@barcelonaLM nie ma co patrzyć na te komentarze tutaj. Ludzie to piszą pod wpływem emocji zamiast na chłodno przeanalizować sytuacje. Klub zadłużony nie będzie utrzymywał zawodników którzy są po 32 roku życia. Widać to jak na dłoni. Martineza by wypchali tak samo jak Gundogana gdyby Urugwajczyk nie dostał takiej kontuzji. Lewego za rok czeka to samo. Potem za dwa lata wypchają Ter Stegena.
@Striker dali 60 i ten gość swoimi cechami motorycznymi robi różnice na tym skrzydle i wciąż może się rozwinąć w City. Było to widać w meczu z Chelsea. Trochę odleciałeś z tym porównaniem Doku do Ferrana
dobry mecz Barcy, młodzi dostali minuty, zespół fizycznie też wyglądał nieźle (po 70 min dalej mieli siłę biegać i budowali przewagę, Valencia już wysiadła). Bardzo dobre zmiany od Flicka. 3 punkty siedzą!!
@AxelF tutaj chodzi tylko o to żeby oni się tam wszyscy przestali klepać po plecach i nie wchodzili sobie w tyłki jak w jakiejś polskiej korporacji. Jeżeli coś jest chore to powinien ktoś wychodzić i mówić jak jest, może nie tak ostro jak zrobiła to Ewka ale jakoś ułożyć elokwentną wypowiedź, wyjść i to powiedzieć, wrzucając kilka szpilek przy tym. A znając życie to pewnie siedzą tam ludzie bez charyzmy którzy przytakują bo się boją cokolwiek powiedzieć bo przecież nie no jej to nie powiem(mimo tego że wiem co się dzieje na świecie/w moim kraju itp.) będę skończony jak to usłyszy, a przecież mam spoko robotę w tym pe i tak dalej..
@kamil_veb z miesiąc jeszcze trzeba poczekać bo widać że robią totalny bajzel byle by tylko wydoić ludzi z pieniędzy. Nie kupisz od razu tego czego chcesz co dla mnie jest słabe patrząc na to jak ogromną marką jest Barca
koszulki są spoko ale wkurzające jest to, że nie mogą normalnie dać wszystkich 2/3 kompletów w każdej wersji od razu do sklepu razem ze spodenkami itp. tak jak u innych klubów. Robią wielkie oficjalne wejście z konkretną datą, a tu na nike.com nie ma nic świeżego jeżeli chodzi o produkty Barcy.. tym ludziom ze Spotify też powinno zależeć na tym żeby na środku koszulki była nazwa, a nie samo logo. Przecież jak jakiś zacofany człowiek zobaczy logo to dalej nie będzie wiedział co to za apka.
@usztafik@macio_944 żaden normalny zarząd firmy nie da 5 tyś na rękę od razu jakiemuś świeżakowi po studiach bez doświadczenia, a co dopiero 20 latkowi po technikum. Obudźmy się żyjemy w Polsce. Za te 3,8 to ludzi biorą na sprawdzenie czy się w ogóle nadają po studiach do roboty (czy nie mają lewych rąk przypadkiem). Po 3 miesiącach dopiero zobaczą jak dana osoba pracuje i wtedy się zastanowią czy jest sens trzymać gościa żeby się rozwijał w firmie i zarabiał więcej(tyle ile sobie z zarządem wynegocjuje).
@FCB_dimiC pamiętasz co się na mistrzostwach świata działo? czy już zapomniałeś jacy tam ludzie piłkę kopią? Po tamtym turnieju nie powinieneś się dziwić, że ludzie w taki sposób się wypowiadają o w tej kadrze
@Pawlak1992 od aktywności dodawania komentarzy (tak mi się wydaje). Jak by nagle tam z 5 osób coś napisało to by się pojawiła znowu. Coś takiego jakby się przedawniały te dyskusje i spadały niżej
@PeterGabriel nigdzie nie napisałem że tak jest na 100%. Ciągle się kręcimy wokół przemyśleń. Ty możesz uważać i wierzyć w to że idziesz do piachu i tyle, a inni mogą sobie budować totalnie inne spojrzenie na to : D
@Doren01 Niby przemyślenia ale jednak ja tam z czasem zdecydowanie bardziej jestem w stanie uwierzyć w koncept tego, że dusza po śmierci odradza się lub ląduje w pustce (w zależności od tego jakim się człowiekiem było) niż w system niebo/piekło, czy bóg/diabeł.
@Lucyfffer spokojnie nic sobie nie zrobi.. kiedyś się latało codziennie po lasach czy to przed blokami od rana do nocy i nic człowiekowi nie było. Na tych zajęciach też nie chce mi się wierzyć że po 1h/1,5h jest totalnie zajechany, co innego jak by robił po 4-6 godzin takie judo, czy noge. A tak jak go wysyłasz na 1h/2h max to jeszcze kończąc zajęcia ma na pewno jakiś zapas energii
1
@Borry wszystko było uszykowane na nast sezon a oni go wyrzucili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@barcelonaLM nie ma co patrzyć na te komentarze tutaj. Ludzie to piszą pod wpływem emocji zamiast na chłodno przeanalizować sytuacje. Klub zadłużony nie będzie utrzymywał zawodników którzy są po 32 roku życia. Widać to jak na dłoni. Martineza by wypchali tak samo jak Gundogana gdyby Urugwajczyk nie dostał takiej kontuzji. Lewego za rok czeka to samo. Potem za dwa lata wypchają Ter Stegena.
0
@Striker dali 60 i ten gość swoimi cechami motorycznymi robi różnice na tym skrzydle i wciąż może się rozwinąć w City. Było to widać w meczu z Chelsea. Trochę odleciałeś z tym porównaniem Doku do Ferrana
1
dobry mecz Barcy, młodzi dostali minuty, zespół fizycznie też wyglądał nieźle (po 70 min dalej mieli siłę biegać i budowali przewagę, Valencia już wysiadła). Bardzo dobre zmiany od Flicka. 3 punkty siedzą!!
0
@Crashynski 70 min marnując 2-3 setki (obym się mylił i niech wszystko strzeli co będzie miał)
1
@PatrychoO znowu w tę bramkę za stadionem celował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Fake69 wyobraź sobie te treningi skoro 18 letni chłopaczek nabawił się aż takiego przemęczenia. Niemiec ich tam przeorał niesamowicie :D
2
@AlwaysBlaugrana daj spokój filmik naciągany żeby tylko umniejszyć holendrowi i nic więcej bo przecież dużo zarabia to trzeba krytykować
2
@DonJuanMarquez "Kiedy znajduje się w polu karnym" może jak flick mu powie żeby stał w tym polu karnym to faktycznie zacznie więcej strzelać
1
@DLFCB @jaras121 nie no jego worek musi być jakoś zabezpieczony albo go już nie ma od robienia takich szpagatów z naskokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@AxelF tutaj chodzi tylko o to żeby oni się tam wszyscy przestali klepać po plecach i nie wchodzili sobie w tyłki jak w jakiejś polskiej korporacji. Jeżeli coś jest chore to powinien ktoś wychodzić i mówić jak jest, może nie tak ostro jak zrobiła to Ewka ale jakoś ułożyć elokwentną wypowiedź, wyjść i to powiedzieć, wrzucając kilka szpilek przy tym. A znając życie to pewnie siedzą tam ludzie bez charyzmy którzy przytakują bo się boją cokolwiek powiedzieć bo przecież nie no jej to nie powiem(mimo tego że wiem co się dzieje na świecie/w moim kraju itp.) będę skończony jak to usłyszy, a przecież mam spoko robotę w tym pe i tak dalej..
0
@kamil_veb z miesiąc jeszcze trzeba poczekać bo widać że robią totalny bajzel byle by tylko wydoić ludzi z pieniędzy. Nie kupisz od razu tego czego chcesz co dla mnie jest słabe patrząc na to jak ogromną marką jest Barca
0
@Janas11224 kupiłeś meczówkę za 800zł i jesteś mega zawiedziony jakością? Chyba że brałeś tańszą to się nie dziwię
0
koszulki są spoko ale wkurzające jest to, że nie mogą normalnie dać wszystkich 2/3 kompletów w każdej wersji od razu do sklepu razem ze spodenkami itp. tak jak u innych klubów. Robią wielkie oficjalne wejście z konkretną datą, a tu na nike.com nie ma nic świeżego jeżeli chodzi o produkty Barcy.. tym ludziom ze Spotify też powinno zależeć na tym żeby na środku koszulki była nazwa, a nie samo logo. Przecież jak jakiś zacofany człowiek zobaczy logo to dalej nie będzie wiedział co to za apka.
4
@Worny to były teleturnieje z prawdziwego zdarzenia, niepodrabialne :D
0
@maroon piloci czekają w kolejce na egzamin praktyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Danny Gaucho stałem za stadionem widziałem tego pięknego gola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@bary standardowa cena 690 bez napisu i numeru zawodnika. Z napisem i numerem na plecach 770. Ja tam czekam na tą czarną wyjazdówkę :)
0
@DragonxNF Pedri to twardy reset powinien sobie zrobić i popracować z kimś nad swoim ciałem kilka miesięcy dopiero potem wrócić kopać piłke
0
przynajmniej kontuzji nie będzie i chłopcy wypoczęci będą :D
3
@usztafik @macio_944 żaden normalny zarząd firmy nie da 5 tyś na rękę od razu jakiemuś świeżakowi po studiach bez doświadczenia, a co dopiero 20 latkowi po technikum. Obudźmy się żyjemy w Polsce. Za te 3,8 to ludzi biorą na sprawdzenie czy się w ogóle nadają po studiach do roboty (czy nie mają lewych rąk przypadkiem). Po 3 miesiącach dopiero zobaczą jak dana osoba pracuje i wtedy się zastanowią czy jest sens trzymać gościa żeby się rozwijał w firmie i zarabiał więcej(tyle ile sobie z zarządem wynegocjuje).
0
@FCB_dimiC pamiętasz co się na mistrzostwach świata działo? czy już zapomniałeś jacy tam ludzie piłkę kopią? Po tamtym turnieju nie powinieneś się dziwić, że ludzie w taki sposób się wypowiadają o w tej kadrze
0
@Pawlak1992 od aktywności dodawania komentarzy (tak mi się wydaje). Jak by nagle tam z 5 osób coś napisało to by się pojawiła znowu. Coś takiego jakby się przedawniały te dyskusje i spadały niżej
0
@Pedri16Future "Dziewczyna próbuje dokonać cudu zmartwychwstania." :DDD haha złoto
0
@PeterGabriel nigdzie nie napisałem że tak jest na 100%. Ciągle się kręcimy wokół przemyśleń. Ty możesz uważać i wierzyć w to że idziesz do piachu i tyle, a inni mogą sobie budować totalnie inne spojrzenie na to : D
1
@Doren01 Niby przemyślenia ale jednak ja tam z czasem zdecydowanie bardziej jestem w stanie uwierzyć w koncept tego, że dusza po śmierci odradza się lub ląduje w pustce (w zależności od tego jakim się człowiekiem było) niż w system niebo/piekło, czy bóg/diabeł.
1
@Lucyfffer spokojnie nic sobie nie zrobi.. kiedyś się latało codziennie po lasach czy to przed blokami od rana do nocy i nic człowiekowi nie było. Na tych zajęciach też nie chce mi się wierzyć że po 1h/1,5h jest totalnie zajechany, co innego jak by robił po 4-6 godzin takie judo, czy noge. A tak jak go wysyłasz na 1h/2h max to jeszcze kończąc zajęcia ma na pewno jakiś zapas energii
0
@PatrychoO ojoj ale się portugalczyk wścieknie za te złote komentarze na X :DD
1
@Popitek12 w 2011, jak grali z Lyonem w LM. Wyglądał tam jak totalny szef
https://zapodaj.net/plik-vyu7Ao8GmQ
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/0254-0d7d47422010-bb361cfdb88d-1000--ronaldo-double-puts-perfect-madrid-through/
1
@Marcelinho99 labamba powie że Franek bo kółka robi, a potem jak schodzi z boiska to nie ma kto biegać w środku pola