3

@Lukikiki wszystko się rozbija o czas drogi kolego. Co raz więcej ludzi zaczyna rozumieć co on tak na prawdę znaczy. Te czynności które wymieniłeś to nie jakaś fizyka kwantowa. Każdy normalny gość to sobie ogarnie nawet jak nigdy takich rzeczy nie robił. W internecie teraz masz wszystko na tacy podane

0

@MESSIah16 @Derean ładna ale na tym zdjęciu nawalone jest pełno filtrów. W google jak wpiszecie jej imie i nazwisko to znajdziecie jak wygląda na prawdę

0

@Who_you_mam każdy kto ogląda Barce od kilku lat nie będzie się nastawiał na rozjazd takich zespołów jak dzisiaj po 5:0, te czasy juz minęły i może kiedyś wrócą

1

@TR3YWAY nie mogę na to patrzyć.. taki klub i takie treningi..

1

@SeWo77 żone somsiada oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Ojciec5tkidzieci 19 osob łacznie, 8 nie żyje. Wszędzie piszą że mężczyzna, a tak naprawdę to ukrainiec.. normalnie chłop wjechał na chodnik są filmiki. Szkoda słów na takich poj

1

@AFA może i nie mają niektórzy ale zjechali typa niesamowicie od góry do dołu xD

3

@busel004 w każdym zespole ze światowej czołówki ten gość będzie pokazywał klasę. Widzi dokładnie co się dzieje w tej już niestety ale śmiesznej lidze. City powinno go wyciągnąć i pokazać całemu światu gdzie ten chłopak ma tak na prawdę swój sufit. Zasługuje na to. Szkoda żeby się tutaj w Barcelonie marnował. Mógł by zostać jeszcze ze 1-2 sezony pytanie tylko czy jest w tym sens?

0

@TR3YWAY i gdzie on będzie tam grał? za Doku?

0

@Rhaan kurde nie spodziewałem się tak napiętego grafiku u Ciebie :D dobra w takim razie dla osób tak aktywnych odpada taka opcja. Chodziło mi bardziej o ilość miejsca i mniejsze koszty

0

@Rhaan no to jak piszesz, że Twoi rodzice nawet nie mieszkają w domu to nikt tutaj się nie będzie dziwił, że masz takie zdanie bo po prostu nie zdajesz sobie sprawy jaka to jest wygoda i spokój. Nawet jak godzinę do pracy masz w jedną stronę to i tak w dalszym ciągu jest więcej + niż minusów, jak stoi chałupa 2-3 piętrowa i rodzice/dziadkowie zajmują jedno z nich, a reszta jak koledzy wyżej napisali stoi pusta.

0

przecież tu ewidentnie wina bramkarza ta 4 bramka, gość bezjajeczny

0

@mekston nie no było zapłacone przed meczem

1

@tomek8756 haha aż się nie chce wierzyć, że w takie rzeczy się bawią tam na kolei

0

@AlvaroHanso mało lekarzy na labambie? :D odrazu by ktoś przetłumaczył taki raport medyczny tak żeby go każdy zrozumiał. Byle by tylko ktoś z hiszpańskiego na polski przetłumaczył

0

@konrad1661 z przodu na klacie, a nie. Z tyłu stop pomówieniom jak na załączonym zdjęciu :D

1

@FanBarcy22 sytuacja komiczna, co to w ogóle znaczy że zawody odbywały się podczas lekcji wf. Jak są jakieś zawody to one trwają cały dzień od 8 do 15 (chyba że się coś pozmieniało w dzisiejszych czasach). Jak dana klasa miała w tym dniu wf to ma godzinę wolną ale np dostają warunek, że maja być w tym czasie wszyscy na trybunach i sobie grzecznie to oglądać albo jak nie chcą to nie wiem kurde posiedzieć najnormalniej w świecie. Mogą sobie zjeść/pić/cokolwiek. Mają po prostu okienko. A tu nagle dyrektor wyskakuje i im zabiera telefony. Jeszcze najlepiej żeby kanapki dzieciakom kazał wyrzucić do kosza. Jeżeli ta sytuacja na serio tak wyglądała to bym zjechał od góry, do dołu gościa. @FCB_dimiC proponujesz żeby się wstawić w roli nauczyciela. Każdy normalny nauczyciel z jajami i charyzmą by się wstawił w tej sytuacji za dzieciakami.."Panie dyrektorze maja teraz okienko dlatego pozwoliłem/pozwoliłam im zjeść/pić/zająć się sobą" a w Polce pewnie standardowo lizanie jajek i wchodzenie sami wiecie gdzie..

0

@DonMatteo901 Ty mi lepiej powiedz jaka tabletkę łyknął ten rezerwowy przed wejściem na boisko :D

0

0

O co się spinał po ostatnim gwizdku potężny Urugwajczyk do łysego Hiszpana? Widziałem na skrócie, że coś tam mruczeli do siebie po zakończeniu spotkania i Kloop uspokajał swojego napastnika trzymając go za głowe :D
https://zapodaj.net/plik-g8qJfX5w2n

0

@Khajio o kurde czyli jednak kiepsko z nim, szkoda. Przydałyby się ze dwa sezony takiego odświeżonego hunterhuntera

0

@AlexDark00 no przecież chyba zgłosił wcześniej że chce urlop w październiku i jakiś dureń(kierownik) mu to przyklepnął. Maja na 100% przed oczami na każdy miesiąc harmonogram ile będą mieli roboty w danym okresie i kierownik rozkłada ludzi w zależności od ilości produkcji. A z tym toksycznym zachowaniem to mi chodziło o tekst skierowany do pracownika przez jakąś klientkę w stylu "to będziesz sam do firmy przychodził po świętach" wyżywać to się może na swoim partnerze albo inaczej dogryzać takimi tekstami to może swojemu partnerowi, a nie pracownikowi w korpo ale nie znam kontekstu i sytuacji dlatego tylko sobie to wyobrażam

0

@Adas82 szukaj sobie jakiejś innej pracy, szkoda czasu i nerwów na jakieś takie zabawy z kierownikami. Czy to jest normalne hmm.. bardziej bym to nazwał toksyczna zagrywką, a jak już takie wchodzą to potem będzie tylko gorzej

1

@Lionel_Messi10 ten tekst się zaczyna jak dobra "pasta" szczególnie od drugiego akapitu :D mógłby zostać jeszcze ładnie dalej rozwinięty i podkręcony xD

0

@WiernyKatalonii idź do rodzinnego, zrobisz sobie badania krwi elegancko. Potem z tymi wynikami znowu się umów do niego. On Ci powie ile powinieneś brać, czy faktycznie musisz brać. Jak będziesz miał nie dobór to powiedz, że nie chcesz żadnego suplementu tylko lek, aczkolwiek jak masz normalnego lekarza to nie wypisze Ci jakiegoś zapychacza w postaci suplementu tylko na serio Ci będzie chciał poprawić ilość wit D3 lekiem. Daj sobie spokój z jakimiś filmikami na necie czy coś, to jest kwestia indywidualna u każdego do rozpoznania u rodzinnego. Nie bierz na własną rekę bo możesz brać za mało albo za dużo i wuja z tego będzie

0

@barcelonaLM a to Ty myślisz że oni pieniędzy nie mają i nie będą w stanie prowadzić sobie kanału o sporcie na poziomie meczyków?

1

@michal26 Czekaj czyli wychodzi ze subskrybowałeś KS tylko dla Stanowskiego? Kanał sportowy jak sama nazwa wskazuje miał być o sporcie. Stano robił filmy nie o sporcie dlatego się klikały, nic w tym odkrywczego(+jeszcze granie na emocjach). Jak lubisz piłkę i czasami brakuje czasu żeby nadążyć za wieloma informacjami z różnych lig to co robisz? odpalasz sobie albo KS albo Meczyki czy to w aucie, czy to w pracy i słuchasz. Tu nie powinno być jakiś dwóch teamów po obu barykadach, dajesz im tylko pretekst żeby dalej sobie to ciągnęli i robili wyświetlenia. Ci których nie interesuje sport anulują subskrypcje na KS, a Ci którzy lubią dramy pójdą sobie słuchać Stana i tyle w temacie. Jak by sam gadał tylko o sporcie to też by nie robił dużych wyświetleń proste+dodatkowo ze sportem to on też ma mało wspólnego(nie liczę gadania o nim, czy to prowadzenia jakiegoś klubu w którym tylko wykłada kasę), ani nie wygląda, ani nie widzę żeby się do jakiejś aktywności fizycznej sam garnął, za to wg. mnie do liczenia pieniędzy go bardzo ciągnie. Zwykły dziennikarz, a właściwie manipulator tak jak już wyżej napisali który omija nie wygodne dla siebie sprawy.

1

@AxelF "Tyłu tu mamy majetnych ludzi, informatyków przedsiębiorców a na koniec ani nie uważają ze warto dorzucić się na patronie do jakości strony, dzięki której swoje hobby rozwijają" powinni to zdanie na samej górze przypiąć i tam jeszcze po tych informatykach/przedsiębiorcach dopisać prawników/byłych piłkarzy/lekarzy, potem jeszcze tych co się chwalą autami(wstawiając zdjęcia ze to na 100% ich) i tych którzy domy stawiają za jakieś chore kwoty :D

0

@P33ck https://www.youtube.com/@NicksStrengthandPower/videos

jak chcesz zobaczyć jak to wygląda na chwile obecną, to u tego gościa masz podsumowania z bieżących zawodów

0

@hayek szybko twitta usuneli : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?