0

@mekston Nie rozumiem dlaczego Serbia gra taki syf, mają fajnych grajków, a dużo osób wymieniało ich w roli czarnego konia. To nie jest ta Serbia co w eliminacjach.

0

Czyli Portugalia w ćwierćfinale

2

Szkoda Luisa :(

0

@mekston Tak jak mówiłeś no Bruno no party.

0

Ale jaja Urugwaj poza turniejem

0

@FabianMrozek Ma aspergera podobno, ale bez przesady nie rób z niego debila człowieku XD

0

Portugalia dziś tragiczna

5

Ronaldo co za asysta XD

0

@MESSIah16 Tej Brazylii boję się najbardziej właśnie, a Holandia jest do pokonania jak najbardziej.

0

@mekston Tak moim zdaniem też Portugalia w 1/8 nie będzie miała żadnych problemów, ale potem w dalszej fazie potencjalnie Hiszpania i Francja także nie będą mieć łatwo :)

0

@4drian0 W ćwierćfinale będzie miała potencjalnie Hiszpanie a w półfinale Francję także spokojnie.

0

@mekston A skąd masz pewność, że Portugalia ich przyjdzie, albo wygra w 1/8?. Ty już zakładasz najgorsze XD

1

@mekston Tak jak mówisz

0

Wychodzi na to, że drabinka po której stronie jest Polska będzie mocniejsza niż ta druga.

0

@kamiVeB No nie wiem tam masz Holandie, Argentyne i Francje

0

@Encore Brazylia jest w drabince po stronie Argentyny?

0

@mekston Swoją drogą niesamowite jest to jaką łatwą drabinkę ma Portugalia do półfinału, boje się że wygrają mundial.

0

@mekston Może nie na temat, ale jeśli się tak mecze skończą to Hiszpania trafi do drabinki gdzie jest Portugalia?

1

@SinMistico i dobrze bo w ćwierćfinale wywalą Ronaldo :)

0

@Danny Gaucho Okej, ale jest to gdzieś potwierdzone ta jego choroba? Bo pełno razy czytałem o tym, ale zawsze to były tylko spekulacje.

0

Messi serio ma aspergera czy to tylko takie gadanie na podstawie jego zachowania? Bo widzę pod jednym z artykułów na FB w sytuacji z Lewym, że ludzie bronią Leo, żeby go nie krytykowali i zapoznali się z jego chorobą.

6

@Janiama Nie można wspierać swojego najlepszego zawodnika i lidera tylko wtedy, gdy mu idzie i strzela bramki, prawdziwych kibiców poznaje się właśnie w takich momentach.

0

@Krzysztof_Katalończyk co ty masz żonę Messiego na profilowym? XD

32

Messi z Lewym już sobie po meczu wyjaśnili, ale oczywiście @masq już wyszedł i wyzywa a potem on prosi się o jakiś szacunek w jego stronę XDD

0

@Janiama Wkurzony bo kibicujesz Argentynie tak?

0

@Encore Zobaczymy czy napiszesz o ronaldo jak zagra kolejny gówniany mecz w tym sezonie

0

@masq największy rak tej strony

15

Czasem jak wchodzę na tą stronę, to mam wrażenie, że to jest strona o Realu Madryt, a nie o Barcelonie. To jak ludzie tylko czekają na potknięcie Messiego i wytykają mu wszystkie jego słabości, w ogóle zero wdzięczności dla tego, co zrobił w Barcelonie, wstyd.

0

@Chaoss Już doszedłeś czy jeszcze nie?

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?