0

Są tu jacyś znawcy od Fify i powiedzą mi czy Messi dostanie informa, bo nie wiem czy grać na weekend fut champions XD

5

@ptrx oj chyba kolege boli wielki Messi :)

0

Myślicie, że Kessie odejdzie po tym sezonie? Wczoraj nawet nie dostał minuty i to chyba jedyny piłkarz w kadrze, który dostaje tak mało minut.

0

@TheNekro94 masz rację, myślałem że tylko ta piątka została nominowana bo wiadomo jaka ta nagroda ma wytyczne.

0

https://x.com/Gold19Messi/status/1583031628871655424
Ronaldo nie został nominowany do swojej nagrody? :)

0

@mekston to jest pewniak, ale zobacz zrobił to Ronaldo i typ siedzi cicho. Da się mieć większy kompleks do drugiej osoby niż on do Leo?

30

Gdyby Messi zachował się tak jak Ronaldo dzisiaj, to internet by eksplodował i przez następny tydzień ludzie mówiliby tylko o tym, ale że to Ronaldo to będzie cichutko, bo przecież on ma depresję i mental. Różnice :)

0

@marcinK0000 nie ma

0

Ronaldo jednak nie ma?

1

@Danny Gaucho masz rację :)

1

Waszym zdaniem tak obiektywnie, Messi zasłużenie nie znalazł się w top 30?

2

@Jakchcesz Ale myślę, że nie spodziewał się, że to będzie wyglądać aż tak źle i nie wyjdziemy z grupy w lm.

9

@David_Beckham oczywiście że tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślicie, że Lewy żałuje transferu do Barcelony?

14


Lewy już w Paryżu

0

@FCB_dimiC No nie wiem, to jest prawdopodobnie ostatnia gala na której będą Messi bądź Ronaldo, więc fajnie byłoby zaprosić takie dwie legendy.

0

@Emhyr @pt9 Faktycznie, zapomniałem że Ronaldo został nominowany, dzięki za przypomnienie. Co nie zmienia faktu, że wypadałoby zaprosić taką postać na ceremonię jak Messi.

0

https://x.com/Gold19Messi/status/1581978894642532352
Messi nie będzie obecny na gali, bo nawet nie dostał zaproszenie. Czyli Ronaldo dostał zaproszenie a Messi nie? XD

0

Wiecie może o której jutro gala złotej piłki?

3

Xavi w tym czarnym sweterku i rozkładający ręce to zaraz będzie mem

3

Smutno się na to patrzy jak Real się z nami bawi

0

@koziar no i co z tego, że grał w spadkowiczu? Gdyby nie on to Leeds by spadło z ligi.

0

@agaFCB idealne to ująłeś i kompletnie się z tobą zgadzam.

0

To jest niesamowite, że przychodzi do nas Raphinha zawodnik, który brylował w Premier League i nie umie od kilku meczów minąć chociaż jednego rywala, a przecież drybling ma genialny...

0

Real jest znakomicie ustawiony w każdej formacji my nie mamy czego tu szukać tak naprawdę

3

Skończy się z 5-0

3

Sergi podam do tyłu Roberto...

1

Brawo Busqets. Po meczu...

0

@clyde a botoks w policzki i usta to co? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?