Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Nie rozumiem dlaczego Serbia gra taki syf, mają fajnych grajków, a dużo osób wymieniało ich w roli czarnego konia. To nie jest ta Serbia co w eliminacjach.
0
Czyli Portugalia w ćwierćfinale
2
Szkoda Luisa :(
0
@mekston Tak jak mówiłeś no Bruno no party.
0
Ale jaja Urugwaj poza turniejem
0
@FabianMrozek Ma aspergera podobno, ale bez przesady nie rób z niego debila człowieku XD
0
Portugalia dziś tragiczna
5
Ronaldo co za asysta XD
0
@MESSIah16 Tej Brazylii boję się najbardziej właśnie, a Holandia jest do pokonania jak najbardziej.
0
@mekston Tak moim zdaniem też Portugalia w 1/8 nie będzie miała żadnych problemów, ale potem w dalszej fazie potencjalnie Hiszpania i Francja także nie będą mieć łatwo :)
0
@4drian0 W ćwierćfinale będzie miała potencjalnie Hiszpanie a w półfinale Francję także spokojnie.
0
@mekston A skąd masz pewność, że Portugalia ich przyjdzie, albo wygra w 1/8?. Ty już zakładasz najgorsze XD
1
@mekston Tak jak mówisz
0
Wychodzi na to, że drabinka po której stronie jest Polska będzie mocniejsza niż ta druga.
0
@kamiVeB No nie wiem tam masz Holandie, Argentyne i Francje
0
@Encore Brazylia jest w drabince po stronie Argentyny?
0
@mekston Swoją drogą niesamowite jest to jaką łatwą drabinkę ma Portugalia do półfinału, boje się że wygrają mundial.
0
@mekston Może nie na temat, ale jeśli się tak mecze skończą to Hiszpania trafi do drabinki gdzie jest Portugalia?
1
@SinMistico i dobrze bo w ćwierćfinale wywalą Ronaldo :)
0
@Danny Gaucho Okej, ale jest to gdzieś potwierdzone ta jego choroba? Bo pełno razy czytałem o tym, ale zawsze to były tylko spekulacje.
0
Messi serio ma aspergera czy to tylko takie gadanie na podstawie jego zachowania? Bo widzę pod jednym z artykułów na FB w sytuacji z Lewym, że ludzie bronią Leo, żeby go nie krytykowali i zapoznali się z jego chorobą.
6
@Janiama Nie można wspierać swojego najlepszego zawodnika i lidera tylko wtedy, gdy mu idzie i strzela bramki, prawdziwych kibiców poznaje się właśnie w takich momentach.
0
@Krzysztof_Katalończyk co ty masz żonę Messiego na profilowym? XD
32
Messi z Lewym już sobie po meczu wyjaśnili, ale oczywiście @masq już wyszedł i wyzywa a potem on prosi się o jakiś szacunek w jego stronę XDD
0
@Janiama Wkurzony bo kibicujesz Argentynie tak?
0
@Encore Zobaczymy czy napiszesz o ronaldo jak zagra kolejny gówniany mecz w tym sezonie
0
@masq największy rak tej strony
15
Czasem jak wchodzę na tą stronę, to mam wrażenie, że to jest strona o Realu Madryt, a nie o Barcelonie. To jak ludzie tylko czekają na potknięcie Messiego i wytykają mu wszystkie jego słabości, w ogóle zero wdzięczności dla tego, co zrobił w Barcelonie, wstyd.
0
@Chaoss Już doszedłeś czy jeszcze nie?
0
Komentarz usunięty