0

30 minuta i już wiesz że oni tego nie wygrają

0

@pt9 Bo każdy jest bez formy w tym sezonie, prawda jest taka że mamy najlepszy skład od czasów odejścia Messiego, do tego co chwile jakieś kontuzje, bo ten sztab medyczny to żart i tak to jest, że najmocniejszy skład nie może się ze sobą zgrać

0

Obyśmy odpadli w półfinale tego śmiesznego superpucharu, to może zwolnią Xaviego

0

@pt9 przeciętna kadra? XDD nie zgadzam się kompletnie, mamy jeden z najlepszych składów na świecie ale jak się ma wuefiste za trenera to trudno coś ugrać

0

@Drozdu7 więcej telefonów z tuchelem

0

0

@Krzysztof1987 Chyba przegrałeś XDD

0

Munir albo Sandro nam dziś bramke ładują, to jest takie pewne xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tbas Dokładnie, obecnie nie ma co patrzeć na jakieś wartości czy śmieszne i mityczne DNA, tylko trzeba patrzeć ze strony finansowej żeby móc w przyszłych latach rywalizować na dobrym poziomie, a nie biegać na skrzydle z raphinha czy ferranem

0

@tristan87 no i co z tego? Real ma inne zasady niż my?

0

@tristan87 a to jego wina że Barcelona była tragicznie zarządzana? Jakoś Real nie ma problemów
@tbas Niestety ale Laporta tego nie zrobi a w następnych latach topowe kluby nam tak odjadą że jedyne w czym będziemy się liczyć to puchar króla i raz na jakiś czas powalczymy z Realem o mistrzostwo

4

Ten klub trzeba sprzedać arabom bo my jesteśmy w takiej dupie że to już nawet śmieszne nie jest

1

@MesQueUnClub96 bez przesady

0

Ale ta liga jest żałosna xd z roku na rok jest coraz słabsza, niedługo wyląduje nawet za bundesligą

0

Real tak przepychając te mecze wygra tą lige na luzie a my się męczymy w każdym meczu

0

Myślicie że Barcelona ściągnie jakiegoś pomocnika w styczniu?

0

@MESSIah16 mam na myśli że dostanie nagrode którą specjalnie zrobią dla niego za te bramki w lidze arabów, sorry myślałem że zrozumiesz o co mi chodzi

0

Nie zdziwie się jeśli ronaldo wygra tą nagrode the best za bramki w lidze arabów xD

5

Fajny powrót, oby się odbudował

1

Mateo Messi lepsza kontrola piłki i technika niż robercik XDD

33

Piękne czasy, kto by się wtedy spodziewał że staniemy się potem takim memem w lidze mistrzów :(
https://x.com/kuba_cule7/status/1742099691662098556

1

@DonCarletto synowie i córki gwiazd zawsze mają lepiej i nawet jak nie mają talentu to ich pchają, nic z tym nie zrobisz :)

11

Ale duecik powrócił xD

0

@mekston co? xD ty chyba żartujesz, czemu taki przelicznik w takiej śmiesznej lidze? xD

24

@zodiak_10 ale jest pompka w mediach xd jak inni w takich śmiesznych ligach strzelali to nikt nic nie mówił, obrzydliwy ma PR ten typ

0

Po co on wstawia zdjęcie ze złotym butem jak nawet go nie wygra? xD

3

Boże co się dzieje w tym klubie XDD

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?