nepharin
Ocenilem L Lopeza na podobnej skali co Higuain(zostal oceniony tutaj)po nie tamtym sezonie(Lopez mial lepszy od Teveza).Ktos napisal Ze Gonzalo jest tylko rezerwowym W Realu.Ale bramki strzela gra w kratke ale nie gra gorzej od Lopeza(ktory strzelil bodajze swoja 3 bramke)jedna z Le Mans a bodajze 2 w sparingach a sezon rozpoczal o 4 tygodnie wczesniej;].Mozna powiedziec Lyonie ciezej o bramki niz w Realu.Tylko Real gra jeszcze sparingi,i w Realu do strzelania bramek nie kupuja tylko napastnikow.LaLiga to chyba najbardziej techniczna i najpiekniejsza Liga dla Kibica jesli chodzi o styl gry.Tutaj Beniaminek nie kupuje sobie stopera za 9 mln Euro tylko po to by walczyl o pierwszy sklad.Tutaj kazdy klub ma conajmniej 4 wychowankow w kadrze.Wychowankie Barcy,Realu a nawet Valencii znalezli by sobie w miejsce w pierwszym skladzie wielu druzyn.Nasza Primera Division przezyje kryzys gospodarczy.A nawet to ja wzmocni,zas Angolom nie pomoze
0
nepharin
Masz racje,ale dla mnie z jednym bledow Pereza jest to ze on pozniej stracil zaufanie do czlowieka(ktory na futbolu)sie zna mam na mysli Jorge Valdano.Fakt sprzedaz Makelele'ego to byl blad.Pozniej gdy juz bylo za pozno Real pocierpial.Pozniej byly Gravenseny(mial kilka znakomitych spotkan) i Pablo Garcia(kompletny nieudany transfer).Zas Michel pozniej juz byl tylko swoim cieniem.Byl Diogo (teraz chyba gra w Saragossie) czy Cicinho(ktorego moze pozyskacie)ale oni tez byli zlymi inwestycjami.Co do Galakticos z kad tys to wzial ;p?Florentino w swoim 2 wywiadzie(bodajze 1 czerwca)powiedzial na pytanie czy to bedzie Galacticos 2.0 odpowiedzial to jest Real Madryt i to wy nas nazywacie Galacticos.Zas o tych wypowiedz ktorych przytaczasz.Kaka powiedzial musimy zneutralizowac Barce,Ronaldo powiedzial wszyscy rozpoczynamy nowy sezon od zera,a Granero powiedzial gratuluje Barcelonie im tego obfitego sezonu ale teraz szanse sa po 50%.
balcer9
Powiem szczerze nie ogladam za duzo spotkan Argentyny ale powiem ci jesli juz jakies ogladam to Messi nie mnie nie porywa.Tak bylo w finalowym meczu z Brazylia w Copa America 2007(Canarinhos wygrali 3-0 grajac bez 2 najwazniejszych graczy)zas w ostatnich meczach eliminacyjnych ktore widzialem Zawiodla cala reprezentacje,a gra ich nie wygladala najlepiej brakowalo im JRR(mecze z Ekwadorem i z Boliwia).
0
nepharin
iBRAHIMOVIC moze sie zmienicJuz nie jest az tak przemadrzaly ze cos musi byc na rzeczy.Ja wiem ze wy niecierpicie Realu,Ronaldo i mnie bo twierdze ze Messi w 2008 nie byl najlepszym graczem czy to ze jestem za Realem i uwazam ze Higuain jest lepszy od Lisandro Lopeza czy Denisa nie oznacza ze nie wiem o czym pisze
pozdrawiam
0
Marco87
Ja przeciwienstwie do was(mowie o kibicach Barcy)umiem przyznac kto byl najlepszym pilkarzem w 2009 kto w 2008 a kto w 2007
Ten rok Messi,a dla was odkad odszedl Ronaldinho caly czas to Leo Messi jest najlepszym pilkarzem
0
czarna wołga
bodajze 3 nagrody gracze Chelsea a 2 gracz Man U
0
Cale bym sie nie zdziwil jak wszystkie nagrody zdobeda gracze Barcelony
0
balcer 9
Nie siedze na tej stronie,tylko ja odwiedzam,a wlasciwie nie bez powodu bo idzie tu znalezc ciekawe komentarze.
szusti
A pamietasz Maj 2008?4-1 dla nas i te wasze 2 celne strzaly na bramke ?Mam watpliwosci
Co do Zlatana Ibrahimovicia jakos dziwnym trafem to ze grajac w Ajaxie byl malo lubiany bo obrazal swoich kolegow
pozdro
0
blaugranacule19
Lisandro Lopez?Hehe czy mi sie wydaje czy ten gracz nic Nie gra w OL Lyon?
0
blaugranacule 19
Wymien chociaz 5 (bo tylu najmniej powolywal Maradona);]
0
blaugranacule 19
Nie wiem czy to jest sens nazywac kolesia "gejem" ktory mial wiecej dziewczyn od Ciebie
pozdrawiam
0
lemioniada
Od Ibrahimovicia gracza o ciezszym charakterze nie znajdziesz w zadnej z najlepszych Lig na Swiecie(no chyba jesli dla ciebie nasza super Ekstraklasa nalezy do takich lig to tak ;]).Cristiano zawsze mowil jesli odejdzie to tylko do Realu a to ze kibice Barcy go nienawidza to juz nie moj interes.Ibrahimovic natomiast mowil "ze perspektywa gry w klubie ktory jest tak rozpoznawalna marka w Europie jest kuszaca"-tak mowil swego czasu o Realu.Pozniej bylo mowione ze powalczy o LM z Interem a pozniej przyszla oferta z Barcy (ktora na sile chciala sie pozbyc sie Eto'o bo zaden kupiec oprocz Szejkow ktorzy byli nim zainteresowani nie podobala sie wycena gracza na 30 mln Euro)a tam zas Eto'o grac nie chcial bo bonusu za odjescie nie dostal.No i doszlo do tej transkacji ktora zezarla was caly budzet transferowy na te okienko(bo to byl 3 wasz transfer po Maxwellu i Keirrisonie ,ktorego nie powinniscie wypozyczac)
pozdrawiam
0
jaco 78
Higuain sie nie dostanie poki w niej bedzie Diego Maradona.Jakie szanse ma Igła w takiej sytuacji gdy Kun jest mezem jego corki a przy okazji graczem ktory pasuje do gry w tej reprezentacji a obok niego gra najlepszy gracz tej kadry?Dla mnie Goznalo powinien skorzystac sympatii jaka go darzy Domenech ;]Tym bardziej zE Argentyna gra 2 napadziorami a Maradona woli powolywac innych rezerwowych i to druzyn slabszych od Realu bo City i Napoli do jakis bardzo mocnych druzyn nie naleza.Rowniez akcje Lisandro Lopeza,Lavezziego i Diego Milito stoja wyzej niz Gonzalo
Pozdrawiam
0
lemoniada
Wiesz jak dla mnie Ronaldo jest zdecydowanie lepszym pilkarzem od Ibrahimovicia.Pokorniejszym kims takim ktory jest wstanie cos osiagnac na arenie miedzynarodowej.Choc jako kibic Realu musze przyznac ze ta cena moglaby byc nizsza a cena jaka byla wynikla z tego ze Calderon zrobil cos czego nie powinien.A to ze tam jego nogi zostaly ubezpieczone to akurat dobrze.Bo pewnie jak przyjda mecze o stawke to agresywne ataki nie beda rzadkoscia
Pozdrawiam
0
Co mu Diego mial innego powiedziec?Jak z niego trener i taktyk zaden.Ciezko bedzie Albicelestes wejsc do mundialu bez gry barazowej
pozdrawiam
0
"Wydaję sie wam że powienien w stylu Pereza zapowiedzieć 7 transferów i każdy przepłacic?"
Hehe to ja wam zycze byscie za 34 mln kupili graczy o zblizonym poziomie do Xabiego Alonso i Alvaro Arbolei ;]
PS.W tym sezonie prawdopodobienstwo kontuzji np.dosc szklanego Andresa Iniesty czy Rafy Marqueza jest wieksza o jakies 40%.Jeszcze kilku waszych graczy wyfrunie na PNA wiec to troche smieszne nie robic zadnych wzmocnien a nic sie 2 razy nie zdarza i nie jest powiedziane ze oprocz kontuzji Marqueza,Iniesty i kilku urazow Messiego przebrniecie caly sezon
Pozdrawiam ;]
0
Gratuluje zwyciestwa chociaz raczej bylo pewne ze wygracie bez wiekszych klopotow 2 mecz
pozdro
0
katalonix
Idac twoim tokiem myslenia to Fabregas i Messi nie sa waszymi wychowankami ;].Pozdro
0
rev3n
Czytac umiem tylko sie smieje czemu takiego ustawienia nie ma pokazanego ;].Swoja droga co do naszych wychowankow zapomnieliscie o Antonio Adanie i Alvaro Arboledzie a Jordi Codina nie zostal sprzedany tylko skonczyla mu sie umowa ;].Zas sprzedany z pierwokupem(tak jak w przypadku Daniego Parejo) zostal Alberto Bueno.Co do Alvaro Negredo jest naszym wychowankiem ale z nim jest podobnie jak z Messim czy chociazby z Cesciem(ze niektorzy mowia ze jest a niektorzy ze nie )
PS.Zapomnieliscie napisac np.o Fernando Navarro z Sevilli czy Sergio Garcii z Reaul Betisu Sevilli
pozdrawiam ;]
0
Czemu w tym skladzie nie ma Abidala kupionego za 18 mln Euro,Ibrahimovica za bodajze 48 mln + Eto'o oraz Daniego Alvesa kupionego za 32 mln Euro + Navarro ?
PS.Kaka kosztowal 65 mln Euro,Ronaldo bodajze 80 mln Funtow(co daje 94 mln Euro)a Benzema narazie 35 mln Euro jesli spelni wymogi to dojdzie do 41 a nie do 42
Pozdro
0
Wychowanek Realu,obdarzony talentem ale nie do konca radzacy sobie presja.