0

Jak się zachowujcie po przegranych meczach Barcy takich jak wczoraj? Wkurzacie się, rzucacie czymś czy po czasie totalnie spływa to po was?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Zero zaskoczenia, typowa Barcelona w lidze mistrzów grająca na wyjeździe. Od kilku lat to samo, nie potrafimy grać w Europie. Nasi zawodnicy, kiedy przychodzi grać ważny mecz, są tak zesrani, jakby pierwsze raz grali w piłkę.

0

@DawidekFCB dalej się nie boisz?

2

Sergi Roberto to najbardziej bezużyteczny piłkarz jakiego widziałem. Podanie do tyłu to jego najlepsze zagranie.

2

Typowa Barcelonka w Europie, ciągle kompromitacje

1

Jesteście za powrotem Messiego czy nie?

0

@DawidekFCB dlaczego?

0

Boicie się, że jeśli dzisiaj przegramy, to prawdopodobnie zagramy znów w lidze Europy?

1

@PatrychoO tego się właśnie najbardziej boję, że on już ma to zaplanowane z Suarezem patrząc na to, że Suarez będzie bez klubu po mś

3

Czy wy też zauważyliście, że stronę ekstraklasy trolls na FB prowadzi jakiś fanboj Ronaldo? Pamiętam, jak w tamtym sezonie co chwilę miał bekę z Messiego, gdy mu nie szło w psg wczoraj też nic o bramce Leo z wolnego, a kiedy Portugalia przegrała z Hiszpanią w lidze narodów, to dodali jego zdjęcie jak siedzi i wstawili smutną minkę XDD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?