1

Żyjesz historią chłopie :) jakbym patrzył wstecz to bym twierdził, że Brazylia aktualnie jest najlepsza na świecie bo wygrała MŚ w 2002. Normą i beką jest to, że twoja obrona będzie się opierać na płaczu i argumentacji 4 > 3, tylko że nikogo to nie będzie obchodzić. Pluszak w avatarze odzwierciedla twoje IQ. Co do "ewentualne i pewne" to ZP 2014 dla CR jest tak pewna jak zbliżający się 6 grudnia. Ale żyj nadzieją dalej, później będzie większy ból, płacz i beka z mojej strony :)

1

1

Z każdym wpisem coraz bardziej utwierdzasz mnie w tym, że trafnie cie oceniam :) Jesteś gwiazdą, ludzie zamiast pisać o newsie piszą o tobie :)

1

2

Ani żali ani frustracji na twój temat, jedynie wielki smutek, że tacy jak ty istnieją. Ale trzeba oddać Ci jedno :) Jesteś mistrzem w tym co robisz. Prowokacje opanowałeś do perfekcji :) Mourinho przy Tobie to zwykła płotka. Jesteś grubą rybą w tej branży :)

4

Jesteś jednym z niewielu, którzy trzymają jakiś poziom na tym forum. Znacznie odbiegasz od większości kibiców Twojej drużyny. Szkoda tylko, że jesteś mniejszością. No ale lepsze to niż nic. Użytkownicy typu SOM EN EQUIP są niestety niereformowalny. Ten człowiek żyje w swoim wyimaginowanym świecie, ciągle szuka zwady, nie wnosi nic mądrego do dyskusji, tylko spiny i na koniec potrafi napisać, że on nikogo nie prowokuje. Jeden z najcięższych przypadków na tym forum

4

Oczywiście, że Ty nie prowokujesz :) Jakże byś śmiał. Ale to takie typowe jak słowa alvesa, że nie rozmawiają o sędziach ale niektóre decyzje są krzywdzące. Hipokryzja w najczystszej postaci :)

9

I znów madryckie szmatławce nie umieściły CR na 1 stronie. Mogą uczyć się fachu od katalońskiej prasy, dla której zwycięstwo z 3-ligowcem jest ważniejsze niż medale hiszpanki w pływaniu :) Ale autor musiał bronić MD i Sportu dodając w nawiasie, że znalazło się miejsce dla pływaczki na pierwszej stronie :)

0

Ja nie moge wyobrazić sobie Twoich komentów 12 stycznia. Żadna maść wtedy nie pomoże także zacznij leczenie profilaktyczne już teraz ;]

0

I tyle w temacie ZP :) Messi niech się cieszy, że jest w TOP 3 a CR odbierze ballona :)

2

Ale masz ból :)

0

A jutro FC "Qatar" Barcelona zagra z Valencia

1

to się nazywa być kibicem barcy :) dziecko cieszy się, że Ronaldo nie strzelił gola :) No ale chociaż tyle Wam zostało, bo na porażki Realu nie ma co liczyć :)

0

No przy osiągnięciach CR i Messiego z tego roku to bym nawet zaryzykował stwierdzenie, że ZP bezapelacyjnie dla waszego boga a to, że CR znalazł się w 23 nominowanych to totalny skandal. :):):) A tak na poważnie..w czym Suarez był lepszy od Ronaldo?:) Twojej nominacji Neymara już nie wspomnę. Brakuje jeszcze Iniesty w top 5

0

Znaczenie ma wszystko. Puki nie bedzie jasnego szablonu na podstawie, ktorego przyznaje sie ZP taka debata bedzie trwac wiecznie. Jednak patrzac z perspektywy calego roku..kto byl czesciej na ustach ludzi, na okladkach gazet itp? co osiagnal Messi? nie wygral kompletnie nic..zeby chociaz zostal krolem strzelcow MS badz La Liga..natomiast ronaldo oprocz osiagniec druzynowych wygral mase nagord indywidualnych, ktorych nie bede wymienial. Zreszta sam wybor najlepszego pilkarza grajacego w Europie w sierpniu duzo mowi: CR wygrywa, Messi zajmuje 5 miejsce.

0

Argumentów jest dużo. Nawet jak je wymienię to i tak zaraz ktoś to zaneguje. Ale proszę: LM: zwycięstwo, król strzelców i niech nikt nie pisze, że CR nie błyszczał w ważnych meczach (przykłady to 1/2 z Bayernem chociażby); Liga hiszpańska - król strzelców i gra na równym wysokim poziomie, chociaż niektórzy grali jeszcze lepiej w ubiegłym sezonie (czyt. DI Maria), ten sezon - statystyki kosmiczne, do tego dochodzi rzecz, która nigdy nie była mocną stroną CR tj. asysty. CDR - nie zagrał w finale, ale we wcześniejszych meczach strzelał ważne gole, chociażby w 1/2 z Atleti. Owszem MŚ mu nie wyszły. Ale patrząc obiektywnie: w jakiej grupie była Portugalia a w jakiej Argentyna?? Messi błyszczał z Iranem, Nigeria i Bośnią czyli - według rozumowania wielu osób na tej stronie - ogórkami. Nie oszukujmy się, że w fazie pucharowej był cieniem Di Marii (można gdybać co by było gdyby Angel nie strzelił w 118 minucie, może Messi zakończyłby mundial na tym meczu). O ile dobrze pamiętam zmarnował w tym meczu sam na sam (chociaż może to było z Belgią, gdzie też nie błyszczał). Następny mecz to 1/2 z holandią gdzie moim zdaniem był cieniem siebie, no i finał w którym również nie wykorzystał doskonałej sytuacji. Ronaldo natomiast nie miał okazji żeby zbytnio się wykazać. Porównajmy personalnie obie kadry i chyba komentarz jest zbędny. W meczu z Ghaną robił co mógł i sam ciągnął Portugalię. Podsumowując mundial, jeśli ktoś sądzi, że Messi ma dostać ZP za taki "rewelacyjny turniej" to pozostaje pogratulować obiektywizmu. Oprócz przegranych mistrzostw czym jeszcze może poszczycić się Messi? Rekordy są następstwem gry przez ostatnie kilka lat a nie rewelacyjnej formy w tym roku.

0

Na stronie jest ankieta(sonda). Zagłosuj zobaczysz :) 7 % nie ma zdania....także zanim zaczniesz pluć jadem zorientuj się w temacie :)

0

63 % uzytkowników tej strony żyje w nierealnym świecie:) Złota piłka dla messiego :) dobry żart :) No ale chociaż dobrze, że jest te około 30 % które sądzi, że na nią nie zasłużył..

0

Gimnazjum konczyłem -naście lat temu także daruj sobie człowieku, ten wyświechtany text :) Pisząc swój komentarz nie myślałem o tym żeby zabłysnąć. Nie obchodzą mnie plusy i minusy. Każdy ma swoje mniej lub bardziej subiektywne zdanie. Obejrzałem filmik i napisałem swoje subiektywne podsumowanie tego co zobaczyłem. Tobie może podobać się dokładanie nogi z 5 metrów, mi niekoniecznie. Tak samo Ty możesz delektować się tiki-taką (czyt. bezsensownym klepaniem) a mi może podobać się stylu Realu który potrafi w kilka sekund przenieść się pod bramkę rywala i zakończyć akcję bramką (np kontra z Ajaxem - jedna z wielu. O gustach się nie dyskutuje.

0

Ostatnio z wolnego. O ile mnie pamięć nie myli to z Sevillą zaraz po marcowym GD. Ja nie dostrzegam hipokryzji w tym co napisałem. Nie ukrywam, że Ronaldo sporo bramek strzela z 11 metra, nie raz dokłada też nogę do pustaka a wielu kibiców Messiego potrafi tylko pisać o pięknych golach swojego idola i o tym jak to Penaldo potrafi tylko karne wykonywać

0

1. szkoda mi czasu żeby dokładnie procentowo przedstawić Ci jak bramki strzela Messi. Może jak znajdę chwilę to to zrobię.
2. owszem, strzela takie bramki jak wczoraj, ale strzela też masę bramek po jak Ty to nazywasz ''rozprowadzeniu" gdzie dokłada tylko nogę do pustka. To że wymienił wcześniej podanie z asystentem nie zmienia faktu, że strzela do pustej.
3. Ty masz taką definicję kompletności piłkarza a ja trochę inną. Co do tego czy na każdej pozycji radzi sobie tak jak na szpicy też można dywagować. Moim zdaniem gdy wystawiony jest na prawym skrzydle traci dużo ze swojej wartości. Ronaldo też potrafi wypracować okazje kolegom, co udowadnia ostatnio w każdym meczu (spójrz staty dotyczące asyst i podań kluczowych). No i nie przesadzaj z tymi strzałami z daleka :) z 253 goli było ich dokładnie 32, czyli bardzo mało. No i po drugie porównaj gole spoza 16 jakie strzela on a jakie strzela Ronaldo

0

1. Określiłem to orientacyjnie
2. Tak, Leo wykopuje piątkę, zgrywa ją głową, asystuje i strzela :)
3. Ronaldo wcale nie jest piłkarzem kompletnym :) Porównaj bramki strzelane przez obu..Ile messi strzelił prawą nogą, ile głową, ILE Z DYSTANSU i ile z rzutów wolnych. Porównaj repertuar zagrań obu panów. Messi wyróżnia się fenomenalnym krótkim prowadzeniem piłki i tego mu nikt nie odbierze. Na tym właśnie opiera się cały jego geniusz. Natomiast bramki strzelane przez Ronaldo są różnego typu..głowa, lewa, prawa, dystans, pięta. Do tego dochodzą warunki fizyczne i motoryczne które również przemawiają za CR także o kompletności się nie wypowiadaj :)

0

Ja nigdzie nie pisałem, że Ronaldo nie strzela bramek z karnych. Owszem strzela - odkąd jest w Realu są to bodajże 42 bramki na 45 karnych. Chodzi mi tylko o hipokryzję co niektórych piszących, że tylko Ronaldo strzela z karnych

0

co Ci się nie podoba w tym sformuowaniu?

0

Po obejrzeniu wszystkich bramek można zauważyć, że około 60 % z nich to "dołożenie nogi do pustaka" wynikające ze stylu gry barcy. Zaledwie 32 bramki spoza pola karnego. Do tego około 30 karnych ( a ponoć penaldo gra w madrycie). Rzuty wolne do zliczenia na palcach 2 rąk. Do tego bramka rączką..także zachwyty zachwytami..ale przez tyle lat gry Ronaldo miałby ponad 300 trafień...3..2...1 hejty czas zacząć

0

sevilla !! no to zima idzie

0

Eibar swoje ugrał, teraz pora na Seville :)

0

Nie ma meczów więc trzeba puścić jakąś plotę, żeby sprzedaż się utrzymywała...Real nie interesuje się Cuadrado ! :) Niby za kogo on miałby w tym Realu grać. Podobnie sprawa wygląda z Reusem, gdzie Real upchałby kolejną megagwiazdę? Chyba, że mają jakieś przecieki, że od przyszłego sezonu będzie się grać po 13 :D

0

Dobrze chociaż, że wiesz za co 4 ZP Messi dostał :)

0

to ty wojujesz z każdym, także nie pisz, że dla kogoś taka wymiana zdań jest rozrywką chyba, że piszesz o sobie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?