Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
30 minuta i już wiesz że oni tego nie wygrają
0
@pt9 Bo każdy jest bez formy w tym sezonie, prawda jest taka że mamy najlepszy skład od czasów odejścia Messiego, do tego co chwile jakieś kontuzje, bo ten sztab medyczny to żart i tak to jest, że najmocniejszy skład nie może się ze sobą zgrać
0
Obyśmy odpadli w półfinale tego śmiesznego superpucharu, to może zwolnią Xaviego
0
@pt9 przeciętna kadra? XDD nie zgadzam się kompletnie, mamy jeden z najlepszych składów na świecie ale jak się ma wuefiste za trenera to trudno coś ugrać
0
@Drozdu7 więcej telefonów z tuchelem
0
@ProMILs kto by się spodziewał xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13949474#comment-13949474
0
@Krzysztof1987 Chyba przegrałeś XDD
1
Mówiłem XDDD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13949474#comment-13949474
0
Munir albo Sandro nam dziś bramke ładują, to jest takie pewne xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tbas Dokładnie, obecnie nie ma co patrzeć na jakieś wartości czy śmieszne i mityczne DNA, tylko trzeba patrzeć ze strony finansowej żeby móc w przyszłych latach rywalizować na dobrym poziomie, a nie biegać na skrzydle z raphinha czy ferranem
0
@tristan87 no i co z tego? Real ma inne zasady niż my?
0
@tristan87 a to jego wina że Barcelona była tragicznie zarządzana? Jakoś Real nie ma problemów
@tbas Niestety ale Laporta tego nie zrobi a w następnych latach topowe kluby nam tak odjadą że jedyne w czym będziemy się liczyć to puchar króla i raz na jakiś czas powalczymy z Realem o mistrzostwo
4
Ten klub trzeba sprzedać arabom bo my jesteśmy w takiej dupie że to już nawet śmieszne nie jest
1
@MesQueUnClub96 bez przesady
0
Ale ta liga jest żałosna xd z roku na rok jest coraz słabsza, niedługo wyląduje nawet za bundesligą
0
Real tak przepychając te mecze wygra tą lige na luzie a my się męczymy w każdym meczu
0
Myślicie że Barcelona ściągnie jakiegoś pomocnika w styczniu?
0
@MESSIah16 mam na myśli że dostanie nagrode którą specjalnie zrobią dla niego za te bramki w lidze arabów, sorry myślałem że zrozumiesz o co mi chodzi
0
Nie zdziwie się jeśli ronaldo wygra tą nagrode the best za bramki w lidze arabów xD
5
Fajny powrót, oby się odbudował
1
Mateo Messi lepsza kontrola piłki i technika niż robercik XDD
33
Piękne czasy, kto by się wtedy spodziewał że staniemy się potem takim memem w lidze mistrzów :(
https://x.com/kuba_cule7/status/1742099691662098556
1
@DonCarletto synowie i córki gwiazd zawsze mają lepiej i nawet jak nie mają talentu to ich pchają, nic z tym nie zrobisz :)
11
Ale duecik powrócił xD
0
@mekston co? xD ty chyba żartujesz, czemu taki przelicznik w takiej śmiesznej lidze? xD
24
@zodiak_10 ale jest pompka w mediach xd jak inni w takich śmiesznych ligach strzelali to nikt nic nie mówił, obrzydliwy ma PR ten typ
0
Po co on wstawia zdjęcie ze złotym butem jak nawet go nie wygra? xD
3
Boże co się dzieje w tym klubie XDD
0
Komentarz usunięty