0

@MICHU2 Myślisz, że Leo zaprosił Laporte do swojego domu? Możliwe, że to też spotkanie, aby polepszyć relacje obu stron i wtedy Messi by wrócił do Barcelony.

1

@TheNekro94 Masz rację, możliwe że się panowie umówili na jakieś spotkanie.

12


Ciekawe, bo Messi nie dostał nominacji do złotej piłki. Może będzie wręczać zp Benzemie jako ostatni zwycięzca?

5


Ale się ludzie zesrali w komentarzach XD

12

2

Niby człowiek ma na głowie inne ważniejsze sprawy, bo to tylko piłka nożna, ale siedzi ten mecz w głowie :(

0

@FCB_dimiC a to sorki

1

@FCB_dimiC chodzi mu o to, że to tylko instagram więc nie ma co zwracać uwagi na jakieś śmieszne lajki na insta.

0

Myślicie, że to jest maks, jaki może zaoferować Raphinha czy to kolejny piłkarz, który przychodzi do Barcelony i gra gorzej niż w poprzednim klubie?

6

Jak to było? Sprowadź najlepszego obrońcę na świecie, a posadzę go na ławce? XDDD

0

Mam nadzieję, że po tym meczu niektórzy w końcu dostrzegą, że to nie Messi był problemem Barcelony a Pique czy Busqets.

1

Brawo pique. Chłop co pierdolił po Bayernie że pierwszy odejdzie jeśli będzie trzeba. Dzisiaj przez niego kończymy sezon. Wielkie brawa

0

@DonMatteo901 Wygląda jak każda inna ładna dziewczyna, nie wiem czym jesteś tutaj zaskoczony :)

0

Myślicie, że jeśli jutro przegramy i zagramy w lidze europy, to będzie trzeba sprzedać jakiegoś kluczowego zawodnika?

0

@VegetaPolska swoją drogą skąd znasz tego dziennikarza, że to to top źródło?

0

@VegetaPolska czyli sądzisz, że to prawda i Messi ma władzę w klubie?

4



Już jakiś Madrycki dziennikarzyk napisał, że Mbappe chce odejść, bo Messi ma taką samą władzę jak w Barcelonie i w takich warunkach nie da się wygrać ligi mistrzów XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LS wielkie dzięki :)

0

Przypomni ktoś jak się wstawiało linka z Twittera, żeby nie było tych znaczków a samo zdjęcie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W środę się żegnamy z ligą mistrzów z taką grą.

0

Celta Vigo ciśnie Barcelone na camp nou XDD

0

@Encore ty tylko o Ronaldo piszesz na tej stronie?

1

Jak ogląda się Manchester City to wszystko wydaje się takie łatwe

61

Messi miał gorszy sezon to ludzie zaczęli mówić że jaki on jest słaby i nic nie umie grać, przychodzi co do czego jest temat o ronaldo i ludzie mówią że już nic nie musi udowadniać, głupota ludzi to jednak ciężka choroba

16

Oczywiście na Ekstraklasa Trolls nic, że Messi strzelił bramkę, ale jutro jak idol strzeli z amatorami w lidze europy to pierwsi wrzucą post i będą się spuszczać

2

@Xpert77 tak jak mówisz :)

3

Dobry ten leśny dziadek :)

5

Jestem w szoku jak Napoli sobie radzi w tym sezonie. Zawsze strzelają o 3 bramki więcej niż rywale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?