Krystiankkk
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten człowiek nie ma nic wspólnego z Realem w tej chwili. Jest tylko hieną żerującą na tym, że kiedyś był kiepskim prezesem. Frustrat, który w każdej możliwej sytuacji wbija szpilę Perezowi, chociaż mógłby mu buty czyścić.
0
Nie ma tam Embolo z Basel, który ma 17 lat także troszkę dziwny to ranking..
9
Jak już coś chcesz napisać to sprawdź czy jest to prawdziwa informacja. W 1/4 z Borussią 1 gol Ronaldo, w drugim meczu nie grał z powodu kontuzji. Jak jego kariera jest porażką to jak nazwiesz swoje życie?:)
0
Teraz już nawet cham, prostak i hipokryta byłby dobrym trenerem?? Tonący brzytwy się chwyta :D:D
1
Jakbyś oglądał mecze Realu to wiedziałbyś, że benz nie jest od seryjnego strzelania goli. W tym sezonie on ma lepszy przegląd pola niż Xavi ""byliśmy lepsi"" Hernandez i Iniesta razem wzięci.
0
No i jak tu nie mówić o spisku. Realowi każdy się podkłada i gra bez obrony a z Barcą każdy autobus stawia :)
0
Co wcale nie wskazuje, że rekord będzie należał do niego. Zakładając, że Ronaldo przez 2-3 sezony będzie taki regularny jak teraz to messiemu może być ciężko, bo nikt nie wiem jak będzie się sprawował w wieku 30 i więcej lat...
3
Nie rozumiem ciągłej lawiny komentarzy na tej stronie jak i stronie Realu związanej z tym rekordem. Przecież on przez najbliższe 2-3 sezony będzie się zmieniał w każdym tygodniu, w którym grać będzie LM. Za 3 tyg Ronaldo może strzelić 2 i to on będzie rekordzistą także nie ma co drążyć tematu. Można o tym pisać jak Leo i CR będą bliżej zakończenia kariery
0
A Ciebie mr Don-Corleone to sumienie nakazuje zostawić mi w spokoju bo już od dawna pokazujesz na tej stronie, że Twoje życie jest ciężkie
0
Nie interesuję się Tobą, nie schlebiaj sobie i jednocześnie nie obrażaj mnie. Po prostu na każdym kroku widzę Twoje żenujące, przepełnione zazdrością komentarze, które nic mądrego nie wnoszą do dyskusji. No 3
3
Ronaldo spowodował u Ciebie powstanie potężnych kompleksów :) żałosne i zarazem śmieszne jest czytanie Twoich postów, zastawiam się czy kibicujesz Barcelonie czy bardziej jesteś anty-Cristiano :) Poza tym boli pewna część ciała i to bardzo, że to nie Leoś dostanie w styczniu ZP :D
0
Ale ulga no nie ?:D:D
0
Super :D z racji tego złota piłka dla Messiego :)
2
James od początku sezonu wypracował lepsze staty niż Iniesta przez cały rok :) także Wasz ból jest nieuzasadniony. NIe potraficie się pogodzić z tym, że ten zawodnik to już ma w sobie jedynie to samo nazwisku co pare lat temu.
0
Jeżeli potrafisz to sprawdź jakim drużynom strzelał Suarez. Bo o ile mnie pamięć nie myli to nikomu z czołówki nie strzelił bramki w ubiegłym sezonie PL.. także dobra rada dla ciebie kolego...najpierw używamy mózgu, dopiero później rąk i klawiatury.. :)
0
Skandal to jest to, że dalej nie potrafisz zrozumieć dlaczego Suareza nie ma wśród nominowanych. Jego skandaliczne zachowanie na MŚ mówi Ci coś? Piłkarz z niego genialny- TOP 10 na świecie ale takie zachowanie to wykluczenie z automatu. A co do Lewego... To, że ktoś zostaje królem strzelców nic nie oznacza, Kiessling też był królem jak już ktoś wspomniał a czy on zasługuje by wogóle być w top 100 na świecie????
0
Widać, że jesteś na bierząco z tabelą LL :)
0
Patrząc obiektywnie, Barca nie grała źle, ale nie można też napisać, że grała dobrze. Jakby Celta wykorzystała wszystkie błędy ''najlepszej obrony w lidze'' to spokojnie mogły paść jeszcze 2-3 bramki. W ataku można mówić o małym pechu jak np. wtedy gdy obrońca wślizgiem skierował piłkę na poprzeczkę. Ale od takich wirtuozów jak Leo, Ney i Suarez trzeba wymagać zdecydowanie więcej...
0
Gdyby koledzy wykorzystywali podania Ronaldo, ten miałby w ostatnich kilku meczach po kilka asyst
2
Zabawny jesteś :) wszystko co związane z Barcą jest święte i naj.. :) Ale prawda niestety jest z goła inna. Ancelotti znacząco zmienił Real jeśli nie zdążyłeś jeszcze tego zauważyć. Pep natomiast zniszczył najlepszą drużynę w Europie i to jest fakt, nad którym nie ma sensu zastanawiać się ani sekundy dłużej.
1
Zgadzam się w 100 %. Tak samo jak zaczyna się ogólna nagonka, że złota piłka jest nic nie warta. Dziwne, że przez 4 lata było to najważniejsze indywidualne trofeum :) Teraz gdy wiadomo, że Messi jej nie dostanie to już nie ma żadnej wartości.Idąc tym tropem - straciła ona swoją wartość już w 2010 roku kiedy to bezsprzecznie należała się Sneiderowi. Ale wtedy nikt o tym nie mówił..Troszkę obiektywizmu by się przydało....
0
Macie za to Pique :)
0
Witam, wybaczcie, że nie na temat. Szukam osoby która wspominała kiedyś tutaj na stronie, że pisze pracę magisterską porównującą Mou i Pepa. Jeśli mógł/ mogłabyś napisz na priv :)
0
Nic nie dokonał :) strzelał tylko takim ogórkom jak Atleti, Barca, Juve, Borussia, Bayern, Sevilla w SPE. W twojej wypowiedzi widać rzadko spotykany ból pewnej części ciała :) Jak już tak wspominasz o tych karnych to przypomnij mi też łaskawie ile to Messi wykorzystał karnych jak bił rekord Mullera ( 91 bramek )i ile razy dołożył nogę do pustej bramki...