Krystiankkk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coś pięknego :) największe na świecie skupisko sfrustrowanych ludzi :) Na rozluźnienie :)
3
0
To dopiero skandal. Głosować na Iniestę - człowieka widmo w 2014 :)
0
Ach ten ból, jeśli mieszkasz w mieście to apteki jeszcze otwarte :)
0
0
Fakty są takie, że lider jest w Madrycie :) Nie ma w moim komentarzu żadnej napinki. Tylko i wyłącznie suche fakty. Jak nie teraz to po meczu Realu z Sevillą i tak będzie - 4 :)
0
Takich żartów na tej stronie jeszcze nie czytałem:):) Pisząc o stronniczości Mallenco ciężko grzeszysz:):)To on wam zdobył 6 pkt w GD w sezonie 13/14. To on wczoraj był ślepy jak messi przyjął piłkę ręką i po chwili mecz był już zabity. To ten sam sędzia, który nie miał odwagi wywalić messiego z boiska za jego wczorajsze chamstwo. Powodzenia w życiu przepełnionym hipokryzją :)
0
Jasne, że tak :) Simeone wystawi drugi skład bo wie, że z tą barcą i tak nic nie da się ugrać..
0
W poniedzialek, srode, piatek bedzie to samo, mecz Realu nie ma tu nic do rzeczy :) Zwlaszcza poniedzialkowy wieczor bedzie bardzo intensywny :)
0
Jak ktos nie potrafi znalezc sensu to juz nie moja wina :)
0
Czytając 10, 50, 100 kolejnych komentarzy możesz wyliczyć jaki procent dotyczy Realu, matematyka nie boli :) A jeśli boli to patrząc na wpisy orientacyjnie też można stwierdzić, że np mniej więcej połowa z nich dotyczy Realu. Owszem po manicie mogło tak być bo to był mecz między Realem a barcą, ale nie o to chodzi. Pomijając już dni meczowe, zwróć uwagę na masę wpisów na temat Realu pomimo, że post dotyczy czegoś zupełnie innego
1
Dlatego po tych 135 minutach ZP bezsprzecznie dla Mes(si) que un club :)
Nie ma to jak analizować statystyki po 2-3 meczach i jeszcze wyciągać wnioski :)
0
Nie napisałeś że wygra ale bardzo liczyłeś na to, że urwie Realowi jakieś punkty, tu masz swój wpis:
Forča Espanyol!
Papużki do boju! :-D
A tu bombka i jutro minusik wzrasta :D
1
Mes(si) que un club :)
0
Tak jak Espanyol wygrał z Realem :)
0
Ale zwróć uwagę, że teraz ten procent jest znacznie większy. Pod każdym newsem dyskusja w głównej mierze sprowadza się do tematów dotyczących Realu.
0
Jakby Real był słaby i nikt by się go nie obawiał nie byłoby tych niezliczonych komentarzy. To świadczy tylko o jednym, Real on the top :)
0
z trudniejszymi tak, ale nie z Barceloną :)
0
Nie ma to jak żyć nadzieją :D a fakty są takie że w niedziele o 23 będzie -3 albo - 4 w Barcelonie :) a o zaległym temperatura jeszcze spadnie :)
0
cały świat by u was grał jakby nie Perez i ban :)
0
Machanie rękami na boisku to nie foch ;] a Leoś się obraził bo usiadł na ławce, mała różnica :)
0
Argumentów brak więc trzeba jechać na wytartych sloganach :D Szkoda ścierać klawiaturę na twoje sentencje. pozdro :)
0
Rok to pięknie zaczyna barcelonka ale co tam, tacy jak Ty i tak będą wszystkim na siłę wmawiać, że w Realu i tak jest gorzej. Może tabela LL zmniejszy Ci banana na twarzy :)..Co do rekordów to idzie po nie barca:) 17 meczów ligowych w tym 4 bez gola w meczach z potęgami typu Celta, Malaga, RSSS i Getafe - nieźle jak na najlepsze ofensywne trio na świecie :), ostatnia seria zwycięstw z rzędu? 2? :)
1
O Real się nie bój, lepiej popatrz na to jaki burdel w "mes que en club" :) Tam to się dopiero dzieje :)
0
Jak nie więcej :P
0
Z tego co się orientuję w klubie panuje hierarchia prezes--> trener--> piłkarz. Także nie ważne czy to Mou czy LE. Ronaldo na następny dzień nie zrobił afery, tylko zapieprzał na treningu w przeciwieństwie do Leosia, który nie pojawił się na treningu. Puki piłkarz ( nieważne jakiego pokroju) będzie chciał mieć władzę w klubie nic dobrego z tego nie będzie...
4
Żal ludzi, którzy stawiają dobro piłkarza ponad dobrem klubu. Nie do pomyślenia jest żeby zawodnik wybierał sobie trenerów, stroił fochy i decydował o składzie jak to było za Martino. Dla porównania gdy Ronaldo skrytykował jakiś czas temu Mou w następnym meczu 90 minut oglądał z ławki a tutaj Leoś odstawia kabaret, z którego smieje się cały świat :) Oby tak dalej. Mes que en club :):)
1
Leoś rządzi 'więcej niż klubem' :)
2
No to się nacieszyła Barcelona porażką Realu :)
0
Im jesteś mocniejszy tym bardziej się ciebie boją :)