0


Jakich macie faworytów?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@adi7adi8 @Joe_Pesci A to złego słowa nie można powiedzieć o Messim? Fakt jest taki, że zagrał tragiczny mecz i nie widać było, żeby mu zależało w tym meczu.

4


Ale ten balonik pięknie pęknie

0

@VegetaPolska To dobrze sobie radzisz, ja zazwyczaj wibjam 5 rangę, a w tym tygodniu zabrakło mi jednego wina do 4.

0

Serio Messi jest kontuzjowany? Przecież on cały mecz z juve przeczłapał XD

0

Wiadomo kiedy wyjdzie sbc o Fatiego w Fifie?

0

@VegetaPolska Czyli kręcisz się między 6 a 5 rangą?

0

@VegetaPolska Właśnie zostawie sobie tylko pake z Ifami i otworze jak będzie ciekawa drużyna tygodnia. A jaką range zazwyczaj wbijasz?

0

@Kgorecki2500 Jak ci się gra Chukwueze? Bo mi mega średnio, odbija się od obrońców i łatwo go przepchać.

0

@VegetaPolska W takim razie dzięki, bo nie wiedziałem :)

0

@Kgorecki2500 Jaki składzik masz?

0

@dafik85 Nie pożegna, albo wyśle mu wiadomość prywatnie.

0

@MesQueUnClub_87 No tak masz rację, ale w tym tygodniu jest tylko Mane i tak naprawdę nikt więcej.

0

@MesQueUnClub_87 To lepiej zostawić sobie?

0

FIFA 23
Czy jak zostawie sobie player picki na następny tydzień, bo w tym jest słaba drużyna tygodnia, to dostane graczy z nowej drużyny tygodnia czy starej?

1

@Emhyr byłeś pierwszy o sekundę XD

5


Czyżby powrót?

0


Messi nie brak udziału w dzisiejszym treningu Psg, ciekawe czy znów jakaś kontuzja

0

@Ronnie1992 dlaczego?

0

Czy zgadzacie się z opinią, którą widziałem dosyć często na tej stronie, że Messi nigdy nie będzie taką legendą Barcelony jak Puyol, Iniesta czy Xavi?

0

@Fantastyczny Chłopiec Messi tak nisko? Chyba nie przepadasz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Iniesta, Xavi, Messi, Pique, Busqets, Puyol, Dani Alves. Gdybyście mieli uszeregować te legendy Barcelony według waszych sympatii, to jaka byłaby wasza kolejność?

0

@Nano22 Szacun, skąd tłumaczenie? :)

2


Messi przed finałem copa america

0

@Faro Bardzo możliwe, dlatego może te plotki o MLS

0

Jestem fanem Leo, ale was też wkurza, gdy zdarzają mu się takie mecze jak dziś, że człapie po boisku i chodzi ze spuszczoną głową i wydaje się, że mecz jest mu obojętny. Czasami włącza mu się taki tryb.

0

@AmigoBlancos Zapomniałem się zaśmiać

2

@Janiama Jak będzie grał tak jak dzisiaj to nie ma co liczyć na Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?