Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MICHU2 Myślisz, że Leo zaprosił Laporte do swojego domu? Możliwe, że to też spotkanie, aby polepszyć relacje obu stron i wtedy Messi by wrócił do Barcelony.
1
@TheNekro94 Masz rację, możliwe że się panowie umówili na jakieś spotkanie.
12
Ciekawe, bo Messi nie dostał nominacji do złotej piłki. Może będzie wręczać zp Benzemie jako ostatni zwycięzca?
5
Ale się ludzie zesrali w komentarzach XD
12
https://x.com/Lionel30i/status/1573502844040273920
Prywatny ochroniarz Messiego :)
2
Niby człowiek ma na głowie inne ważniejsze sprawy, bo to tylko piłka nożna, ale siedzi ten mecz w głowie :(
0
@FCB_dimiC a to sorki
1
@FCB_dimiC chodzi mu o to, że to tylko instagram więc nie ma co zwracać uwagi na jakieś śmieszne lajki na insta.
0
Myślicie, że to jest maks, jaki może zaoferować Raphinha czy to kolejny piłkarz, który przychodzi do Barcelony i gra gorzej niż w poprzednim klubie?
6
Jak to było? Sprowadź najlepszego obrońcę na świecie, a posadzę go na ławce? XDDD
0
Mam nadzieję, że po tym meczu niektórzy w końcu dostrzegą, że to nie Messi był problemem Barcelony a Pique czy Busqets.
1
Brawo pique. Chłop co pierdolił po Bayernie że pierwszy odejdzie jeśli będzie trzeba. Dzisiaj przez niego kończymy sezon. Wielkie brawa
0
@DonMatteo901 Wygląda jak każda inna ładna dziewczyna, nie wiem czym jesteś tutaj zaskoczony :)
0
Myślicie, że jeśli jutro przegramy i zagramy w lidze europy, to będzie trzeba sprzedać jakiegoś kluczowego zawodnika?
0
@VegetaPolska swoją drogą skąd znasz tego dziennikarza, że to to top źródło?
0
@VegetaPolska czyli sądzisz, że to prawda i Messi ma władzę w klubie?
4
Już jakiś Madrycki dziennikarzyk napisał, że Mbappe chce odejść, bo Messi ma taką samą władzę jak w Barcelonie i w takich warunkach nie da się wygrać ligi mistrzów XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LS wielkie dzięki :)
0
Przypomni ktoś jak się wstawiało linka z Twittera, żeby nie było tych znaczków a samo zdjęcie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W środę się żegnamy z ligą mistrzów z taką grą.
0
Celta Vigo ciśnie Barcelone na camp nou XDD
0
@Encore ty tylko o Ronaldo piszesz na tej stronie?
1
Jak ogląda się Manchester City to wszystko wydaje się takie łatwe
61
Messi miał gorszy sezon to ludzie zaczęli mówić że jaki on jest słaby i nic nie umie grać, przychodzi co do czego jest temat o ronaldo i ludzie mówią że już nic nie musi udowadniać, głupota ludzi to jednak ciężka choroba
16
Oczywiście na Ekstraklasa Trolls nic, że Messi strzelił bramkę, ale jutro jak idol strzeli z amatorami w lidze europy to pierwsi wrzucą post i będą się spuszczać
2
@Xpert77 tak jak mówisz :)
3
Dobry ten leśny dziadek :)
5
Jestem w szoku jak Napoli sobie radzi w tym sezonie. Zawsze strzelają o 3 bramki więcej niż rywale.