Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak się zachowujcie po przegranych meczach Barcy takich jak wczoraj? Wkurzacie się, rzucacie czymś czy po czasie totalnie spływa to po was?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Zero zaskoczenia, typowa Barcelona w lidze mistrzów grająca na wyjeździe. Od kilku lat to samo, nie potrafimy grać w Europie. Nasi zawodnicy, kiedy przychodzi grać ważny mecz, są tak zesrani, jakby pierwsze raz grali w piłkę.
0
@DawidekFCB dalej się nie boisz?
2
Sergi Roberto to najbardziej bezużyteczny piłkarz jakiego widziałem. Podanie do tyłu to jego najlepsze zagranie.
2
Typowa Barcelonka w Europie, ciągle kompromitacje
1
Jesteście za powrotem Messiego czy nie?
0
@DawidekFCB dlaczego?
0
Boicie się, że jeśli dzisiaj przegramy, to prawdopodobnie zagramy znów w lidze Europy?
1
@PatrychoO tego się właśnie najbardziej boję, że on już ma to zaplanowane z Suarezem patrząc na to, że Suarez będzie bez klubu po mś
3
Czy wy też zauważyliście, że stronę ekstraklasy trolls na FB prowadzi jakiś fanboj Ronaldo? Pamiętam, jak w tamtym sezonie co chwilę miał bekę z Messiego, gdy mu nie szło w psg wczoraj też nic o bramce Leo z wolnego, a kiedy Portugalia przegrała z Hiszpanią w lidze narodów, to dodali jego zdjęcie jak siedzi i wstawili smutną minkę XDD.