Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są tu jacyś znawcy od Fify i powiedzą mi czy Messi dostanie informa, bo nie wiem czy grać na weekend fut champions XD
5
@ptrx oj chyba kolege boli wielki Messi :)
0
Myślicie, że Kessie odejdzie po tym sezonie? Wczoraj nawet nie dostał minuty i to chyba jedyny piłkarz w kadrze, który dostaje tak mało minut.
0
@TheNekro94 masz rację, myślałem że tylko ta piątka została nominowana bo wiadomo jaka ta nagroda ma wytyczne.
0
https://x.com/Gold19Messi/status/1583031628871655424
Ronaldo nie został nominowany do swojej nagrody? :)
0
@mekston to jest pewniak, ale zobacz zrobił to Ronaldo i typ siedzi cicho. Da się mieć większy kompleks do drugiej osoby niż on do Leo?
30
Gdyby Messi zachował się tak jak Ronaldo dzisiaj, to internet by eksplodował i przez następny tydzień ludzie mówiliby tylko o tym, ale że to Ronaldo to będzie cichutko, bo przecież on ma depresję i mental. Różnice :)
0
@marcinK0000 nie ma
0
Ronaldo jednak nie ma?
1
@Danny Gaucho masz rację :)
1
Waszym zdaniem tak obiektywnie, Messi zasłużenie nie znalazł się w top 30?
2
@Jakchcesz Ale myślę, że nie spodziewał się, że to będzie wyglądać aż tak źle i nie wyjdziemy z grupy w lm.
9
@David_Beckham oczywiście że tak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Myślicie, że Lewy żałuje transferu do Barcelony?
14
Lewy już w Paryżu
0
@FCB_dimiC No nie wiem, to jest prawdopodobnie ostatnia gala na której będą Messi bądź Ronaldo, więc fajnie byłoby zaprosić takie dwie legendy.
0
@Emhyr @pt9 Faktycznie, zapomniałem że Ronaldo został nominowany, dzięki za przypomnienie. Co nie zmienia faktu, że wypadałoby zaprosić taką postać na ceremonię jak Messi.
0
https://x.com/Gold19Messi/status/1581978894642532352
Messi nie będzie obecny na gali, bo nawet nie dostał zaproszenie. Czyli Ronaldo dostał zaproszenie a Messi nie? XD
0
Wiecie może o której jutro gala złotej piłki?
3
Xavi w tym czarnym sweterku i rozkładający ręce to zaraz będzie mem
3
Smutno się na to patrzy jak Real się z nami bawi
0
@koziar no i co z tego, że grał w spadkowiczu? Gdyby nie on to Leeds by spadło z ligi.
0
@agaFCB idealne to ująłeś i kompletnie się z tobą zgadzam.
0
To jest niesamowite, że przychodzi do nas Raphinha zawodnik, który brylował w Premier League i nie umie od kilku meczów minąć chociaż jednego rywala, a przecież drybling ma genialny...
0
Real jest znakomicie ustawiony w każdej formacji my nie mamy czego tu szukać tak naprawdę
3
Skończy się z 5-0
3
Sergi podam do tyłu Roberto...
1
Brawo Busqets. Po meczu...
0
@clyde a botoks w policzki i usta to co? :)