Kuba_1
Dołączył/a: wrzesień 2022
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FioletoweOczy @Emhyr Bardziej chodzi mi o to, że on już nie pierwszy raz wypowiada się w takim stylu o Leo. Niech przestanie myśleć, że jego zdaniem ktoś się w ogóle interesuje, bo jestem pewien że Messi nawet nie wie, że ktoś taki grał w piłkę XD
2
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1599097745515634689
Co ten grubas próbuje zwrócić na siebie uwagę? Messiemu może buty nosić co najwyżej.
2
https://x.com/Messi30FC/status/1599155230180245504
Rafael van der Vaart: Będziemy mieć kłopoty, jeśli Messi zagra przeciwko nam w ten sposób. Mamy szansę, jeśli nie zagra w ten sposób, ponieważ reszta zespołu to mierni gracze.
Grubo
0
@mekston Tak wiem, że nic nie zrobiliśmy w tym meczu, miałem na myśli moment w którym Messi strzelał karnego :)
3
@MESSIah16 To prawda, ale totalnie nie przekonuje mnie ta obrona Argentyńczyków, bardzo często są elektryczni, albo wybijają piłki po autach jak się ich presuje i tego się boje najbardziej, że ich obrona w kluczowym momencie zawiedzie.
0
Myślicie, że Holandia będzie do ukąszenia przez Argentyne czy ciężko będzie skruszyć tą defensywe Holendrów?
2
@mekston Szkoda tego karnego w meczu z Polską, bo ja i tak nie wierzę, że my byśmy coś zrobili w tym meczu.
3
Nie wiem czy Rodrigo de Paul w ogóle męczy się w tych meczach XD chłop pod względem wydolności jest niesamowity.
26
Trzymajcie tego Lautaro jak najdalej od pierwszego składu Argentyny, nie wiem co się z nim stało. Dramatyczny jest.
15
Ronaldo to może pomarzyć tylko o takim meczu jaki dziś zagrał Messi, fenomenalny był.
1
Ale Emiliano teraz uratował Argentyne
1
Rodrigo de Paul to chyba dziś płuca wypluje po meczu XDD
3
I potem ludzie obwiniają Messiego jak chłop czegoś takiego nie trafia XDD
0
Prosi się Argentyna sama o kolejną bramke.
13
Messi to jest Bóg
4
Alvarez to zjada Lautaro. Alvarez ma idealnego trenera w klubie, żeby stał się jeszcze bardziej kompletnym graczem.
0
@arekfanBarcy Nie wiem, Scaloni zawsze stosuję najbezpieczniejsze rozwiązania on nigdy nie zaryzykuje.
0
@arekfanBarcy Dybała nie gra w kadrze, bo to ta sama pozycja co Messi i będą się dublować.
0
@Encore Mogli tego Garnacho powołać nawet na ławkę rezerwowych, dla Messiego taki szybki skrzydłowy, który robi różnicę to skarb.
0
@Striker A co niby tragiczny Gomez lepszy?
2
Papu Gomez dziś w pierwszym składzie, bo Di Maria ma dyskomfort... Dramat
1
@fart Nie no bez porównania, zobacz na tą dwójkę Bernardo i Bruno oni są najważniejsi w tym składzie kreują grę i decydują w jakim tempie gra Portugalia do tego solidna obrona z Diasem, Pepe i Cancelo.
0
@fart Wątpie w to bardzo, oni nie mają za bardzo argumentów piłkarskich przeciwko Portugali.
0
@barcelonaLM Dlaczego łatwo? W ćwierćfinale potencjalnie Hiszpania a dalej Francja, to jest łatwo?
0
@barcelonaLM No tak naprawdę tylko Holandia z tych mocnych, mega szkoda :(
3
Ale szkoda tak blisko było do tego, żeby Portugalia grała z Brazylią, a tak to Portugalia raczej łatwo ze Szwajcarią.
0
@mr Barca Wątpię, raczej gładko Portugalia.
0
@cris2706 Właśnie dla mnie szkoda, bo mundial szybciej się skończy
0
@maniak33333 Dokładnie, Serbia nie leży Portugali
0
Pięknie, lepiej Serbia dla Portugali niż Szwajcaria.