Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha to nie zły wonder kid z 10 na plecach XDD
7
Nie wierzę, że są jeszcze osoby, które bronią Xaviego, dajmy w to miejsce Komana albo Valverde i jaka byłaby odmienna narracja
0
@Dembouz1899 on śmieszny jest, jedyne co mu dobrze wychodzi to kopiuj wklej na Twitterze :)
0
@P33ck Dlaczego oby? Przecież Atletico już tak naprawdę przegrało sezon.
0
@Encore W tamtym sezonie prezentował jeszcze, jakikolwiek poziom, teraz to jego najgorszy sezon w karierze.
0
@Encore A co jak Ronaldo wróci do grania w LM to nagle zacznie lepiej grać niż teraz? Nie oszukujmy się on już nie wróci nigdy na swój poziom.
0
Myślicie że Messi przebije Ronaldo w bramkach w lm?
8
@domin682 przecież on tu wygląda na 60 lekko jakie 40 XD
4
Masakra jak Rooney wygląda staro w takim wieku
0
@Tabaluga37 wiem spokojnie, ale daj przynajmniej pomarzyć o tym Mbappe :)
0
@Rl9k1nG @Vernon_Roche Dla mnie git, bo będę miał 3 picki i paczkę z trzema informami
0
@Vernon_Roche ale chodzi mi o Fut champions
1
Pytanie do fifaczy, czy 5 ranga to dobry wynik?
2
To nie ma problemu :)
2
@Medium co jeszcze mam zrobić? Może więcej rozkazów tato
8
@taris przynajmniej gra w lidze mistrzów, a nie przypominam sobie, żeby po dwóch bramkach Messiego było takie poruszenie jak po jego dzisiejszej bramce :)
8
Gościu strzela na jakiś farmerów w lidze europy, a wstawili zdjęcie jakby właśnie strzelił bramkę w półfinale ligi mistrzów, niesamowite jaki ten typ ma pr XD
3
@Sysia11 Leo też ma dzieci i to dla niego najważniejsze i myślę, że on nie chce, żeby one co chwilę zmieniały szkołę i kolegów a do tego język, bo to też dla takich małych dzieci jest ciężkie, więc myślę, że przez to zostanie w Psg albo wróci do Barcelony.
1
@Lionel_Messi10 o kurde, ciekawe czy to prawda. Jeśli tak to proszę niech Leo idzie do City, byle tylko nie został kolejny rok w tym gównianym klubiku.
1
@Kondziubarca Tym bardziej, że rok temu Sevilla odrzuciła za niego ofertę od Manchesteru City, więc teraz chłopak mógłby sobie grać u Pepa i walczyć o ligę mistrzów a nie ligę europy :)
10
Jedyny piłkarz Barcelony, który napisał cokolwiek po wczorajszym meczu. Szkoda Kounde, że musi grać z taki paralitykami w obronie pod nieobecność Araujo, bo on sam nic nie zrobi.
1
Ale szambo wybiło w internecie, każdy ma bekę z Barcelony. Juventus też nie wyszedł z grupy, ale nie było takiego poruszenia jak w przypadku Barcelony.
14
Chłop co się kompromituje takimi wypowiedziami XD
0
Te nagłówki takie, żeby tylko wbić szpilkę w Barcelonę, żałosne.
7
Prawda jest taka, że po Anfield to już takie porażki jak ta dzisiejsza totalnie spływa po człowieku. Najgorsze, że ja się do tego już przyzwyczaiłem.
0
Już wylazł
3
Xavi to jest taki wuefista, że szkoda w ogóle strzępić ryja. Chłop totalnie nie wyciąga wniosków, znów wyszedł wysoko obroną...
5
https://x.com/Ziad_EJ/status/1585022608416083969
Szkoda że Leo nie wrzucił żadnego zdjęcia po meczu
1
@BartqRKO A, no chyba że tak, dzięki za info bo ja tylko od czasu do czasu gram sobie w futa :)
1
@PatrychoO Właśnie widziałem ten przeciek i jeśli go nie będzie to tylko i wyłącznie przez to, że dostał potma, bo w dwóch meczach 3 bramki i 3 asysty więc pewniak do drużyny tygodnia. A ty pykasz w fifkę?