0

Hahaha to nie zły wonder kid z 10 na plecach XDD

7

Nie wierzę, że są jeszcze osoby, które bronią Xaviego, dajmy w to miejsce Komana albo Valverde i jaka byłaby odmienna narracja

0

@Dembouz1899 on śmieszny jest, jedyne co mu dobrze wychodzi to kopiuj wklej na Twitterze :)

0

@P33ck Dlaczego oby? Przecież Atletico już tak naprawdę przegrało sezon.

0

@Encore W tamtym sezonie prezentował jeszcze, jakikolwiek poziom, teraz to jego najgorszy sezon w karierze.

0

@Encore A co jak Ronaldo wróci do grania w LM to nagle zacznie lepiej grać niż teraz? Nie oszukujmy się on już nie wróci nigdy na swój poziom.

0

Myślicie że Messi przebije Ronaldo w bramkach w lm?

8

@domin682 przecież on tu wygląda na 60 lekko jakie 40 XD

4


Masakra jak Rooney wygląda staro w takim wieku

0

@Tabaluga37 wiem spokojnie, ale daj przynajmniej pomarzyć o tym Mbappe :)

0

@Rl9k1nG @Vernon_Roche Dla mnie git, bo będę miał 3 picki i paczkę z trzema informami

0

@Vernon_Roche ale chodzi mi o Fut champions

1

Pytanie do fifaczy, czy 5 ranga to dobry wynik?

2


To nie ma problemu :)

2

@Medium co jeszcze mam zrobić? Może więcej rozkazów tato

8

@taris przynajmniej gra w lidze mistrzów, a nie przypominam sobie, żeby po dwóch bramkach Messiego było takie poruszenie jak po jego dzisiejszej bramce :)

8


Gościu strzela na jakiś farmerów w lidze europy, a wstawili zdjęcie jakby właśnie strzelił bramkę w półfinale ligi mistrzów, niesamowite jaki ten typ ma pr XD

3

@Sysia11 Leo też ma dzieci i to dla niego najważniejsze i myślę, że on nie chce, żeby one co chwilę zmieniały szkołę i kolegów a do tego język, bo to też dla takich małych dzieci jest ciężkie, więc myślę, że przez to zostanie w Psg albo wróci do Barcelony.

1

@Lionel_Messi10 o kurde, ciekawe czy to prawda. Jeśli tak to proszę niech Leo idzie do City, byle tylko nie został kolejny rok w tym gównianym klubiku.

1

@Kondziubarca Tym bardziej, że rok temu Sevilla odrzuciła za niego ofertę od Manchesteru City, więc teraz chłopak mógłby sobie grać u Pepa i walczyć o ligę mistrzów a nie ligę europy :)

10


Jedyny piłkarz Barcelony, który napisał cokolwiek po wczorajszym meczu. Szkoda Kounde, że musi grać z taki paralitykami w obronie pod nieobecność Araujo, bo on sam nic nie zrobi.

1

Ale szambo wybiło w internecie, każdy ma bekę z Barcelony. Juventus też nie wyszedł z grupy, ale nie było takiego poruszenia jak w przypadku Barcelony.

14


Chłop co się kompromituje takimi wypowiedziami XD

0



Te nagłówki takie, żeby tylko wbić szpilkę w Barcelonę, żałosne.

7

Prawda jest taka, że po Anfield to już takie porażki jak ta dzisiejsza totalnie spływa po człowieku. Najgorsze, że ja się do tego już przyzwyczaiłem.

0


Już wylazł

3

Xavi to jest taki wuefista, że szkoda w ogóle strzępić ryja. Chłop totalnie nie wyciąga wniosków, znów wyszedł wysoko obroną...

5

https://x.com/Ziad_EJ/status/1585022608416083969
Szkoda że Leo nie wrzucił żadnego zdjęcia po meczu

1

@BartqRKO A, no chyba że tak, dzięki za info bo ja tylko od czasu do czasu gram sobie w futa :)

1

@PatrychoO Właśnie widziałem ten przeciek i jeśli go nie będzie to tylko i wyłącznie przez to, że dostał potma, bo w dwóch meczach 3 bramki i 3 asysty więc pewniak do drużyny tygodnia. A ty pykasz w fifkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?