1

@fcbarcafan19 no giga rekord mógł naprawdę z tym poczekać.. Miał dopiero 38 lat. Jak dla mnie chora decyzja z jego strony. Jakby był sam spoko można się bawić w rekordy ale tak, szkoda słów..

1

@Mazi chłopie to po co zaczynasz taki wpis skoro nie chcesz nic tłumaczyć? boisz się że Cie tutaj ktoś wypunktuje?

0

@FrankliN7 zabrakło mi w tej ankiecie pytania dlaczego nie bierzesz suplementów(jak ktoś wybiera taka opcje) większość z nich to zupełnie nie potrzebny syf, który jest nastawiony tylko na to żeby zarobić i wciskany ludziom w formie magicznych proszków/tabletek które zmienią ich sylwetkę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cotutajsiedzieje Ty byłeś na spacerku w niedziele, kolega @!34RC3!_0N4 na basen pewnie chodzi w tygodniu. Oto różnica : D

0

@[Oli] "Typ co napisał, że jego zdaniem Polacy mają w sobie z natury bycie dobrymi, miłymi i mający odruchy ludzkie" kurde wtedy to by się żyło w tej Polsce dobrze ehh.. a w rzeczywistości wychodzi tak że, ten dobry to jednak zakłamany i tu z tobą pogada, a potem obsmaruje za plecami. Następny miły to pewnie tylko z pozoru bo potem idzie na drugi dzień do roboty i lata do prezesa na ludzi donosić. A ten co ma odruchy ludzkie to pewnie gdyby spotkał kogoś idąc chodnikiem(widząc że jakaś osoba ma kłopot) to by udawał że nie widzi i nawet by nie zapytał czy wszystko w porządku..

2

@HighestInTheRoom bez kitu : D i to jeszcze tego chłopa tam wyjaśnił jeden tak że nie było co zbierać, a on dalej klepał swoje xD

0

@Encore ja nie wiem czemu tak hejtują ludzie tego trenera. Powinni się cieszyć że w ogóle ktoś taki tam przyszedł na ławkę trenerską. Zapomnieli gdzie United było kilka lat temu? przecież to projekt długofalowy, tak samo jak w Barcelonie. Dajcie mu z 3-4 sezony co najmniej ;d

0

@Piotr777 "No i nie mają 3-4 dzieci. Ledwo jedno, bo muszą mieć czas na wypoczynek i lekkie życie. I się z tym nie kryją, to jest najlepsze. Taki mamy klimat ;)"
Zapomniałeś o jednej rzeczy. Pieniądze też z czegoś muszą dostać. A im więcej pieniędzy potrzebujesz tym mniej czasu masz dla dzieci proste. Nikt nikomu nic nie daje za darmo. Chyba że jesteś bóg wie kim, na bóg wie jakim stanowisku i elegancko sobie do roboty przychodzisz na 7 i wychodzisz o 15(za jakaś godna płace). A czas poświęcony dziecku żeby z nim pogadać i coś porobić powinieneś mieć, a nie że rodzicie nie mają czasu bo do roboty trzeba. W takich sytuacjach właśnie się ludzie powinni zastanowić

1

@Janas11224 no właśnie przeczytali wszystkie i to był błąd bo teraz na Ciebie najeżdżają. A to w pierwszym poście chyba napisałeś o co Ci chodzi? i niektórzy ładnie Ci opowiedzieli że coś jest w tym co napisałeś

1

@BorzyKrzys Mi się wydaje że ludzie powinni się odnosić do tego co napisał w pierwszym poście. Jak dla mnie @Janas11224 chodzi tylko o to żeby ludzie myśleli co robią przed, a nie po. Żeby się po prostu zastanowić. A nie robić bo znajomi mają. Dla zasady

0

@Janas11224 "skrajności, 99% ludzi na świecie nie ma takiego talentu zeby zmienic swoje życie w takim stopniu" dokładnie. W Polsce idziesz na IV lige, a tam chłopy po wygranej lecą na browary i weź z takiego szamba dopiero się wybij gdzieś wyżej. Nawet jak masz ambicje i ciężko pracujesz nad sobą to i tak większość tego nie wytrzymuje

2

@Lanosss Nie zrobi tak w meczu bo Anka zakazała o!

0

@sopelinho a tam gadasz : D La Bamba to program rozrywkowy, ktoś musi kręcić kontent. Ja tam też mam wrażenie że Anka trochę przesadza po tym transferze, jak widać nie bez powodu ktoś jej to wyciąga w świecie dziennikarskim

2

@Sysia11 ale ryk o to że się Polszy nie kibicuje która tylko o hajs się potrafi kłócić i ekstraklapy nie ogląda tylko zamiast tego się zachwyca reprezentacja Argentyny oraz jej zawodnikami którzy grają w piłkę na zupełnie innym poziomie.. Jeżeli dalej Polaków oglądacie po takim cyrku na mundialu to tylko współczuć można. Powinnaś zedytować post na coś w stylu:
"Kolejna Polska Perełka z golem w Bundeslidze Kamiński!
Pięknie się rozwijają nasi Polacy.
Polacy w najbliższych latach będę potęgą."
Wtedy to dopiero była byś wielka dla niektórych tutaj xD

0

@MESSIah16 nie rozumiem totalnie tego. Skoro jeden drugiego miażdży słowami to ten drugi powinien robić to samo. A skoro gość idzie lać tego człowieka za stadionem.. to jest jest idiotą i tyle. Madryciak ma strasznie słabą psyche skoro ucieka się do bicia gościa którego nie mógł poskromić słowami.. Nie interesowałem się przesadnie tą sytuacja ale skoro powiedział coś w stylu "Twoje dziecko się nie urodzi" to gdyby facet był silny psychicznie to by odpowiedział "No cóż może się urodzi, a może i się nie urodzi, nic Ci do tego" Ludzie się potwornie gotują jak słyszą prawdę i bardzo dobrze. Tylko silni potrafią takie sytuacje obracać na swoją korzyść

1

@draxidox ale się ludzie odpalili. Po jakiś 100 komentarzach w końcu dotarło że leci wyolbrzymiony trolling. Zamiast dać na luz trochę się pośmiać i napisać coś w stylu "rób co chcesz" to lepiej twardo z kijem w tyłku obrażać. Co do kaszojadów i bękartów to już była wcześniej taka dyskusja w której ktoś tak nazwał dzieciaki których nie spłodził, a miał by je wychowywać. "Już wolałbym być singlem niż wychowywać cudzego bękarta i jeszcze użerać się całe życie z jego prawdziwym tatuśkiem. ". Już tam ludzie mieli ogromny problem, że jak tam można w ogóle pomyśleć/nazywać. Bez dosłownie żadnej racjonalnej oceny sytuacji i przemyśleń 2 osoby

0

@Medium ewidentnie nie robiła przysiadów za młodu.. : D

1

@Objectivo dałem się nabrać na pentagram, pewnie tak samo jak autor posta : D

1

@Objectivo haha bez kitu tam jest 6 tych trójkątów : D to powinno być że żydów xD

1

@Objectivo a co ma narysowane na plecach? : D

2

Nieudacznik = osoba, której na ogół nic się nie udaje. Gość sobie po prostu nie zdaje sprawy ile rzeczy mu w życiu wyszło, że teraz jest tam gdzie jest. Trochę popłyną z takim określeniem w stosunku do samego siebie.

1

@MesQueUnClub_87 mi się dzisiaj nie chce gotować i chyba polecą paluszki rybne + ryż z brokułem : D

1

@RomanHoffer Dokładnie jak ktoś zna umiar, jest pełnoletni i bawi się w kwoty które nie pogorszą jego sytuacji finansowej to czemu ma tego nie robić. Ja tam od czasu do czasu postawie coś sobie na fortunie ale to maksymalnie za 50 zł. Większość wiadomo nie siądzie ale czasami (raz na pół roku może dłużej) odda jakieś 1500 zł z jednego tasiemca : D

1

@BartqRKO Możliwe że większość ludzi natychmiast wyobraża sobie taka osobę jaką opisałeś w pierwszym akapicie dlatego morał z tej dyskusji powinien być taki żeby nie oceniać odrazu drugiego człowieka nic o nim nie wiedząc. Dopiero jak poznacie taką, to wtedy możecie ocenić bo łatwo moża komuś nieświadomie zrobić przykrość aczkolwiek poukładana kobieta z taka tragedią na pewno będzie świadoma że stety/niestety ale ludzie mogą na nią patrzeć w taki negatywny sposób.

0

@AnnaMarianna Które komentarze Ci się okropnie czyta? Niektóre są przesadzone to prawda(nie należy ich brać na sztywno z kijem w tyłku), a niektóre są po prostu bardzo dosadne i w polskich realiach tak się właśnie kończą takie "zabawy". Jeszcze tego teraz brakuje żeby wybielać takie, w takim sam sposób jak jak to robią z tymi "seksworker-kami".. Ktoś chce się bawić z takimi zawodniczkami proszę bardzo, niech się bawi ale niech nie pisze/sugeruje itp że to się opłaca i że to dobre kobiety są(bo w dużej większości nie są)

0

@barcanawieki Niektórzy w tym temacie się zaczęli nakręcać niesamowicie jak to tak można hejtować takie kobiety z dzieckiem i nie może sobie do nich dojść fakt że takie UDANE, SUPER EKSTRA ZWIĄZKI Z TAKIMI KOBIETAMI pojawiają się bardzo RZADKO(prawie w ogóle). Każdy normalny poukładany mężczyzna z zasadami nie będzie ryzykował (a nóż może się uda z taka) związku/relacji z taką kobietą i tyle. Ile można niektórym to pisać? To chyba bardzo dobrze świadczy o facecie że mu się lapmka zapala jak widzi taką kobietę i żeby takiej w ogóle zaufać to by musiał cała prawdę poznać o niej i co się działo w jej życiu..

0

Komentarz usunięty

3

@szymonekk 100% oni ja ich nagrywałem

6

@ObiwanKenobi może być i tak że negocjacje wciąż trwają : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?